Салати Веселина /img/frontend/nomap.png"

Салати Веселина

Здравейте,мнението ми за фирма Веселина трейд, не е добро.Обещават много,спазват си думата 1 месец и след това се започва с истинските условия. Има какво още да се развива,жалко само че на гърба на хората един човек е станал "бизнесмен". Лично според мен тази фирма трябва да бъде подложена на проверки от всякакъв тип.

Никога не ходете в тази фирма това е наи малумната на всички времена .... само гледат как да те глобят как да те ощетят  и да не ти дадът парите... държат трудовите книжки на всеки ... Подигават се с целият персонал .Правят каквото си поискат и вс се правят на шефове а да не говорим какво им е отношението.. мн ниско.. и глупаво. Семеина фирма сеен бизнес осигоряват на минималната а работата е прекалено много ако не те глобят се чудат как да ти ги земат парите по друг начин..с дрехи разни неща и т.н. правят се мизерии правят те на луд  и накрая все ти търсят кусури.

Наи Готината фирма във всички времена без да си виновен винаги те правят виновен ... шофиорите са пълни глупаци нямат ниаккво отношение ...глобяват постоянно чудят се как да ти земат парите.. да си прецакан винаги. никога не може да разбереш за колко пари работиш счупваш се от работа и нищо и използване до краи....неделите и съботите не се заплащат вобще ама воообще правят си голями мизериии и глобавят всички работници да избият загубите.

Крайно възмутена от качеството и хигиенните характеристики на салати "ВИППЕН". Преди месец купих от горепосочената салата - цялата опаковка съдържаше освен салата и ... ПЯСЪК И КАМЪЧЕТА. Същата консистенция, включваща пясък и камъни имаше и в опаковката на колежката ми!!! Реших, че това ще е първото и последно закупуване на този артикул. Но вчера дъщеря ми закупи същата марка руска салата и съдържанието в нея отново се оказа същото - с камъни и пясък!!!! МОЛЯ, ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА ПОЧИСТВАНЕТО НА ЗЕЛЕНЧУЦИТЕ ПРЕДИ ДА ГИ ИЗПОЛЗВАТЕ В МАЙОНЕЗАТА, В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ ЩЕ СЕ НАЛОЖИ ДА СЕ ОПЛАЧА В СЪОТВЕТНИТЕ ИНСТИТУЦИИ!!! В края на краищата аз заплащам, мисля, не малка цена за тази опаковка и изисквам качество за съответната стока!!!!!!

Здравейте, моля ако някой е работил в тази фирма и то в Добрич да сподели мнение дали фирмата е коректна и дали има смисъл да се започва работа там. Работа, смени, заплащане, отношение - ако някой има тази информация моля да я сподели.
Благодаря предварително на всички отзовали се!

Купих си Европейска салата на Веселина. Пълна подигравка! Оказа се Руска салата! Кой им е казал, че в европейската се слагат картофи? Отврат! Повече няма да купувам продукти на тази фирма! Не стига, че са малограмажни /250гр./ ами са и на цени колкото 400гр. на други фирми! За качеството вече се изказах.

Бих искал да алармирам всички потребители и особено бременните и малките деца.
Непременно обърнете внимание на състава на салатите!
Те са продукт на битовата химия, не на хранителната промошленост и са опасни за здравето, тъй като садържат подсладител Е 952, забранен в САЩ и Великобритания, прочетете какво причинява.
Също така садържат консервант Е 211, химически продукт използван в нискокачествените храни и напитки, забранен в САЩ и Великобритания, причиняващ редица нежелателни реакции и ефекти върху здравето.
На нашия пазар има конкуреция, която произвежда салати без тези химически отрови, на същите цени, просто трябва да сме внимателни и информирани потребители.

за тази фирма знам от сигурен източник....че е пълен хаус....и кражбата върви...от познат рабитил в Слатина ....знам...беше доволен ....докарваше си още толкова колкото шефа му давал....е напуснал...ама тези дето останали...яко влачене падало...в конбина с мацките на касата.....Ще се кандидатирам и аз там всеки вземат.....За стоката ....знам ,че е кофти той пак ми е казвал....

Не знам каква е тази фирма и днес за първи път си купувам нещо от нея(и за последен).Не може да се предлага продукт(таратор) ,чиито състав по етикет е с пресни краставици а се оказа с кисели(неясно от коя година).То бива простотия ама..

Как да не ви се признаят успехите?!Няма начин.Хубавото си е хубаво.Продължавайте да смазвате конкуренцията и все по-хубави салати да правите.Аз и моето семейство си хапваме с удоволствие от тях.