Фантастико-Супермаркети ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А&markers=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А

Фантастико-Супермаркети ЕООД

Пичове, вместо да се занимавате с такива фирми , които ви се подиграват по-добре играйте в https://golden-farm.biz/?r=729922 в този сайт си изкарвам по 100$ на седмица без никакъв проблем..!

Няма да забравя случая, когато бях промоутърка в магазин Фантастико на улица Нишава в София.
Бях там на работа един-единствен следобед, като в началото на промоцията супервайзорката ми обърка магазина и отиде в друг Фантастико.
За да се разберем кой къде трябва да отиде, се наложи да питам персонала как се води адресът там. Решавайки, че може грешката да е в мен, почнах да разпитвам касиерите и останалите служители на кой номер работят, но се оказа, че никой от тези хора не знае точния адрес на местоработата си.
Охранителите не се оказаха кой знае колко по-умни, защото ми посочиха съвсем друг номер от истинския. Та, след като обходих почти целия квартал надлъж и нашир, се оказа, че все пак съм била на правилния адрес и се върнах там.
Казах на уважаемите охранители, че номерът е друг, а не този, който ми цитираха, и отидох на работа с половин часово закъснение.
По-късно, по време на промоцията, един от тях най-нагло ми заяви "да не съм се била зъбела", защото "не били бюро информация", но явно това не ги спира да дават грешна такава и да разкарват излишно хората, вместо най-малкото да се ИЗВИНЯТ.
Горещо препоръчвам на мениджмънта да обучи персонала и охранителите си, чийто коефициент на интелигентност и възпитание явно не са от най-високите, на кой адрес работят, както и да поемат отговорност за грешките си, вместо да се държат безочливо!
Благодаря ви за вниманието!

Само от към заплащане са добре, но до там. Няма отношение, разбиране и да не си помислите, че някой ще се съобразява с вас за нещо. Управителите искат от централния офис да са диволни от тях и да не ги тормозят и естествено нямат жал за нищо към персонала в магазина. Нямаш сектор. Работи се навсякъде в магазина и около него. Ако поискаш първи смени работиш нощни и обратното. След завръщането ми след майчинство ги помолих да работя първи смени за да може вечер да съм вкъщи и три месеца работих фо 10 вечерта, а почивноте дни бяха през седмицата, когато детето е по цял ден на ясла. И аз три месеца почти не си виждах детето. След това рвшиха че ще ме повишават но като започнах да казвам кое не е наред по магазините станах неудобна и ме върнаха на старата длъжност. Има определен кръг от хора във веригата които си правят каквото си поискат, баламосват госпожа Николова и всичко е точно. И като се появи някой, който започне да казва истината става неудобен. Ако сте човек, който има достойнство, принципи и не може да позволи да го правят на маймуна не припарвайте в тази верига. Най-доброто решение което съм взимала в живота е да се махна от там. Преквалифицирах се и сега работя за удоволствие и ходя на работа с 24 карата усмивка. Е костваше ми 6 месеца седене вкъщи и само със заплатата на мъжа ми, но си заслужаваше. Винаги има изход и по-добър избор. Вие избирате дали да ви мачкат или да нямате търпение да ви свърши отпуската за да се върнете на работа

Ако искате да работите без почивки за да давате извънреден труд които се пише по тетрадки за да няма поблеми с инспекция по труда,ако искате същият този извънреден труд не само че не искате въобще да го полагате,а човешките ресурси на фантастико ви налагат насила да го давате и ако не искате ви определят като нелоялен,ако искате да ви глобяват постояно за кражби и липси (нали се сещате че плащайки за кражба автоматично се смятате за крадец и това е подсъдно) и някой друг ,не управителя на магазина,да определя колко да ви вземат-е за всичко това е виновна само и само НАЙ ИЗМИСЛЕНАТА МЪЖЕМРАЗЕЩА ХОРАТА ДИРЕКТОРКА НА ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ ВЪВ ФАНТАСТИКО-лицето Симона Генева.Точно тя изгради тожи зловещ образ на Фантастико ,като некоректен работодател и тя трябва да понесе цялата отговорност за липсата на персонал,особено сега когато се дават луди пари за реклами по радиата и билбордове,а ефекта е никакъв,защото образа на фантастико като некоректен работодател ТОЧНО ТОЗИ СУБЕКТ изгради.Вярно е ,че хората припадат от умора,защото работят извънредно по 30 дни нон стоп,защото липсва винаги персонал(за което отново отговорност носи пак тази Генева,та нали тя ръководи дирекция Персонал) и като капак е най голямата гавра-хем не им го заплаща винаги,а и всяка сутрин Симона Генева и нейният отдел задължително се обаждат до всеки магазин,да попитат с най-голямата си наглост за промени в графика и колко са часовете извънреден труд-тази жена не само ,че не трябва да го допуска,а и не интересуват най-малко хората как са.А бонусите-това е върхът,защото лично със Симона Генева всеки месец Управителите и Регионалните се срещат на която не те,а само и еднолично Симона Генева разпределя бонусите.Управителите не искат да се конфронтират с нея,а регионалните са като облъчени-там е ясно с техният най-смешен директор и зам-директор продажби в историята на търговията -Милен Минков и падението Лили ,която познайте кой я назначи на позиция зам.директор-имено Симона Генева,защото и е ухо и тръгна от нейната дирекция.Същата тази Лили коята прецака Ф15 и РАЗБИ ДИРЕКЦИЯТА ИМ.Но ето на това,по голяма наглост няма.СПИТЕ ЛИ Г-ДА НИКОЛОВИ или просто до вас не стига истината-е това е истината .

Здравейте, след като изчетох толкова негативни и хапливи мнения, реших да изкажа своето, макар и като бивш служител вече от месец и малко.
Започнах във веригата, като продавач, на сектор "Млечни". Работата там наистина е натоварена и пипкава, но като се влезе в ритъм е ок. След година ме преназначиха на оператор (приемчик), като там вече се запознах по-обстойно със и доставките. Адмнистративната работа е доста отговорна и трябва да се внимава, но и там влязох в час и след 8-9 месеца ме преназначиха на заместник управител от обект Ф24, в обект Ф35. И в двата магазина управителите са готини и наистина си разбират от работата.
Колкото до хората от офиса-наистина изискват, ако нещо не ти е ясно са винаги готови да откликнат и да ти разяснат положението. Ако констатират нередност отново ти обяснват и разясняват. Всички са наясно, че работата в магазините не е лека и проявяват разбиране!
Сега вече от 10 дена съм в Англия и работя в друга верига, като deputy manager, благодарение на уменията, които съм придобил във ФФ! Благодаря на цялото ръководство, което ми даде възможност да се развия и разгърна!!!
Колкото до заплащането - заплатите са много добри в сравнение със заплатите на хора, които имат висше и работят в банки и т.н.
Благодаря Фантастико! Ако някой ден се прибера в България, не бих се колебал за работодател, ще върна във Фантастико!

Работя от 1 година в веригата и по точно в Ф38.Всичко което ми беше обещано е спазено.Наистина проверките са много както и работата.Но няма как да получим пари като си седим.А до проверките така трябва да бъде поставетесе като клиент не желаете развалена стока или с истекал срок на годност нали.Когато си лоялен към магазина в който работиш поне в нашия е така и към теб постъпват лоялно.

Ще се постаря да бъда максимално обективен.Освен във Фантаситко съм работил в Про Маркет и Била и мога да кажа, че за сектора, Фантастико е драстично по-добър работодател.В дейстивелност обаче си говорим за по-малко лошо място.
Заплащането при мен беше коректно, обещаните пари, идват на обещаната дата.
НО има доста странични политики, които могат да повлият на това, ако брака или липси (резултат от кражби) надвиши определена стойност, се заплаща от персонала.Тук вече може да зпочне една огромна спекулация.Управителя ли е поръчал много повече от колкото може да се продаде, служителите ли са проявили не брежност, както и самите условия на труд.Камерите не мога да поберат всичката стока в "час пик" и от там турдно следене на стоки с кратки срокове на годност.
Толкова е претъпканно, че се стига не просто до, не оптимални условия на труд, ами буквално застрашаващи здравето и безопасността ти.В склада в даден момент почва да се стоварва на пода, т.е. ако ти трябва нещо от най-горния стелаж трябва да разпънеш стълба, която обаче не е долепена до стелажа, ми на повече от метър от него.Буквално трябва да си цирков артист, за да вземеш, това което ти трябва.Със замразената камера е още по-зле.Пода е хлъзгав, осатвя се кашон, за да не се паразля.Камерата се тъпче до тавна.Редят се не стабилни (различна големина и форма) кашони един върху друг, т.е. всеки момент мога да се струпат върху теб и някакъв дебел заледен ръб да ти сцепи главата.
Относно бонусите, аз бонус така и не видях и това при положение, че липсваше пероснал, работата на които се разпределяше между останлите.Е ако това не заслужава поне едни 50лв. поущрение, за какво си говорим.Хорта които получаваха бонуси се убиваха от работа.Реално трябва да свършиш работа за 300лв., за да ти дадът едни 50-100лв.В други случай според мен изобщо не може да се нарече бонус.Говря за хора, които идваха в почивен ден, за да помогнат.Аз ли бъркам нещо или това не регламентирано идване са си в същност извънредни часове, а не "бонус".
Обекта който бях аз ми се стори адски зле.По алейте едвам можеха да минат два човека.
Ваучерите които дават за храна, уш могат да се ползват в цялата верига, но в определни моменти се оказва, че могат да ти дадът ваучери, които може да позлват в конретен магазин (който не е успял да си изпълни таргета) и ти трябва да идеш до другия край на София да си напазаруваш с въпросните ваучери.
Периодично има фирмени обучения, които са задължителни (отнасяш глоба 50-100лв. ако не отидеш) за които могат да ти звъннат в почивен ден и да ти кажат, че е днес.Което на мен ми се струваше адски не коректно.Управителите се оправдаваха, че и на тях им казали в момента или предната вечер от главния офис.От главния офис казваха,че са уведомили управителите своевременно...
Със сигурност пропускам много неща.
Обощено ситуацията е следната.Човек само със средно и без специални умения, няма много варианти, така че за такива хора Фантаситко е едно обективно и коректно място.Както и за ученици и сутденти, които да си изкарат джобните.Хора които имат някаква квалификация, дори да не е висше, няма как да издържат там повече от 2-3 месеца.

Здравейте има доста негативни мнения, но моето не е от тях работя в магазина в Дружба 2 от година и половина. Това което ми беше обещано го дадоха.Сериозно отношение и нито ден забавяне на парите, което за мен е много важно!

Зеленчука им пристига скапан, карат персонала да го заплаща, както и глоби за лошо изложена стока. Я влезнете у склада и си изкарайте зеленчука, които го няма и според вас е хубав. Скапана, залежа стока..ех кирчооо

Това е работодател който се опита да ме открадне от друга верига и ми предложи много изгодни условия на труд и като разбраха, че съм с ТЕЛК, ми биха шута. Единствено ми загубиха ми времето и ми скъсаха нервите, но определено са работодател който дискриминира инвалидите. При интервюто подписвате декларация за конфиденциалност и причината за нея е че ако напуснете тяхната верига още първия месец им дължите една месечна работна заплата неустойка. Не съм чул в друга верига да има нещо подобно, правете си сами сметката.