ЛС КОМЕРС /img/frontend/nomap.png"

ЛС КОМЕРС

След кончината на шефа си фирмата загива.
Досега некадърността на фамилията бе контролирана от умелото ръководство на Альоша, но оттук нататък...
Текучество на кадри (предимно заради финансови причини),дълъг работен ден+съботи,създаване на постоянни интриги и клюки, остаряла техника и мислене.
Бог да Ви пази ако решите да започнете там!

Работих около година в склада в Добрич. Незнам за останалите, но ако имам възможност ще се върна на работа там. Шефовете са много готини. Не съм се почуствала ощетена или излъгана.

Там си губиш здравето. Заплащането не е достатъчно в съотношение към труда който полагаш. Възможности няма ..

В ЛС Комерс ако си вършиш добре работата се забелязва и оценява. Работи се в събота, което е малко кофти, но си има и доста положителни неща. Схемата за заплащане на търговците е добра - бонусите са достижими. Екипната работа куца малко, но къде ли всичко е идеално. При напускане ми изплатиха всичко както си му е реда, за разлика от много други работодатели.

Лс Комерс е фирма,която дава реални шансове за изява,изключително стари автомобили,и точно парите ,които си договорил при интервюто за работа.....За разлика от повечето фирми,които САМО ОБЕЩАВАТ,
негативното е че се работи и събота,както и че постоянно има дразнещи неразборий....но то пък къде ли няма..