Салати Веселина /img/frontend/nomap.png"

Салати Веселина

Пича, вероятно сте купили друг вид салата.

Ne pluite ot zloba, az sam im kolega prodavam druga stoka no imam mnogo dobri vpechatleniya. Rabotyat na petdnevna i zaplatite im ne sa loshi, stokata im prevazhojda i ne samo po kachestvo prehvalenite v gildiyata. Az sam im golyam fen, no ako gi nyamashe tiya redcheta sigurno nyamashe da se namirame v Balgariya.

Няма да оценявам горните показатели, защото нямам информация за тях.
Но мога да кажа, че кебапчетата на тази фирма са отвратителни. Два пъти се излъгах да купя, и двата пъти ги изяде кучето ми. Пълни са със ситно смлени кости, които отвратително хрупат. Никога повече няма да си купувам какъвто и да е продукт на тази фирма.

Kolko salati proizvejda veselina

Отвратително държане на шофьорите им спрямо клиентите. Едвали не ще те пребият ,ако не си вземеш от тяхните отвратителни салати.Опитах веднъж руската им и повече никога няма да си купя,а млечната им има вид на таратор ,а не на салата.

Искам да изразя мнението си за фирма "Веселина".Това е една чудесна фирма,която за много кратко време успя да стане споменавано име в почти всеки дом,особено във варненски регион.Успя дори и да измести имена като "Денито","Кенар" там,а както чувам е тръгнала да ги измества и на доста други региони в страната.Продуктите на фирмата имат наистина страхотен вкус и са на сравнително добри цени.Понеже съм в бранша и следя доста от фирмите,които се занимават с продукция на салати и деликатеси ,съм приятно очарована от потенциала,който има фирма "Веселина",явно имат много добри мениджъри ,а и като цяло сигурно разполагат с добър и компетентен персонал за да жънат тези успехи.Поздравявам ви "Веселина"-удоволствие е да се работи с вас.

това е една измислена фирма;почти никой не е чувал за тези салати и горките търговски представители се опитват да ги набутват на търговците.пожелавам ви успех на пазара.давайте...тук има голям шанс за доказване и израстване с тази 24h работа.блъскайте момчета;разкарвайте си салатките с бусчетата!!!

Бих искал да посъветвам всички кандидати за работа във ''Веселина Трейд'' ЕООД (салати Веселина)да избягват да подават cv-та в тази фирма. Уговорката за заплащането ще ви бъде 500 лв на месец + 2% от оборота, като гарантират че ще ви осигуряват на тази сума, но дефакто впоследствие ще се окаже, че ви осигуряват на абсолютния минимум. Работното време е от 7 и 30 ч. до 19 и 30 ч. (понякога и до по-късно), като се работят и съботите, които обаче не се заплащат. И за завършек, ако работите в тази фирма и решите да напуснете, то знайте, че парите, които ви дължат няма да ви бъдат изплатени. Традицията в тази фирма е парите, които се дължат на напускащите фирмата е да се поделят между оставащите във фирмата. Ако искате да разберете как изглежда Дантевия ад, то знайте че да работиш в салати Веселина е все едно да работиш в ад. Искам да кажа, че всичко гореспоменато се отнася до клон София на салати Веселина, как е положението в Добрич, където се намира производството не бих могъл да кажа.

az rabotq v salati "veselina "i sam super dovolen

Какво ново да Ви кажа?