Юнион-Ивкони ООД /img/frontend/nomap.png"

Юнион-Ивкони ООД

Пърувах София-Бургас. Прохладно и удобно. Доволна съм от фирмата.

Малко са фирмите, които предоставят толкова качествена услуга. Особено след като обновиха автобусите си за мен са номер 1

Мога само и единствено да препоръчам услугите на Юнион Ивкони. Винаги са ме карали да се чувствам като важен за тях клиент. Отношение и любезност.

За мен е удоволствие да пътувам с тях. Автобусите са удобни, топли и надеждни.

Добра организация. Любезно обслужване в касите на фирмата на централна автогара

Абсолютни професионалисти

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Сега условията във фирмата са значително по-добри. Няма да е пресилено, ако кажа, че са може би едни от най-добрите в бранша. Кирчо не познавам и мисля, че го няма във фирмата.

Преди много години работех като международна стюардеса при тях. Спомням си, че правеха някакви удръжки по около 1000 на стюардите 2000 на шофьорите, с идеята хората да напускали с предизвестие и ако нямали провинения да им ги изплатят. Аз си взех моите, но много хора изгоряха с тези пари. Новите автобуси ги пускаха на външните линии и като навъртят километри ги прехвърляха на вътрешните. Голяма експлоатация беше там. И тайни клиенти пускаха... Абе общо взето не си ли изкараш сам пари, те няма да ти дадат(или ще платят минимална командировка). По ное време получавах 70 евро на курс. А един курс беше по минимум пет дни. Та направете сметка, ако не вадиш допълнително от цигари и комисиони, дали ще излезе сметката накрая. Дано сега да са се подобрили нещата. Моите спомени са отпреди около 15 години. Имаше дно момче Кирчо, което изпращаше автобусите от Лъвов мост. Дали още работи там? Някой знае ли? Любопитно ми е.

Шофьорът беше мил и внимателен. караше много плавно и безопастно. Определено съм доволна