ЛС КОМЕРС /img/frontend/nomap.png"

ЛС КОМЕРС

И преди съм напускал работа,но никога с такова нетърпение като в тази фирма. Обстановката може да се опише с една дума - цирк. Вяра Веселинова и Петър Савов доста често променят вътрешната политика на фирмата за заплащането. Карат ти се,юркат те,а на моменти съвсем директно си те унижават да им бачкаш за смешния бонус от 15 лева, който е направен така,за да стимулира ”активно работещите”. Пълна глупост! Като не си доволен от човека и не е от активно работещите,ми връчи му молбата за съкращение и се разделяй с него,а не да го гавриш по такъв смешен начин. От известно време насам се остава и извънредно(по твое желание),натоварването е огромно и това произлиза от грешки на шефовете,складови работници отиват да помагат на шофьори на разнос,а заявките се трупат. Има заповед,че ти е забранено да си ползваш телефона по време на работа без значение какво е. От направление колеги - смесени чувства. Има много готини и разбрани хора,има и такива,с които няма да се харесвате чак толкова. Не може да работиш с 30-50 човека и да харесваш всички. От няколко месеца насам имаше промени във фирмата и някои хора получиха власт да правят каквото си искат,което допълнително натоварва. Ако искате да ви командорят алкохолизирани комплексари и да не бъдете коректно заплатени,ЛС комерс е вашата фирма. Запазвам си анонимността,който прочете това мнение и е служител във фирмата ще се сети кой съм.

Аз като бивш служител искам да споделя ,че в тази фирма няма никаква организация,има изключително голямо текучество на кадри. Госпожицата ,Вяра Веселинова е най-голямата интригантка ,която съм срещал. Бракуваната стока си е плащате. Не започвайте работа в тази фирма .

Напълно подкрепям предходния коментар. Госпожица Веселинова явно е един нестабилно емоционален човек, а от такъв човек незнам какво може да очаквате. Господин Савов е една мижитурка мълчи като п... ка. Общо взето на интервюто в началото ви се представя едно, а то излиза съвсем друго като започнете. Наистина бягането от тази фирма е най-доброто и правилно решение което можете да вземете.

Пълна трагедия е тази фирма. Имам подозрение ,че Вяра Веселинова, си пише позитивните коментари. Ако желаете да работите за човек с биполярно разстройство , на точното място сте.

Хората са страхотни!

:) Предходния коментар е наистина забавен:)

Неефективен опит от страна на мениджмънта на фирмата да изчисти лошата си репутация.
Забавно е, но само да го прочетеш, не и да го изпиташ!

Фирмата и екипа са супер!
Препоръчвам ги!

Тая фирма може да ме амбицира до степен никога да не започвам там.

Петър Савов от офиса във Варна е изключително некоректна личност. Не ви съветвам да работите с него!

Никога не инвестирайте в развиваща се фирма, ако не сте разбрали накъде се развива.