PENNY MARKET - REWE /img/frontend/nomap.png"

PENNY MARKET - REWE

До  Вероника Ивкова - тоя охранител определено трябва да го сменят.
От личен опит потвърждавам че няма проблем да се направи подобно нещо както в Пени Германия така и в магазини на Пени България.

Искам да изразя огромното ни възмущение и обида от охраната в Пени Маркет в кв. Дружба-3" в Русе.
И аз, и цялото ми семейство бяхме редовни клиенти на споменатия магазин - до днес.
Тази неделя пазарувахме с малкия ми 3-годишен племенник. Заедно с другите покупки в количката имаше и вафли Мура. На детето му се дояде вафла и понеже нямаше търпение да изчака първо да я платим на касата, му я отворихме веднага, като на касата просто щяхме да си заплатим отворения продукт - нещо, което сме правили и в конкурентните вериги Кауфланд, Лидл, Билла...и то без никакъв проблем от страна на служителите там.
Подредихме се на касата като съвестни и отговорни граждани - детето в пазарската количка с отворената вафла в ръка, и зачакахме реда си.
И тогава изведнъж, един от охранителите като се развика: "Ама как може такова нещо, Вие сте откраднали вафлата, ще я заплатите в 3-ен размер щом сте я отворили преди да минете на касата. Има си правила!"
Правила за какво?! Как да обясниш на едно малко дете, че не може да отвори опаковката на вафлата, сложена в нашата пазарска кошница, преди да я заплатим на касата? Това е едно малко дете, а не възрастен човек... Да го оставим да плаче през цялото време ли? И да смущава и останалите клиенти?
Възмутени сме от този охранител - съжалявам, че не видях името му, но беше висок и възрастен мъж. Останалите хора на касата също се възмутиха от поведението и реакцията му и започнаха да протестират и да ни защитават.
В магазина правим седмичен оборот от порядъка на 50-100 лв.
Да стоим на опашката на касата с вафлата в ръка и този въпросен господин да ми казва, че сме крадци - е, съжаляваме много, но не го приемаме!
След тази случка няма никога повече да посетим магазина.
Има достатъчно конкурентни вериги в същия район, които предлагат много по-топло, човешко и приветливо отношение към клиентите си, а не гледат на тях като на потенциални крадци!

На 09.02.2013 г. в 13.40h.  влязох в магазина за да пазарувам. Както обикновенно в магазина беше пълен хаос една каса работеше на всичкото отгоре имаше опашка от 10 човека трима служители демонстрираха дейност и след молбата ми да отворят още една каса ми беше отговорено че не може защото си оправят магазина. До кога това грубо отношение от страна на зам.Управител и касиарки. Много често се сблъсквам и с мърсотията в този магазин както и кашони разхвърляни на всякъде трябва и нож да си носиш за да си вземеш безалкохолно.  ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ губите клиенти.

Все по-голям става броят на очевидците за бруталните измами на веригата

Гнусна случка се разигра в един от магазините на хранителната верига “Пени Маркет”, която се е ширнала из цялата страна. Този път гафът на магазина стана във Враца, където купувач си купи фъстъци, без да подозира, че в пакетчето има и добавка… печена мишка!

Потърпевшият е 55-годишният Тодор Цолов, който редовно купувал любимите си ядки от магазин “Пени маркет” в квартал “Дъбника”. Тази неделя отишъл отново, без да предполага какво ще го сполети, пише Блиц. След като той и приятелят, който му бил на гости, изяли първата порция, Тодор доизсипал съдържанието в чинийката и се втрещил. Насред фъстъци се мъдрел труп на мишка, която очевидно се била изпекла заедно с ядките.“Догади ми се, умрях от срам от приятеля си, който също похапна”, разкрил с погнуса Тодор, който веднага погледнал към опаковката и прочел, че фъстъците са пакетирани в елинпелинското село Столник специално за веригата “Пени маркет България”. Въпросната опаковка от 200 грама струвала 1,19 лева.

“Съвестно ми е, че не съм платил за екстрата”, пошегувал се Тодор, макар че реално погледнато далеч не му е до смях. Той занесъл опаковката фъстъци заедно с “бонуса” в Комисията за защита на потребителите и чака нейната реакция.

Абе в другите фирми има един отдел ревизия, който трябва да проверява цените актуални ли са, чисто ли е, любезни ли са касиерите, ама тия явно нямат или са некви пълни некадърници, толкова са им зле магазините.

Много добре Вяра, че сте си изразили мнението, ще разкажа на всичките си познати, и ще бойокотирам магазина им и тук във Варна. Прави ми впечатление, как разни олигофрени, които са облекли по една служебна риза, носят някаква UKV станция в джоба си, и си мислят че света започва и свършва с тях. Милиционерска работа. И най- смешното е, че се правят на мъже пред майки с колички, или някой пенсионер, който е два бастуна, едвам върви, и който е обърнал много повече работа през живота си отколкото подобни лекета. Когато обаче видят една сбирщина от цигани, които обикалят на тумби охраната я няма никаква. Това съм го виждал с очите си, не само в Penny, а още в метро, кауфланд и къде ли не. Виждал съм как разпечатват разни вафли и започват да ядат или да пият вода от шишета, които после заебават някъде по щандовете и никой нищо не им казва. И това пак е така защото хората, които са назначили подобен персонал хабер си нямат от тази работа и никога не са я работили.

Здравейте,аз съм клиент на магазина отдавна,но досега не ми се беше случвало подобно нещо:Влизам аз вчера в магазина с детето с детската количка нямах нищо което се продаваше в магазина затова и не се обадих на охраната.И така започна страшното преследване господина от охраната ме преследваше из целия магазин направо ужас почуствах се много неприятно все едно съм крадец.Стигнах вече до касата и той мина отпред вече не издържах на наглия му поглед вперен в мен и детето и го попитах ,,има ли някакъв проблем защо ме следите като престъпник из целият магазин,, а той ми се сопна ,,като не ви харесва напуснете обекта и не пазарувайте повече тук,, направо нямах думи какво е това отношение наистина повече НЯМА ДА ВЛЯЗА В ТОЗИ МАГАЗИН ТА ТЕ ВМЕСТО ДА ПРИВЛИЧАТ КЛИЕНТИ ТЕ ГИ ГОНЯТ.

Днес 29 04 2012г. в Пенимаркет гр.Добрич попаднахме на клиентка облечена само по сутиен и пола.Възмущението ни отправено към управителката Иванка Георгиева беше посрещнато с присмех и безразличие.Помолиха ни да напуснем магазина ако не ни харесва,тъй като и тя е клиент и не могат да я върнат.Попитах имат ли книга за мнения,а управителката отрече и каза,че мога да се оплача на когото си искам.Питам се редно ли е в магазин за хранителни стоки човек да ходи облечен по неприличен начин въпреки,че сме все таки в "демокрация".

Това не е официалният сайт на пени.Пуснете писмото си тук     www.penny.bg чрез формата за контакт

Здравейте!!Искренно се надявам това което,ще споделя с Вас да бъде взето под внимание!Редовен клиент съм на верига магазиниPENNY Маркет,но случката от 20.02.2012 ме провокира да изразя мнение,относно промоциите които предлагате.
Във Ваша брошура от 20.02до22.02.2012 е обявена "Акция" на продукта"Филе пангасиус"20% глазура 1кг.Дотук добре,но при решение от моя страна и тази на приятелката ми да закупим от съответния продукт се сблъскахме с несъответствия на касата.
В съответният бокс на фризера където беше поставена маркировката за промоция на рибата имаше същата риба в разфасовка от 0.500г "EVERY TIME Филе ПА" ,а етикетът беше почти закрит.Взехме по 2 пакета и вече на касата разбрахме какво е станало.
Парите ни бяха върнати и след като аз исках информация :Защо се пуска промоция след като няма такъв продукт???Управителката изрови един пакет от този бокс,но под другата риба и ми го предостави,друг нямаше.Отговорът от господина на касата беше,че камиона не ги е заредил и не сме гледали както трябва.
Много мислих,преди да Ви напиша тези редове.Нямам коментар!!Уважавам труда на Вашите служители,била съм търговси работник знам,че работата никак не е лека.Но нали затова са тези промоции,всеки да си купи нещичко по-евтино и да е доволен,да остане постоянен клиент.
Пожелавам Ви хубав ден и успехи!!