Technopolis / Технополис /img/frontend/nomap.png"

Technopolis / Технополис

Здравейте, след като прочетох 3-4 страници от едно и също оплакване от някой си управител във Видин и нито 1 мнение от реален служител относно заплата, работно време и тн реших да споделя това което знам ( бях тук за да си потвърдя собствените наблюдения ) Няма да споменавам кой съм, откъде знам тези неща и тн но мога само да кажа че съм в тази сфера вече 2-3 години и съм достатъчно запознат с нещата.

Продавач-Консултант (ПК)

Заплатата варира от няколко неща, на кой сектор е, таргет на сектор, тоест имат примерно цел да направят 100 хиляди за месеца, ако успеят значи ще земат допълнително пари под формата на бонус, също така има опр. уреди с бонус, било то стари за чистене или такива вносни само за марката. Според магазина и сектора заплатите варират от 800 лв чисто (не броя бонуси и тн) до 1500.
Работни смени 2 на 2 по 12 часа като и почивките са по дълги, но също така има с чек контрол който следи чрез пръстов отпечатък кога излилаш от магазина. В случай на кражба уредите се заплащат от служителите.
Много зависи и на какви управители ще попаднеш.
АКо няма работа то ти трябва много старателно да си си подредил сектора, да си го лъснал специално и всичко да свети.
Мисля че това е всичко което се сещам на пръв поглед за тях.

И отново до ръководствово на Верига магазини Технополис!Става въпрос за Г-н Борис Причкапов и отново за него.Питам се трябва ли публично да го докажем,за да някой да вземе мерки,може би Господари на Ефира ще разрешат проблема!До кога този индивид ше си прави каквото си иска и ше тормози голяма част от персонала,защото магазина му има спад и някой друг му е виновен,като спада е заради самия него.До кога ще му се правят мними проверки и всичко приключва и той излиза чист,до кога той ще решава съдбите на другите по него лично усмотрение и някой става виновен без вина,защото на него не му е симпатичен.Не знам защо ръководството на Технополис си затваря очите.Защо някой друг не направи проверка,а не сегашния регионален,защото те двамата са комбина и се защитават.Защо викат в софия хора от магазина на разпит,тези които са му слушалки?Защо той седи по 2 часа на вън и си пие кафето с работничка от лизингите?Явно тя ще е другата бройка,ново завоевание.Защо неговите грешки не се виждат,а той постоянно набеждава хората и излиза чист от всичко.До кога тази шуробаджанащина,до кога?До кога ще тормози хората в магазина?Явно ще се наложи по голяма публичност на неговите действия,жалби и т.н. за да се види този жалък човечец какви ги върши!Вън Причкапов от Технополис,че скоро ще фалира магазина!

Миналата сряда си оставих телефона и е в гаранция интересуваме къде е защото нямам търпение да си го получа

Фирмата е много лоялна. Този който не е работил, не може да каже реални неща за фирмата. Много съм доволна от шефовете. Пазят си съвестните и отговорните хора. Бих я препоръчала на всеки,който си търси работа. Технополис е фирмата номер едно в България.

Как е плащанията на технополис в Шумен като продавач-консултант и тежка ли е работата ?

Някой знае ли, каква е заплатата на ПРОДАВАЧ КОНЛСУНТАНТ в технополис Варна

В технополис Стара Загора просперират и успяват само близогъзковците доносниците, а за това как се мамят клиентите и им се продават само залежали уреди,защото им плащат допълнително да не говоря.

Ако обичате интригите и да лижете гъзове-ТЕХНОПОЛИС ВИДИН е вашето място.И да начело с Причкапов управителя.Както са казали хората:Рибата се вмирисва от към главата.А на технополис главата многооо мирише.Причкапов сега като прочете написаното и сам влиза да се зашитава.Много яко нали?Бобчо,жал ме е за теб!Не си мисли,че си недостижим.Вземи се 2 котки,зашото ще умреш сам.та поне те да ти правят компания.След всичките злини и пумии дето направи мислиш ли ,че ще останеш безнаказан.Всичко е до време.Колко хора ти подигра и прееба.Колко хора ти остави без работа от днес за утре,ей така,зашото на теб ти е кеф и с лъжливи доводи.Тези които имат мнение и не ти се кланят на вън.Колкото и да те пази регионалния (татко ти) все някой ден ще паднеш от високо.Жалко,че такъв индивид ръководи такъв магазин.Сегашният персонал (повечето) въобще на знаят за какво са там и какво продават.Срамота за този магазин,жалко!Повечето от тях ти лижат дупето и за това са там мълчат като мишки,явно за тях достойнството не е важно.Колко далаверки направи ти за сметка на магазина,колко???И това ще свърши и ще се разбере какъв човек си.Хора не ходете там ако имате поне малко достойнство и себеуважение,не всичко е работа и пари.А ти Бобчо продължвай все така.Време да замениш интимните си закачки с някоя от другите лизингови компании.Старата история вече е скучна.

Ох просто нямам думи!Направо ще се разплача!Горкия г-нПричкапов.Той колко е добър и невинен и колко добре си върши работата.!!!!Да ама не!Тези които го защитават тук е самият той и някой негов дупелизец,дето му лиже дупето,че около него има такива и му повдигат самочувствието без покритие.Този хубавц,ще гори в ада,защото се е подиграл и продължава да се подиграва с не малко хора!Тоиз ли???Който постоянно обижда персонала си и се прави на велик пред млади и неопитни хора.Този ли който си мисли,че света се върти около него.Този ли който взе жената на най-добрия си приятел с който са били 20г.приятели.Браво г-н Причкапов това е постъпка на достоен човек като вас!!!!!И тази жена работи в магазина му,но да не се повтарям,че всички знаят случката.Този ли който постоянно лъже и плете интеиги,но така правят хората с бедни душички и без личен живот.Чудят се на кого и как да направят мръсно.И вие ще ми хвалите този????Те са много случаите,мнооогооо.Продължавай на пред Бобчо все така бъди интригант и лъжец,отива ти.А на ръководството на Технополис ще кажа:НАЙ-ЛОШИЯ ИЗБОР ЗА РЪКОВОДСТВО!!! И скоро ще се убедите в това!!!!

Мога да кажа, че от известно време чета коментари на някой потребители, които имат доста свободно време и си го уплътняват, оплювайки другите хора. Какво печелите с това? Егото ви расте ли, по-големи ли ставате или живота ви се оправя? Някак си е супер грозно да се изказвате по такъв начин за един млад човек, трудещ се.
Вместо да хвалите, вие хулите, защото всички в този наш град, Видин, сме свикнали така да правим. Да плюем хора, който се трудят и се опитват да постигнат нещо значимо.
Посещавала съм магазина и съм останала с много добри впечатления от персонала, който ми помогна с избора. Много добро и любезно обслужване. И това всичко се дължи на този „лош“ и „невъзпитан“ г-н Причкапов. Човек с главно Ч и малко хора могат да бъдат като него. Хората били уплашени от него, как по скоро? Щом си вършат работата, защо трябва да има страх? Та той не е чудовище, което тука се опитвате да го изкарате.
Съжалявам такива същества, хулещи другите. Имате проблем с него ми кажете му го, де. Нали сте велики или зад компютъра всеки е силен. Точно това показва, че сте по ниши и от някоя мишка скрита зад големия чувал с трици.
Хора, кармата е жестока и всичко се връща рано или късно. За това бъдете хора, а не долнопробни същества. Гледайте своя живот и семейства, а него го оставете, защото надали искате да бъдете оплювани, а труда ви да е омаловажен от някой си анонимен комплексар, който ти да видиш няма какво да прави цял ден у тях.
Г-н Причкапов, горе главата и продължавайте в същия дух. „Кучетата лаят, а кервана си върви.“ са казали хората.
Адмирации към собствениците на верига Технополис за правилния избор на управител на видинския магазин.