EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп /img/frontend/nomap.png"

EUROMARKET GROUP/ Евромаркет Груп

абе, що занимавате хората с тази измислена фирмичка. никой уважаващ себе си човек не работи там. в тази фирма само некадърници работят и се издигат. тези хора лесно се манипулират и всичко може да се отдаде на тяхната грешка. чудя се кога ли ще я фалират тази фирма. замисляли ли сте се що толкова мениджъри има в тази фирма? дай му на глупака власт, па му гледай сейра!

Уважаеми господа велики мениджъри , ваше превъзхоителства дами и господа,
Някога правили ли сте равносметка, анализ...........тези думи познати ли са ви?
Ако служителите, които освобождавате си намират работа веднага , постигат високи резултати в своите настоящи фирми ( например най-добрите в България , в региона и т.н) заемат и по-високи постове..........дали има някакъв проблем във вашата оценка за тези служители , дали е така? Защото във величината на вашите уникални бизнес модели и решения, бонусни схеми и взаимоизключващи се заповеди на парче, може би изпускате нещо? И в крайна сметка един сериозен мениджър- собственик, който сам си е изкарал парите, не планира ли бизнеса си и краткосрочно , но и дългосрочно. И изобщо кадрите имат ли роля в бизнеса? Или Сталин е бил в заблуждение, когато е казал , че кадрите са всичко?
Има незаменими хора, разбира се . Противното е тъпотия. Хората са различни : и външно и като качества. Така че много е важно, кой сте наели и е важно да го запазите, ако можете да го оцените. Иначе има ли смисъл да наемате студент от Харвард.............като в Бургаският свободен университет е пълно с кадри. Смешно , нали ?
Много здраве от бившите служители на тази велика и уникална "търговска"фирма. За съжаление това е Българският модел и за това няма реална икономика.
Амин

Сега искам да напиша моето мнение за въпросната фирмичка. Бях кандидат за работа във въпросната фирма за нова позиция в търговският отдел, имах големи очаквания заради името ЕВРОМАРКЕТ, които не се сбъднаха и ме разочероваха адски много. Първото което ми направи лошо впечатление е че отидох на време за интервюто а трябваше да изчакам докато си изпушат цигарите. После ми се връчи анкетна карта, в което няма нищо лошо. Но съдържанието на въпросната анкетна карта беше просто без коментар. А ето какво беше: ЕГН( което е напълно забранено да искат), въпросите:
1. Женен ли сте. 2.колко деца имате 3. Под наем ли живеете 4 имате ли кола. 4 имате ли компютър. 5. имате ли заем - размер( за да видят колко зависите от заплатата си) 6 жена ви каква професия има. 6 доход, 7. родители имена и възраст (ако са много възрастни не било добре за вас ми обясниха, защото ако се случило нещо с тях трябвало да се грижите за тях и нямало да можете да раздавате за Евромаркет)
От всички тези въпроси на мен ми стана ясно едно че си търсят роб, които да работи за тях денонощно. които няма жена, деца, родители и мисли само за божествената Евромаркет.
После ми се каза, в колата има ГПС и аз ами ок, и се следяло каде ходиш. После че се налагало да се водят обучения в събота и неделя през всеки месец, после че инвентаризация се правела пак през почивните дни. И че неможеш да си вземеш отпукс ако не се наредиш след всички лизачи в офиса.
За мен стана ясно че тази фирма неструва, пълна експлоатация за 1000 лева които ако не си изпълниш таргета ше видиш през крив макарон.
относно професионализма просто няма какво да говоря под -0
най-жалкото интервю на което съм ходил, съветвам всеки уважаващ себе си човек да не си губи времето с тях.

Абе тази смешна фирма още ли ви занимава с мениджърски събирания , където Фидел , пардон Илчев говори по 7-8 часа. Хахахахахха
Няма смисъл да пишете в тези форуми. Няма логика никаква да се оставят кадърни хора да напускат а очевидни и доказани идиоти да са ръководители ! Няма и никъде по света няма такъв тип мениджмънт!
Тоест нещо не е наред във фирмата.........а какво е то , нека всеки сам прецени ( който може)
Айде наслука и поздрав на Фанито..........тя си знае )

Добър анализ на г-н Илчев! Такива г-н "Илчевци" за съжаление ги има във всяка бг фирма, фирмичка, организацийка, държавна институция. Модата да си медАджер, менЕжерче и други величаещи титли в БГ е в апогея си, нищо че по класификатора на професиите се водят разсилни. Въпросите са защо се допуска тези хора да вървят нагоре, кой го допуска и как. Нали има модерни HR отдели, които освен другите си задължения трябва да оценят и мотивират безпристрастно хората. Къде са висшите менАджерчета, които го допускат? Много фирми в БГ с чисто балкански манталитет на търговийка, с привнесени практики отвън с безволеви и безхаберни хора начело не дават пет пари за правилата. След човека от Божурище е писал някакъв човек тип съветник-анализатор. Господа и дами, ясно ли Ви е че БГ голям процент от дневния паричен оборот е от търговийка - вафлички, пиратки, хлебец, автосервизи (части за коли), т.е. добрите търговци организират продажбите водени от добри мениджъри. Но по стара нашенска традиция менАжерчетата пречат на добрите търговски практики, а не ги налагат като ежедневие. В повечето чужди фирми фийлд тъговците са хората зад които стои останалият персонал, докато в БГ търговците са необятно поле за експерименти, стратегии, тактики и сейлс планчета. Рядко някой събира адекватно информацията от търговците за пазара, конкурентите и ги анализира печелившо. Така че не се сърдете на човека от Божурище, а му благодарете за информацията и се възползвайте от нея. Дали е писана във форум, дали е казана на уше информацията си е информация. Който не иска да се възползва от нея и на тоалетна хартия да му се напише той няма да я използва като информация а по предназначение, прието за тоалетната хартия.
Аман от мастити менАджерчета, директорчета, регионални ръководители и всякакви безхаберници!

Здравейте!
Пиша като клиент на Евромаркет. Използвахме услугите на Евромаркет и останахме изключително недоволни. Съветите за подбор на техника бяха извънредно непрофесионални, а отношението на част от ръководния персонал-неадекватно. Не искам да обиждам никой, но, че има проблеми във фирмата се вижда и отстрани. Обстановката е сложна навсякъде, но поне може да се компенсира с по-добро управление. Обръщайте повече внимание на и без това намалелия брой клиенти. Билбордовете пръснати навсякъде не помагат. По-добра реклама от тази на клиентите-няма.
Честно казано не бихме се обърнали към Евромаркет за напред. Не бихме ги и препоръчали.
Дано някой обръща внимание на такива коментари, защото те са полезни. Успех все пак!

Ама верно сте обърнали този сайт на "кошче за душевни отпадъци"!!!
Давайте нормална и проверена информация,на това може би разчитат и бъдещи Ваши колеги,и настоящи или бъдещи Ваши клиенти.Място за "психологични" съждения и душевни терзания няма.
Клоуни,да и ние си имаме,ама и това си е вид "изкуство",не всеки го владее,важно е колко "билетчета" ще продаде цирка!

Супер пак разбихме конкуренцията на панаира. Толкова много площ супер. Панаир като на Панаир. А кои са най-големите клоуни и циркаджии на панаира. Разбира се че познахте, пак сме ние от Евромаркет. И няма как да не се поклоним на най-големият, най-смешният клоун и на този панаир : г-н .... Всички знаем кой е той. Е успешен пореден Панаир, колеги клоуни.

Вярно лие,че мениджърът на отдел "компресори" Данаил Димитров не е вече във фирмата?Или е на друга позиция?

кандидатствам за ПР отдела, чух много слухове, кои отрицателни, кои положителни, за фирмата. Някои има ли представа какви са условията? Тук виждам нещо за заплата от 500 лева, което е смешно за фирма от такъв калибър... И тези заплати за всички служители ли са или само за определени, защото за такава заплата никой уважаващ себе си ПР няма да се съгласи да работи... И колко ПР-и има? Няколко, един или?
Дано някой да ми отговори...