Technopolis / Технополис /img/frontend/nomap.png"

Technopolis / Технополис

Прочитайки всички "прекрасни" коментари, относно "Респектиращата" фирма, нейните политики и практики, освен да се съглася,мога само да изръкопляскам!!!

Психически тормоз от управителите на всички нива. Постоянни заплахи към персонала. Шуробаджанащина, по-голяма от тая в парламента. Трябва да си мълчиш, за да си удобен на шефовете. И да им лижеш г@зовете. Само с г@золизане можеш да оцелееш и/или да просперираш в магазина.
И никакво уважение към труда на персонала на ниско ниво. И незачитане на човешките нужди на хората, които работят по 11 часа на ден.
Управителя се вживява в ролята на недосегаем или по-скоро Бог. И никога не застава на страната на служителя си в конфликтна ситуация.
Иначе казано - добре дошли в Съветския Съюз по времето на Сталин!

Най-смотания и неадекватен работодател в България - освен смешното заплащане, но и редовно изнудват служителите си да заплащат всякакви проблемни стоки - липси, проблемни уреди, рекламации които не могат да бъдат обслужени, и пр.! В никакъв случай не започвайте работа при тези измамници!

То тая обява за онлайн магазина стои от цяла вечност. Голяма мистерия. И не са само тези. Голяма част от обявите за работа явно имат друга цел.

Заплатата е минималната. Уважението е кръгла нула. Служителите там постоянно те гледат на кръв. Фирменото им обучение също е кръгла нула. След като почти нищо не е обяснено като хората по време на обучението постоянно заплашват с уволнение.

Не съм срещала такова ужасно отношение работник-управител.Повечето ми колеги ме гледат на криво през повечето време.Не бих препоръчала технополис.

Не препоръчвам технополис.

Много несериозни още прес да започнеш работа при тях. Кандидатстваш за работа за онлайн магазина им. Обаждат ти се, канят те на интервю. Уговаряте се. Отиваш навреме на срщата, макар да е един от най-студените дни и да идваш оъ другия край на града, сменяйки 3 вида транспорт. Никой не те посреща. Звъниш. Не ти вдига. Чакаш. Чакаш... Благоволяват да слязат да те вземат. Започват с лош коментар за предишния кандидат.
Сядаш. Мълчат. Сещат се, че са те викнали на интервю. Да разкажеш за себе си. Разказваш. Те нищо конкретно не могат да ти обяснят за позицията. Нищо конкретно не се иска и от теб. Не знаят какво да кажат. Не знаят какво да питат. Знаят само, че освен за Технополис ще обслужваш и Практикер. А смените са по 12 ч. В процеса на разговора разбираш, че до офис/администрация се само като си вече техен служител и не допускат външни хора... Питат те каква заплата опакваш - ти проявяваш смелост и безразсъдство - казваш честно, както и че държиш на редовни осигуровки. Те смутено ти кимат. Разговора уж е добре. Обещават, че ще ти се обадят дори и при отрицателен отговор. Ти ги хвалиш, за което, защото смяташ, че така е най-коректно... Казват приблизителен ден..
Чакаш. Чакаш... Не се обаждат. Виждаш, че обявата я няма. Чакаш... Минават 2-3 дни. После пак се появява. После пак я няма. Решаваш да се обадиш ти. Не видигат. След няколко дни пак се обаждаш. Изключват ти.
Каквото и да кажа в случая ще е малко. Толкова ли е сложно да се обадиш на неодобрените канидати и да кажеш, че си избрал по-подходящ
кандидат (дори и да не си избрал никого, или да е било проформа интервю за вътрешен човек с цел да се разбере за каква заплата са готови да работят хората на тази позиция), най-малкото поне от уважение, че някой е дошъл на минусови температури, отделяйки време и средства да дойде. Много несериозно, некоректно, обидно и дори грубо отношение. Сякаш някой се е натрапил да отиде и да им проси работа, а не те да го канят на интервю. Хубаво, че липсата на отговорност и коректност се проявяват още на този етап.
Не си губете времето въобще да кандидатствате. Загуба на време.
Нещо куца в системата.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Работих известно време в магазина.
Напуснах по собствено желание.
Работил съм и на други места и на различни длъжности , но таково отношение към подчинени не съм срещнал!
В магазина цари омраза и лицемерие между колеги (по голямата част).
Но както се казва в поговорката че рибата се умирисва от главата ...
За мен Боби е за лечение!
Пълен ПСИХОПАТ!!!