Техно Про https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Мюнхен 8&markers=София,ул. Мюнхен 8

Техно Про

Относно задачата, която давате на интервюто не става ясно "сумата в нея" ,която се е променила с 40% преди или 40% след внасянето на парите в банката е защото, ако е след внасянето трябва да е (2500+y)*0,4 + (2500+y). "Сумата в нея т.е. 100%" в кой момент от време ?!

Четох всичко, което е написано но реших да пробвам. Кандидатствах за работа в сервиза.
Ами няма нищо общо действителността с написаното.
Хората си излизаха да пушат когато искаха и не се криеха от никой. Нямаше никакво напражение, всичко беше много спокойно. Качвахме се и  в офиса да отчетем как е минал деня с колегите пред управителката. Всеки си даваше мнението. Там хората се смееха, шегуваха се. Просто нищо общо с всичко написано.
Докато бях там разбрах, че хората работят в тази фирма повече 3-4 години а някои дори повече от 7.  Ако всичко написно е вярно се питам как тези хора са толкова спокойни и усмихнати. Явно не трябва да се вярва на всичко, което се пише а да се провери. Аз се убедих личчно.
Направи ми само лошо впечатление един служител в сервиза ако не бъркам се казваше Драговски или нещо подобно. Много  говореше с жена си по телефона. Неразбирам защо колегите не му правиха забележка.
Ще си позволя да дам оценки на това,което видях, а където нямам информация ще я оставя 0 както е заложено.

Здравейте, аз също прочетох мненията, а някой има ли представа горе-доло как вървят заплатите за отделните позиции, мерси.

Поканиха ме на интервю утре, но след като прочетох мненията до 2007-ма година назад колебанията ми за кандидатура силно се увеличиха... Някой има ли пресна информация за фирмата?

Уговорихме се да работя 2 пробни седмици за тях с изришното обещание, че труда ще бъде заплатен пропорционално на отработените дни по договорената месечна сума. Работех няколко дни не се разбрахме, след приключване на кандидатурата ми за работа обещаха за да изплатят заработеното до една седмица. В продължение на около месец отлагане с разгорови по телефон за следващи бъдещи седмици, изплатиха половината от договореното.

Искам да споделя мойто мнение и разочорование от начина по който се подбира персонала. Бях кандидат за позицията salesman минах първото интервю и ме поканиха на второ.Отидох на второто интервю което беше насрочено за неделя,и какво да видя?Среща ме в салона техен преставител от човешки ресурси и ми казва ама то интервю няма да има,ние си избрахме човека в петък.Никой не ме беше увдомил поне един и-мейл да бяха изпратили.Супер непрофесионално отношение.Такава безотговорност не бях виждал, "измислена фирма измислена работа".

Скъпи колеги,

думите ми са мнение което не споделях до скоро. За съжаление е самата истина, вярно е шефката се държи по дръзко, но това не е в резултат на лично отношение. Искам да Ви кажа, че дори и сега когато се наложи да разговарям с нея за помощ, отностно лични или служебни проблеми, тя е готова веднага да помага. Не я съдете толкова много и си помислете над въпросът - Тя има ли шеф?

Г-н Колев, далеч не сте единствения с тези инициали. Бивш служител на сервиза имаше такива инициали. Мнението му искрено изненадва, но няма да коментирам нито него нито управителката.
Мога да кажа само, че има хора от тази фирма, с които си струва да се работи... а за самата фирма мога само да кажа, че задълженията и отговорностите, които се увеличават всеки ден не се заплащат адекватно.

По принцип нямах никакво намерение да пиша, но забелязах, че последните два коментара са написани от човек представящ се с инициалите АКО. Те се получават като се вземе първата буква от името и първите две от фамилията. Друг с такива инициали освен мен не е имало в Техно про. Ще бъда благодарен на този/тази който/която ги ползва да не го прави повече.

всеки, настоящ или бъдещ служител на фирмата да е на ясно, че управителката, Наташа Николова изобщо не е зла. Тя е страхотен човек, който е готов да помага винаги в нужда, било то в службата или в личният живот на колегите си. Ако е повишила тон, то е било защото сме я предизвикали ние. Една фирма от рангът на Техно Про, се изгражда с желязна дисциплина и много знания. Е тя е успяла да съчетае тези две неща и да изгради един сигурен партньор в лицето на фирмата. Далеч съм от мисълта, че е безгрешна, но "само хората който не работят, не грешат". От моментът в който си тръгнах от Техно Про, виждам организацията на други компании с претенции за перфектна екипност на персонала и обслужване на клиенти. Много шефове без никакъв резултат. Бих препоръчал брандът, представян от фирмата - Toshiba, не толкова заради маркат, колкото заради дисциплината и качеството на екипът обслужващ това име.