Пощенска банка / Юробанк България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Околовръстен път No 260&markers=София,бул. Околовръстен път No 260

Пощенска банка / Юробанк България

Ако цените човешкия си и емоционален потенциал, не отивайте там. Това е организация в която цифрите се слагат преди хората.

Банкиране на дребно е в "капана" на няколко персони (и пригласящи придворни), които много ефективно проявяват ефекта на Дънинг-Крюгер и сериозно надценяват, както професионалните си качества, така и емоционалната си интелигентност. Ядрото на организираната група ни е щедро предоставено от друга конкретна институция избрала за свое лого две кръстосани кончета на жълт фон, но мъдро предпочела да се раздели с умствения им капацитет. Но да се предвижим към Клонова мрежа, там прогнозата предвещава успех, ако си падате по рап, перхидрол и ниски топки. Първите две описват, а трето квалифицира помещика на стопанството и жена му. И понеже бизнеса не е завършен без фирмено кредитиране, няма как да не споменем и централния нападател наскоро трансфериран от унгарски отбор. Тук впечатления прави непознаването на творчеството на Смирненски и по-конкретно "Приказка за стълбата".

Анастасия Орешкова е възможно най-тъпият HR, който може да съществува... Обажда ти се 3 седмици след като си кандидатствал за насрочване на интервю. По време на самото интервю изключително злобно поведение и мачкане на човешкия фактор, както от нея, така и от останалите присъстващи на срещата, човек ще рече, че кандидатстваш за позиция в посолство в друга страна, такава важност и превзетост.... Позицията беше за ЦУ, което е насред нищото до местност Камбаните. На интервюто ти се казва, че ще бъдеш залят от изключително много работа и абсолютно нищо друго конкретно....

Чета коментарите и се чудя, кой точно е проблемът – колегите били клюкари, вие нима не сте част от този колектив? Вие лично гледате ли си работата, или също клюкарите?
Офисите били мръсни – нещо по темата някой да е направил – лична хигиена на работното място, оплакване от работата на хигиенистката?
Несъответствие между интервюто за работа и работата – много хора не знаят за какво ходят по тези интервюта. Както ни проверяват нас дали сме подходящи за дадената длъжност, така и кандидатите могат да поразпитат и да отидат с правилните очаквания и нагласи за своята нова месторабота.
Клиентът пък, подаде ли оплакване срещу тази служителка по каналния ред? Или очаква нейните шефове с више да разберат, че има проблем и какъв е той?
Като цяло тук виждам едни мрънкащи хора, които имат проблем, но не виждат и самите те, че проблемът е по-дълбок и май е в тях.
Аз работя от 4 години в банката, върша си работата и виждам развитието си, но си върша работата, а не се скатавам. Получавам и прекрасни бонуси, каквито няма във всички банки, защото това не е първата банка, в която работя.
Но знам за какво работя, харесвам си и работата и знам, че тук съм на работа, а не на почивка.

Започването ми в Пощенска банка беше за мен едно предизвикателство. Имах огромни амбиции, които бяха смазани още с постъпването ми на обучение. Тогава разбираш всъщност колко много неща не са ти казани на време и вече е под свършен факт да се опиташ да ги променяш.

Отвратително отношение към КЛИЕНТА когато НЕ Е В ТЕХЕН ИНТЕРЕС, накратко изтеглих си заплатата по банкомат, банкомата ми пусна дефектна банкнота на която и липсваше цялата лъскава лента която е ляво на всяка банкнота, когато си подписвах кредитите всички ти се правят на първи приятел но когато им потърсих отговорност да ми сменят банкнотата ми се направиха на интересни, едната нагла леличка която предполагам е урпавителката спореше с мен, че банкомата НЕ БИ МОГЪЛ да пусне такава дефектна банкнота защото си имал "защити" и че не бих могъл да докажа, че техният банкомат бил пуснал тази банкнота която по между другото беше двадесет лева и бяха напълно неизползваеми. След 5 минути спорене, че съм бил лъгал и прочие решиха да ми сменят парите, отвратен съм от непрофесионалното отношение на работещите с които трябваше да споря, за това си затворих сметката там, губите клиент и съдейки по многото ревюта аз не съм единственият.

Може би книга в няколко тома няма да е достатъчна за да се опише обстановката и "големите специалисти"работещи в тази имаща претенции банка. Мръсни офиси и липса на всякаква хигиена във взаимоотношенията.Клюките са начин да се запълнят 8 часа труд. Професионализъм=0,много се приказва, но работа=о.Разговори на висок тон и още по-силен кикот.Поведение на зарзаватчии. Освен големи претенции и самочувствие по-голямо от селото от което са пристигнали, тези "големи хора",с малки мозъци имат и огромна любов към спиртни напитки и забранени със закон субстанции, дори на работното си място. Подписват документи и раздават заповеди в неадекватно състояние. Проблемни хора управляват "проблемни активи"-абсолютна пародия. Драма и комедия в едно с главно действащо лице -самозабравилата се и главозамаяла се, уморена от тежеста на екстеншъните си и многото бръмбари в главата си -НК-проблемни активи

Аз работех в ЦУ, сега съм във финансов център.. Относно Пощенска банка мога да кажа, че за някой хора наистина има развитие. Сега към неаполитанската хейтърка : Виж, нещата са такива каквито ти си ги направиш, мила. Важно е не само къде, а и при кого си. Знам към кой отдел са нападките и знам, че там има 9999 човека, които продават банкови продукти. Между другото в ЦУ има голямо текучество на хора. Според мен това е, защото живота не е само лакиране на нокти и правене на прически. Понякога трябва и да се работи! Като не можеш да продаваш и това не е твоята работа просто ставаш и си заминаваш. Дай възможност на някой друг!

Бях работила в ЦУ и видях напълно достатъчно дори за малкото време ,което ми убиха там. Срещнах пълни безумия , малоумщини и шуробаджанащина НАВСЯКЪДЕ по етажите там. Ти работиш или по-скоро си мислиш ,че работиш (защото това ,което си изработил (като таргет, бонус и т.н.) са го ВЗЕЛИ от теб и са го ДАЛИ на роднините и приятелите си ,които са извикали на работа там). Централния боклук, около когото се случват неправомерностите се казва милена иванчева ,която явно има позволението от по-високо да натрапва над останалите служители нейните "правила" за работа ,които граничат с пълна простотия. Работила съм и на други места, където съм виждала такива изроди, но не и подобно поведение - на пъдар и селяндур. Ако някой от мениджмънта чете - хубаво е да се разследва и да се види какво се случва ВЪТРЕ в организацията Ви и специално около тази жена.

Привет, каква е заплата за касиер в София и на кое число от месеца се изплаща заплата?

Много лош избор направих като започнах да работя в тази банка.
Управителката Ива Иванова по цял ден нищо не прави и говори по телефона освен това нещо не разбира и незнае разчита на заместничката й да и върши работата.
Хората които работят там ако не се подмазват на заместничката й няма как да и станат любимци или по точно трябва да са си хора наши хора назначени.
Лош мениджмънт.
Лош контрол.
Управителката е връзката и парадира с това защото милата изобщо не е за шеф на банка един шеф трябва да е минал от всички нива а тя незнае нищо кое как се прави няма опит .Не е за тая работа .