Office1Superstore /img/frontend/nomap.png"

Office1Superstore

дали на някого от кандидатсващите за работа са му върнали отговор какво се случва след второ интервю? Чакам за отговор, който разбирам че е отрицателен - спрямо чакането, но ми е интересно  че такава голяма фирма като  Office 1 няма практика да се обърне към кандидатите си с ясен отговор.
Изключително непрофесионално според мен!

искам да се оплача от отношението на една от продавачките в магазина на мадрид.клиент съм от доста време там и не за първи път ми се случва да попадна на тази неприятна госпожа или госпожица.казва се петрова ,но за име не мога да ви кажа.написа ми фактура без нито да ме пита дали съм прикючила с пазаруването и ми се развика накрая заради това ,че аз не съм и казала че адреса на фирмата ни е сменен.накрая след голяма караница едвам се смили над мен да ми промени адреса и да ми я изпрати не e-mail фактурата.моля ви обърнете внимание ако някой от ръководството чете ,на тази жена! жинаги е намусена ,никога не се усмихва и просто ми е неприятно да пазарувам там.как може другите винаги да са усмихнати  и да ми помагат ? управителя и той вигаги е мил и усмихнат и ми помага в избора на стока.

Здравейте, виканаха ме за две интервюта, тъй като съм кандидатствал и за двете позиции-продавач/консултант продукти на Виваком и търговски представител.
Интересува ме какви са заплатите, бонусите реално достижими ли са, има ли социални придобивки и въобще, каква е атмосферата.

Не започвайте работа във франчайзера на Office 1 Superstore в гр. Плевен, защото:
1. Ще Ви измамят с осигуровките;
2. Ще Ви карат да се подписвате, че получавате много по-ниска от реално получаваната заплата;
3. В случай на болничен като следствие от горното ще получите жълти стотинки, защото г-н Балев не Ви е внесъл осигуровки върху реално получаваната заплата;
4. Заплатата Ви може да бъде променяна (надолу) без предизвествие и съгласие от страна на служителя;
5. Нямате ясно дефинирани задължения, а длъжностна характеристика (ако изобщо получите такава) ще е за "Демонстратор на стоки" без оглед на това, което реално вършите.;
6. Работодателят налага "глоби" в размер и срок по собствено осмотрение и без каквато и да е мотивация и документи за това.;
7. Отношението към служителите е под всякаква критика.;
8. Липсва каквато и да било перспектива за развитие, обучения и кариерно израстване.

От фирмата няма нито един напуснал доволен служител. Всеки горчиво съжалява за загубеното време, прекарано във "Веселин Балев" ЕООД. В последствие немалка част от служителите разбират с какви суми са ощетени в осигурителният им фонд. Нека попитат г-н Балев като не е важно коректното плащане на вноските към НОИ и за здравно осигуряване защо той самият се осигурява на максималният осигурителен праг?

Хора,изобщто не се подвеждайте да започвате работа в тази "фирма"!!!Високи цени и огромен таргет,който няма как да се постигне!!!Изискват от теб невъзможното,а когато им осигуриш клиент още на първата поръчка фирмата се дъни и забавя поръчаната стока с месеци:( Изискват от Вас още на втория месец да сте на 90% продажби,което няма кяк да се случи просто.На всички  новопостъпили служители им обещават едни пари, а след месец им поднасят ново допълнително споразумение за нова работна заплата но с отрицателна корекция:(Като капак на всичко,за да ти продължат уж трудовия договор от срочен  към безсрочен те карат да си подадеш молба за напускане без дата и с лед месец ти казват НАПУСКАШ!!!!!!!!......Е, ако все пак някой се навие да бачка там...Успех!

Подкрепям за липсата на компетентност и като цяло гадната атмосфера,но бих искал да отворя една скоба - като чета мнения от бивши и настоящи служители се изумявам от дивата неграмотност, която се демонстрира. Правописни, граматически, пунктоационни... това ли е персоналът, който се оплаква от некадърност.

Аз не бих назначил почти никой от горе-включилите се оплакващи се на база липса на базова езикова култура и грамотност.
Подобен недостатък едва ли е основна причина за разтурянето на една фирма, но определено е знак, че нещата са зле на всички нива :)
Уважавайте себе си, ако фирмата не заслужава.

Сега като прочетох ми стана ясно всичко. Днес бях на интеряю и ми казаха 4е осигурявали на 400, а си взимал 450лв и имало таргет, не взима6 процен, а бонус на изпълнен таргет или надвишен таргет, което ми е странно и като я попитах дали се слу4ва да се преизпълни ме изгледаха странно, и ми казаха 4е е възможно. Аз тълкувам бонусите като нещо необичайно и извънредно високи продажби, като коледни (например), не е ли така? Но явно си мислят че точно аз като доида и оборота им ще скочи до небето :Д. и плус това като служител си правел всичо което предлага магазина (за 450лв), А И ЗАБРАВИХ вече били предлагали и услугата ПРЕВОД И ЛЕГАЛИЗАЦИЯ :Д супер оферта, нали!

Тея са наистина пред фалит вместо ОФИС 1 спокойно могат да си кръстят фирмата " Фирма Пропадък" . Постоянни липси,минуси на ревизия,никакво отношение към персонала,хора само за по 1-2 месеца.Пълен ужас.Или поне в Благоевград е така,но като се зачетох гледам че навсякъде е едно и също. Колегите които са останали от времето когато магазинът е бил на Франчайз казват че тогава е било много по различно,по хубаво и са взимали 4 цифрени суми за заплати,а сега......лелеее ще си късметлия ако вземеш 500 лева.СРАМ

Здравейте,бих искала да споделя с Вас отличните ми впечатления от работата на екипа от служители в офиса Ви на Централна гара Пловдив.Посетих офиса вчера(28.09.2011г)към 18:30 часа и независимо,че видях нови лица обслужването беше много компетентно и културно.Благодаря отново!Поздрави за целия екип!
                         А.Владева

Като цяло това е фирма която се занимава с продажба на канцеларски материали но предлага и всичко друго ако не е налично в магазините се закупува от друг доставчик и се препродава на много висока цена която не отговаря на качеството на артикула.ТОВА КОЕТО МОГА ДА КАЖА Е ЧЕ КООПЕРАЦИЯ ПАНДА ИЛИ ПО ТОЧНО office 1 superstore  Е пред фалит!!!ВСЕКИ ДЕН ИДВАТ МЕЛИ ЗА ЗАТВОРЕНИ МАГАЗИНИ В ЦЯЛАТА СТРАНА НО ТОВА СЕ ДЪЛЖИ НА НЕКАДЪРНИТЕ МЕНИДЖЪРИ КОИТО ВСЕКИ ДЕН ИМАТ РАЗЛИЧНО МНЕНИЕЗАПЛАТА Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА А РАБОТАТА И НАТИСКЪТ ЗА ПОСТИГАНЕ НА ЦЕЛИ Е МНОГО ГОЛЯМ РЕВИЗИЙТЕ КОИТО СЕ ПРАВЯТ СА ВИНАГИ НА МИНУС И ТО -9000 -10000
СЛЕД КОЕТО НИКОИ НЕ ЗНАЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА И КОИ КАКВО ЩЕ ПЛАЩА ЗАЩОТО СЕ ВЗЕМАТ СЛУЖИТЕЛИ ЗА ПО МЕСЕЦ КОИТО СА НАЗНАЧЕНИ ОТ РЕГИОНАЛНИЯТ И СЛЕД МЕСЕЦ ДВА ГИ МАХАТ И ТАКА ВИНАГИ ИМА ИМА МИНУС АКО СЛЕД РЕВИЗИЯТА НЕ РАЗПИШЕШ ДОКУМЕНТА ЧЕ НОСИ ПЪЛНА ОТГОВОРНОСТ ЗА ВСИЧКО СЛЕД СЕДМИЦА ДВЕ ИДВАТ ТИ ДОКУМЕНТИТЕ И ТЕ СЪКРАЩАВАТ ВЗЕМАТ СЕ ХОРА КОИТО СА С ЛОШО МИНАЛО СЛЕД ГОДИНА ДВЕ КАТО СЕ МАХНАТ ЗАРАДИ ДОКАЗАНИ КРАЖБИ ОТНОВО ГИ ВРЪЩАТ СЛЕД КАТО СА ИМ ПЛАТИЛИ ОБЕЗЩЕТЕНИЯТА И ТАКА СТАВА ЕДНА ГОЛЯМА ВЪРТЕЛЕЖКА НЕПРАВИЛНИ РЕШЕНИЯ МИНУСОВИ РЕВИЗИИ ЛОШО ОТНОШЕНИЕ И ГОЛЯМ НАТИСК ЗА ТАРГЕТ ГОЛЕМИ ЛЪЖЛИВИ ОБЕЩАНИЯ ЗА БОНУСИ А НАКРАЯ НЯМА ДОРИ И ЖЪЛТИ СТОТИНКИ КАЗВАТ ЧЕ ТРЯБВАТ АКТИВАЦИИ НА МТЕЛ КАТО ИМ ГИ НАПРАВИЖ ЛАВРИТЕ СЕ ОБИРАТ ОТ УПРАВИТЕЛЯ И РЕГИОНАЛНИЯТ А НА СЛУЖИТЕЛИТЕ САМО ЛЪЖИ СЕ ГОВОРЯТ ЧЕ МТЕЛ НЕ ПЛАТИЛИ И ТОВА Е

ТОВА КОЕТО МОГА ДА КАЖА НА ВСИЧКИ ОНЕЗИ КОИТО ИМАТ ЖЕЛАНИЕ ДА ЗАПОЧНАТ РАБОТА ТАМ Е АКО ИМАТЕ НЕРВИ ЗА ХАБЕНЕ ЗАПОЧВАЙТЕ АКО ВИ СЕ СЛУШАТ ПРАЗНИ ОБЕЩАНИЯ И КОЛКО НЕКАДЪРНИ СТЕ ЗА КАКВО НОСИТЕ ОТГОВОРНОСТ И КАК НЕ СТЕ СИ ХВАНАЛИ МЕСЕЧНИЯТ ТАРГЕТ ЗАРАДИ 100% марш на стоките може да опитате но работата там ще ви коства много нерви и нека не забравяме че фирмата скоро ще фалира но дори и да фалира може да се появи по друго наименование и нещата отново ще продължат по същият начин В СОФИЯ НИКОИ НИЩО НЕ ГО ИНТЕРЕСУВА ВСЕКИ СИ ИЗМИВА РЪУЦЕТЕ С ДРУГИЯТ ЗАЩОТО Е ПО ЛЕСНО ОСОБЕННО СЛЕД КАТО ПЛАТИХА И ТРИ МИЛИОНА ЛВ ЗА НОВ СОФТУЕР И КАТО ВКАРАХА НОВАТА СИСТЕМА НИ ДАДОХА СЕДМИЦА ВРЕМЕ ДА СЕ НАУЧИМ ДА РАБОТИМ С НЕЯ  И КОГАТО СЕ ОБАДИШ ДО СОФИЯ НА НЯВКОИ ЗА ПОМОЩ ОТ ТЕЗИ УМНИЦИ ТАМ ВСЕКИ ТИ КАЗВА РАЗЛИЧНО ЗАТО ИДИ СЕ НАУЧИ  ДЕ МАКАР ЧЕ МАГАЗИНИТЕ В ХАСКОВО ФАЛИРАХА ПРЕДСТОИ ДА ЗАТВОРЯТ ОЩЕ НО ВЪПРЕКИ ВСИЧКО ТОВА Е ЗАРАДИ МЕНИДЖЪРИТЕ И В СОФИЯ И ТЕЗИ КОИТО СИ ОТГОВА=РЯТ ЗА РЕГИОНИТЕ ИНАЧЕ СЕ ПРАВЯТ ЧЕ ВСИЧКО ЗНАЯТ И ЗАПЛАТИТЕ ЗАКЪСНЯВАТ С ОКОЛО 5-10 ДНИ ...НАПРАВЕТЕ СИ ИЗВОДА САМО ЩО ЗА РАБОТОДАТЕЛ Е ТОВА