PENNY MARKET - REWE /img/frontend/nomap.png"

PENNY MARKET - REWE

господа от пени докога ще я карате така да не спазвате работното време на персонала.става въпрос за магазина в пловдив.Абе тези управители на магазини по красота ли ги избирате или по професионални качества аз си мисля ,че май по красота.И както по горния пост с трици маймуни не се ловят .Назначете си повече хора.

Здравейте, читатели на  този форум.
Не мислехме да  пишем  , но тази смешка в Пени  Бъгария  е срам за  всички който рфаботим във веригата  .Простотиите на всички управници  са вече нетърпими .До кога ще си  гонят добрия персонал и ще вземат  пълни идиоти,които хал хабер си нямат от  работа, организация и начин на отношение към  персонала.Поканил  ми  някои си , гости от  други държави  да  ни  учат  на работа-та  те  , тези  който са  ни  дошли  да  ни учат  - познават  ли ни  манталитета  на  народа .Убеден съм , че    отговора е  -не.Но иначе  можем  да им плащаме   хотелите и прищевките.Вместо  тези пари да  ги дадат на персонала , от където идват парите . Погледнете една от последните вериги ,Лидл.Всичко е организирано , свежо и най - вече качествено.Вижте с колко перснл се работи и какви пари им се дава.С трици маймуни , не се ловят-господа  управници.С  реглети-като в осемдесетте  години -нестава .Има вече компютри.Четох  по нагоре във форума , че сме опоручили  още  една  немска   верига - уви, така е .Н е  нужно   да   си  купуват  регионалните  ни  - костюми за да  потръгне работата ни.Н е  нужно   да ходят  из залата  като манекени и да  не  бутват  нищо .Директори -бол.Работници -кът.Повече  от видно е , че  трябва  да си ходим - но не  по този начин.За къдърни хора  работа винаги ще  има , но  за любители на власт и болни амбиции-не.Лидъл е вече на пазара- учете се от тях и .....дерзайте.
Съжалявам ако някой е намерил себе си в  горенаписаното, но ....това е истината.

Здравейте!
В Сандански ще отварят магазин от тази верига. Искам да попитам как мога да кандидатствам за работа там?В сайта никъде не пише че се набира персонал,а ми се струва че сега би трябвало да се набира персонала....

Искам да попитам,ако ти се е наложило да напуснеш фирмата за да заминеш в чужбина за няколко месеца може ли после да се върнеш отново на работа в Пени ,към кого да се обърна?

Клиент съм в Пени не заради друго , а защото е на 1 мин път от нас.
Впечатленията ми от магазина няма да ги коментирам.Искам само да изразя недоволството си от касиерките идиотки , които са назначили.
За тях да си касиерка в подобна верига магазина явно е като да си управител на търовски център , понеже изрази като : "добър ден" ; "заповядайте " ; "лек ден " - НЯМА!!!
Учтивоста с клиента е на първо място драги ми служителки.работил съм в 3 подобни вериги и смея да твърдя , че вие сте отвратителни в сравнение с дугите.
Отличавам само младото леко пълно момиче на касите , което е постоянно усмихнато и вежливо!

ЗДРАВЕЙТЕ,ЗНАЕ ЛИ НЯКОИ ДАЛИ ЩЕ СЕ ОТВАРЯ МАГАЗИН В РАДНЕВО?

Здравейте,аз мога да кажа много неща за Пени маркет..но сякаш от някои ще се въздържа.Нека започнем със следното:Първият магазин отворил врати тук в гр.Плевен,се развива доста зле,доста мудно.Бяха уволнени старите кадри,които може би бяха най-добрите в България,защото преминаха убочения в тест-магазини,в били,отворихме 2 пенита в 2 други града.С течение на времето мина близо месец  и..започнаха съкращенията.хубаво,прие се и това,въпреки че причината за някой от тях бяха мн смешни.В последствие..не само тук но и в Ловеч,започна едно връщане на тези кадри.Заплащането-каквото и да си говорим,като за криза не е толкова зле.Отваря сега нов магазин в Плевен.Интересното е,че вместо да бъдат сложени там зам.управители,от 1 магазин,хора,които са се доказали,ще бъдат назначение такива,които стъпват за първи път в такъв тип вериги и гледат умно,умно.Директен въпрос към регионалният или към дир.Продаби,Г-н Димитров,Г-н Киров,къде е логиката ви?Или ще стане като с останалите магазини,наемате мн лица,зареждат магазина минават 2 седмици и хайде,освободени сте...докога така се подиргавате с хората?

Моля,някой да каже с какво работно време се работи какви са условията в магазина,а ако не е секретна тайна какви са заплатите от редовия служител до управителя.Благодаря предварително и оценки не давам,защото не познавам веригата.

Здравейте.
Ако ще кандидатствате в Пени Маркет, имайте предвид следното:
1. Имат два сайта - един за кандидат-служители и друг - официален. И двата са пълни с правописни грешки. Странно как не могат да наемат достатъчно грамотен човек да им напише общо 2 страници текст.
2. Директно си казват, че за да имате по-голям шанс да ви наемат, трябва да се регистрирате в сайта им за кандидат-служители.
3. В този сайт обаче има един МНОГО голям проблем - единствените лични данни, които не искат, са ЕГН и номер на личната карта. Искат задължително: град, адрес, поне един телефон, пол, дата на раждане. Това е чисто изнудване. Какво правят после с тая откровена база данни лична информация, не знам. Освен това, полетата за телефон са 3. Аз лично поддържам мнението, че един телефон е напълно достатъчно, но знам ли, може да имат безплатни минути към трите оператора и да не искат да се набутват с разговори с някой, който не е от "техните".
4. Освен другите им претенции, за обявени два вида места - касиер-аранжор и управител искат при кандидатстване: автобиография, мотивационно писмо, професионални препоръки и дипломи за завършено образование. Отново изнудване за информация (дипломите). Да не говорим, че за един касиер, които в свободното си време подрежда стоките в магазина, ти трябват повече документи, отколкото за изпълнителен директор в нормално предприятие.
5. Трябва да посочиш каква заплата искаш. Предполагам, че хората с "минимална брутна" или по-ниско ще са първите наети.
Бихте ли ми казали къде да се оплача за това изнудване за информация? Благодаря.

Ярек въобщч не е наясно с обстановаката и се осланя на мнението на Киров,регионалните и пр.Та той дори и ВВС не познава,как може да разбере дали у-лят си прави поръчките правилно и т.н.Тази фирма е загинала тотално.Мизерията е повсеместна