Булрубин ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Булрубин ЕООД

Здравейти изчетох доста коментари,повечето от които са отрицателни.Кандидатствах за работа в КФМ Благевград добре обадиха ми се за интервю,отидох всичко ок мина мн добре.Одобриха ме и сега в момента оправям документите си за работа,но честно казано се колебая откакто видях коментарите.!Моля ви да ме посъветвате нещо дали си струва изобщо да пробвам,някой който скоро е работил там да ми даде съвет.За какви пари става въпрос?На мен ми казаха че ще работя като етикетировчик!Моля ви кажете ми дайте ми съвет!

Защо да купува ме от Тях,след като някой си Стоян Ковачев ги предлага с 40% надолу от тяхната цена.....за по-вече инфо 0887407208...Ако ви интерисува обърнете се към него това му бил личният тел.......

Пълна трагедия! Аз само от колегите си Салих,Мира и Петя; прекия си началник госпожа Нешева,заместник мениджъра господин Стойков и служителката на човешките ресурси Михаела Иванова съм доволен.Не съм доволен от управителя на магазина Kaufland Младост 3 господин Илиев. Той ме извика в кабинета си да поговорим в края на работното ми време. Той реши да ме уволни, заради две закъснения сутринта рано в 06:00 часа и едно закъснение в 12:00 часа. Вярно е аз съм виновен, че много закъснявах рано сутринта 15 минути. Аз нямам нито шофьорска книжка, нито кола! Изцяло завися от градския транспорт. Графикът на първа смяна ми е бил от 06:00 часа до 12:30 часа.Работното ми време е било на шест часа. Бях на изпитателен срок за шест месеца. Той реши да ме уволни предсрочно. Много ме обиди! Не може и не иска да ме разбере, че аз пътувам с градски транспорт, защото живея много далече и ползвам два превоза от дома до работата. Първият трамвай 5 на трамвайна спирка ж.к. Братя Бъкстон пристига в 05:15 часа,а първият автобус 111 на автобусна спирка булевард Цар Борис III пристига в 05:30 часа и стигам в 06:00 часа само на автобусната спирка на метростанция Александър Малинов. От спирката до работата успявам да стигна не по-рано от 06:15 часа. Стараех се, колкото мога да съм бърз.Мениджърът от проклетия и от цялата му комплексарщина не искаше да ме разбере и реши веднага да ме изхвърли от работа. Третото последно закъснение беше един час, защото сутринта от 09:00 часа до 12:00 часа бях на един извънреден изпит в Технически университет-София. Уговорих се с прекия си началник на отдел Свежи храни госпожа Нешева, че ще дойда на работа между 12:00 часа и 13:00 часа и ми каза, че няма никакъв проблем. Мениджърът ми каза, че не го интересува и аз от утре вече не съм негов служител, днес ми е последен работен ден и взимам всички документи, и заминавам да си търся друга работа. Аз тук нямам мястото, това не е било за мен. Направих всичко възможно каквото е зависило от мен. Той не ме оцени! Не заслужава да кажа за него една добра дума.Страшно съм възмутен за неговата лоша постъпка. Ако кандидатствате за някои от веригите или филиалите на големите магазини Kaufland в България да го имате предвид, че условията не са никак добри. Например си подписал трудов договор за шест или осем часа, но работиш десет часа като ненормален.Да не говорим, че мениджърите имат много лоши отношения към подчинените си. Държат се много лошо с тях. Внимавайте! Желая ви успех в кариерата.

Стига сте го защитавали тоя г-н Йорданов нали и вие г-и Иванов сте в кюпа крадете заедно, но да знаете и двамата че всичко на тоя свят се връща ще дойде и вашето време, когато ще лазите на колене и ще просите милостиня от всевишния. По големи подлеци и крадци от вас в целия град няма.

На 20.05.2015 г. получих по куриер басейн Intex D=305, за сумата от 112 лв. И когато едва вчера го надухме,поради лошото време,се оказа спукан ! Е питам ВИ,защо е СПУКАН ? И моля не ми излизайте със смешни обяснения,защото лично аз го отворих,напомпах и час по късно вече не ставаше за нищо ! Просто ми се гади защото ги измизерувах тия пари,за да си зарадвам детето ! '' Благодаря '' за коректноста ви ! Аз ще го залепа,но не е там проблема

Аз пьтувах с вас всичко е чудесно снимах се с една ваша стюардеса обеща дами прати снимка по имела аме забрави душатами още плаче изках тази снимка за спомен много красива стюардеса

бягайте далече от тези , ниско заплащане за много тежък труд с голяма отговорност . Работа по 12/13 часа в студ и пек , а да напусне , много трудно ...

В магазин Мат Стар- Казанлък се продава китайска
некачествена стока, а продавачките лъжат клиентите си, че стоката е българска!!!

моля да започна някъде работа каквато и да е 0893253093 СПЕШНО Е

Много е гадно .