Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България /img/frontend/nomap.png"

Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България

Роботата в склад на Кока-Кола е само временно решение. Не си правете повече планове.
А сега едно по едно:
Заплащането е на бройка. Принципно има резон, но правилата за безопасност се нарушават напълно в натоварени моменти. Поради това има голяма опасност от инциденти.
Уважение липсва поради цялостното ниско ниво на персонал и мениджъри. Взаимно е.
Привилегии имате спрямо това, че не сте материално отговорни и можете да консумирате без ограничение.
Фирмена сигурност - когато няма работа ви уволняват, но като има работа ще ви се помолят да направите две смени. Три ако имате желание.
Натоварването е голямо, както физически, така и психически. Често обаче идва от неспазване на вътрешните правила, а не от самата работа.
Потенциал - Няма. Рано или късно ще ви уволнят, тъй като е сезонна работа.
Местоположението е неудобно, тъй като няма транспорт с който да стигнете, освен с личен автомобил или служеден превоз който ви кара 40 минути по-рано.
Колеги - може да срещнете всякакви хора.
Работна среда - опаснот от всякакви инциденти. Тъй като се работи на бройка и има пикови моменти, всички бързат. Можете да бъдете ударен както от колега, така и от мотокар. Тъй като в такива моменти хората не достигат, често служителите от складовите пространства са почти принудени да взимат по 2 или дори 3 смени (включително на техника). Това овеличава вероятността за инциденти още повече. Има вероятност от счупвания и дори по сериозни наранявания. Имаше много тежък инцидент през 2017 поради пиян мотокарист.
Относно служебния транспорт - Наемат се външни фирми за това. Шофьорите карат безотговорно и създават предпоставки за инциденти със взимането на последователни смени без почивки.

След едно часово интервю на английски език за позицията счетоводител никаква обратна връзка един месец по-късно. Не мисля че говори добре за компанията.

Ей продължавате да живеете в паралелния измислен свят, другари от т.н. висш мениджмънт.Правите си филмчета за себе си, самозаблуждавате се, че имате някакъв принос, но всъщност вие уважаеми съсипахте климата в тази компания ,заедно с "голяма глава".
Имайте достойнство, имайте чест и най-важно смирете се, защото ще си платите за всичките мизерии и жлъч, който сеете. Знайте, че има справедливост и вие ще я усетите рано или късно.(АГ,ЯС,ЯМ,НТ,КВ,АР,БК...).

Здравейте. Поканен съм за интервю за търговски представител. Моля за мнение от хора, които са работили на тази позиция там или от такива, които в момента работят. Какви са условията, заплатите, плюсовете и минусите? Моля за адекватни мнения. Благодаря :)

Кандидатсвам за стажантска програма в Кока Кола, която ще продължи 2 години. Програмата е за trainesheep management. Искам да попитам какво е положението в компанията и по-точно в Маркетинг отдела?

Благодаря Ви!

Здравейте, ще се радвам, ако някой сподели мнение за data proccess assistant with english. Интересувам се от обичайните неща: заплащане, натоварване, местположение, колеги. Имам опит около година на такава позиция.

Наскоро бях на интервю за търговски в София, всичко беше на ниво!Взеха ме...

До колегата мислещ да започва в Backoffice отдела: аз съм бивш служител точно от този отдел, силно ти препоръчвам да си потърсиш друга работа. Натоварването е много голямо, а средата на работа силно отровна. Тимлидерката е свястно момиче, но има толкова много змии в този офис, че милата не може да си върши работата. Заплатата ще ти бъде 800лв чисто, не се надявай на повече защото хората с 10+ години стаж в отдела взимат 1000. Освен колегите в офиса, всеки ден ще се сблъскваш с невъзпитани и груби търговски представители и клиенти. Ще бъдеш виновен за абсолютно всичко, пример: клиент прави поръчка, ти я изпълняваш, поръчката отива и клиента решава да я откаже. Следователно теб те привикват и почват да ти бучат за това че си си свършил работата... Това си е чист кол център. От време на време ще те залъгват с някакъв подарък от рода на значка на кока кола или тениска, с писмо колко си важен за фирмата... За гъвкави смени дума не може да става и дори не си и помисляй да закъснееш. Ако 800лв е сума която те задоволява, със сигурност можеш да си намериш по приятна работа.

Какво е заплащането на машинен оператор в Банкя? И как е като цяло самата работа?

Може ли някой да даде мнение за позиция Payable Accountant
Благодаря :)