Ултрафлекс Корпорейшън ООД /img/frontend/nomap.png"

Ултрафлекс Корпорейшън ООД

Към анонимен шубе го е/я да си признае-явно има много свободно време, за да смята безплатното кафе и вода, а други да му изкарват заплатата през това време.
Относно плюсовете към редовното заплащане да, но от тях ти отдържат пари за купони,които не са към договора.Когато излезеш в болничен ти отдържат и от тези пари.
Относно минусите мениджърите не съществуват.Може да се каже,че не стават.Особено този на инженерите!
Относно старите колеги-фирмата не държи на дългогодишните работници!
Фирмата не става за нищо!!!Не се лъжете на обещания.

Здравейте, чета мненията и виждам, че всички имат огромни очаквания, а повечето не предлагат кой знае колко. Фирмата е добра според мен, опитва се да се развива и има шансове това да се случи, хората който имат желание за работа и не се оплакват постоянно се вписват в екипа. Да има хора, който не са получавали повишение от години, но времената и средата са такива и работодателите извличат изгода от това, а ако се поставим на тяхно място бихме ли раздавали пари ей тъй, за да сме добри? - НЕ нали. Бил съм и в други фирми и винаги историята се повтаря. Навсякъде има хора които работят упорито и се развиват и такива, който мрънкат и си знаят всички права, но НЕ и задълженията.

Положителни фактори във фирмата са:
- редовни заплати на пълни осигуровки
- забавен и точен колектив
- не много натоварваща работа
- възможност за развитие
- безплатното кафе и вода (звучи несериозно, но аз съм го смятал между 30 и 60 лв на месец е на човек ако си го купуваш от магазина )

Отрицателните са:
- Собствениците не оставят мениджърите да взимат важни решения.
- Постъпиха лошо с няколко дългогодишни служители, които вършеха доста работа и то доста съвестно
- има и още, но са дребни неща

И както се казва: - единствения начин да спечелиш много пари от казино е като станеш собственик на такова.

Ако си жена и си търсиш работа можеш да започнеш като секретарка във фирмата. След време непременно ставаш мениджър на нещо. Ориентираш се към някой шеф и си о.к.Ако си мъж обаче се подготви за яко бачкане, без да разчиташ, че ще си оценен. Заплатата е ниска за този сектор. Ако се наложи да работите в инженерния отдел си пожелайте успех, защото при инженери без мисъл в главата е трудно да се работи. Иначе управителят на фирмата е свестен човек, но нищо не зависи от него.Има собственик на фирмата, който определя всичко. Батко и братко.

ВИЖ КОМЕНТАРИТЕ за "Сатурн Инженеринг" ООД. Фирмата е една и съща. Вълкът козината си мени но нрава не. Управлението е трагедия!
"НЕ СИ СТРУВА" е малко за оценката им!
Не си губете времето, това е нещото което не може да върнете!
ЗАМИСЛЕТЕ СЕ преди да дойдете ТУК!
И не не съм ядосан, ИЗЛЪГАН СЪМ, затова поствам, за да ВИ предпазя!
НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО ТУК, ЖИВОТА Е ЕДИН, А ВРЕМЕТО Е ЦЕННО!!!

"НЕ СИ СТРУВА" е малко за оценката им!
Не си губете времето, това е нещото което не може да върнете!
ЗАМИСЛЕТЕ СЕ преди да дойдете ТУК!
И не не съм ядосан, ИЗЛЪГАН СЪМ, затова поствам, за да ВИ предпазя!
НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО ТУК, ЖИВОТА Е ЕДИН, А ВРЕМЕТО Е ЦЕННО!!!

Това е новото име на фирма Сатурн Инженеринг ООД

Това е новото име на фирма Сатурн Инженеринг ООД.

Това е новото име на фирма Сатурн Инженеринг ООД.