EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп /img/frontend/nomap.png"

EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп

Радвам се 4е ве4е на сьм Евромаркетка вьпреки всичко тази жена я уважавам много. Останалите не заслужават. До преди един месец ськращаваха поголовно, сега се пускат обяви, 4е фирмата се разраства и набира служители. Просто не е честно спрямо тези дето ще се подлъжат и ще се навият да бачкат там. Прочетох мнението за данъчната измама да това е факт, но се оказа, че вьпреки опитите на тези, които не си подписаха споразуменията да доведат инспектори, нямаше резултат и всички бяхме в кюпа на тези, които прикриват това деяние, а тези които останаха след юлската сеч, продьлжават да са в този списьк. За сьжаление ние всички имаме вина и не е луд този, който яде баницата. Жалко за фирмата, имаше потенциал, сега остана само екип от близки и приятели на приятели, които все някак ще свършат някаква работа. И не е необходимо да изливане гнева си вьрху рьководния персонал, те просто сами ще се закопаят.

Здравейте всички,
обръщам се към БАЙ БЛАГОЙ с един единствен въпрос:
Ти приятелю, след като имаш такова мнение за фирмата, която те храни, какво правиш там?!
Изказването ти показва само едно – липса на себеуважение!
„Черната дупка“, както я наричаш, успява да изхрани теб и другите 500 служители. Дали не е по-добре да впрегнеш усилията си в усилена работа или в търсене на друга фирма, където може и да получаваш „благинки“, но май не ти стиска, защото е повече от сигурно, че сега в ЕМ получаваш много по-висока заплата от сумата, за която пишеш.

Първо към "няма значение" - Приятелю/приятелко, очевидно, че работиш за Евромаркет в отдела драскачи, който се занимава със спам по форумите  -възвеличаването на "великата" фирма, като се опитвате да хвърляте прах в очите на потенциалните бъдещи "риби", които щели да се редят на опашка пред вратите на ЕМ за 500 лв на месец (любимата фраза на г-н Илчев). Едно нещо се чудя - предполагам, че и на теб ти е досадно да се ровиш по форумите и да пишеш глупости и да заблуждаваш хората, че това е "мечтаната фирма-работодател"...."да ама не", както е казал един журналист. Балонът се спука и фирмата продължава да затъва и ще продължи..
Към "BBB"  -  На теб мога да ти кажа - ако искаш пробвай се..... ако желаеш да се държат с теб като с парцал, ако искаш да ти плащат мизерни пари и да те осигуряват на минимална заплата, ако те кефи да си плащаш като ползваш служебна кола и служебен телефон, ако обичаш да лижеш задници, ако нямаш нищо против да ти обещаят нещо, а да се случи нещо съсвсем друго.....както и много други "благинки". Ако тези "социални придобивки" те кефят - това е твоята фирма!
И накрая, искренно се надявам фирмите партньори(доставчици) на ЕМ да се осъзнаят и да си намерят друг партньор в БГ. И ще го направят, защото няма още дълго време да търпят да не им сеп плаща за доставена стока в продължение на месеци и години. Евромаркет е една "черна дупка", в която всичко само потъва и нищо не излиза.
Върхът на всичко беше промяната на трудовите договори с цел намаляне на оосигурителния доход наполовина или повече, като остатъка от парите се плаща "на ръка", за да се пести от данъци и осигуровки. Това, приятели се нарича: ДАНЪЧНА ИЗМАМА  в особено големи размери! И бъдете сигурни - скоро ще им излезе през носа!

Здравейте на всички.
Искам да знам, защо никой не отговаря на кандидатите за работа когато ви питат за работните условия?
Аз кандидатствам за търговец в София и искам някой компетентен, навярно бъдещ колега да ми обясни ситуацията.
Благодаря ви предварително.

Здравейте всички четящи,
преди време кандидатствах за работа в Евромаркет. Пиша сега, защото тогава не бях избран за работата и продължих да търся, ходейки на различни други интервюта, от които съм потресен. Отношението и професионализма, които видях и усетих в Евромаркет, не само че не срешнах никъде, но ще запомня за дълго. Това ще бъде моя модел, по който ще преценявам бъдещият си работодател. Впечетленията ми са прекрасни. Бях на първо и второ интервю. След първото си помислих, че неможе да е толкова перфектно всичко, но след второто с мениджърката на човешките ресурси и друг мениджър/директор, мнението ми се затвърди и нещо повече, там усетих стабирлност, увереност, устременост, самочувствие и професионализъм. Разговорът протичаше съвсем непринудено, приятна/спокойна атмосвера, без излишна надменност. В хода на разговорът не усетих, как успяха да разберат за мен почти всичко, което искаха, така, че да не се почувствам на разпит или изпит. Коректно получих обаждане, за да ме уведомят за решението си /нещо, което много малко фирми правят/.
В такава фирма искам да работя. Споделям всичко това, за да изразя положителните си впечетления, нещо което ще направя и за другите фирми, от които съм разочарован, за да споделя разочарованието си. Според мен всички, които кандидатстват за работа, търсят информация за фирмите и по тези форуми и обективните мнения си личат.
Успех на Евромаркет.

Дойдох,видях,не победих!За мен си беше малко "експеримент",хората с които контактувах бяха любезни,искаха да получат информация-не да дадат.В общи линии останах доволен от контакта.И научих доста от тяхното мълчание!Според мен фирмата не може да надскочи синдрома "заменим човек" и се "хваща" на някои въдици.Аз стръв не съм носил,щото все още имам откъде да получавам,но точно това се чака-да останеш без алтернатива.Това са моите изводи,без да съм навлизал навътре в нещата.Може и да греша,но това би се разбрало ако съм "вътре",което не е така.С удоволствие бих помогнал на колеги в бранша,в рамките на разумното и спазвайки някаква реципрочност в услугата...адски ме дразни това "разминаване" на колеги,макар и конкуренти...едни и същи "жабета ручаме.."

Жалко за колегите от Благоевград. Дано няма и други хлопвания на врати. Накрая ще си остане само София-офис. Как мислите колеги дали трябваше да затварят целият офис или можеше да им намалят заплатите например. Да ограничат разходите.

Виждам няколко обяви за работа,някакво развитие ли има или са напуснали хора?Как е положението ?Защото ако ми хареса(по-точно не е по-зле от там,където съм)-току-виж съм Ви станал колега.Нещата,разбира се ,не стоят елементарно,затова се опитвам да чуя няколко мнения от настоящи "сервизни" в "новият Софийски дом".При еднакви условия,решаващо ще бъде транспорта,начин на ползване на служебния(оперативен) автомобил.Поздрави!

Да поздрави новата бфирма в нашият бранш излязла от офис Севлиево.Драшков и господин очила.Браво на мениджмънта на евромаркет усетиха се ама ненавреме.Ай сега да видим кой ще наделее в спора за заводите в региона.Ще гледаме с интерес.

Зачетах се в мненията изказани във форума.
Истината, която аз видях е, че генералните мениджъри на тази компания са хора изключително отдадени на работата си, с бърза аналитична мисъл, изпълнени с енергия, конкретни планове и цели, и ясен поглед/мащабен/ към ситуацията. Това, че няма /без да се обиждате/ служители на тяхното ниво-като целеустременост, ясна позиция и реален поглед е факт, и в старанието си да бъдат позитивни и продуктивни както ръководителите си, служителите им спестяват грозничката понякога истина за отношенията в екипа. Но това не е грешка на генералните мениджъри - ТЕ НЯМА ОТКЪДЕ ДА ЗНАЯТ  АКО ВСИЧКИ СИ ТРАЯТ от страх да не "олекнат" в очите им. Сигурна съм - защото съм била свидетел на нетърпимостта към първнющината на висши служители, че това отношение /презрителното/няма да бъде толерирано, ако стане достояние на мениджмънта.