БНП Париба Пърсънъл Файненс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14&markers=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14

БНП Париба Пърсънъл Файненс

Заплащане - недостатъчно за всички изисквания, похабени нерви и ужасно отношение
Уважение - никакво, колкото повече си мълчиш , толкова повече те мачкат. Там на почит са подмазвачите и лицемерите.
Привилегии - имат само доказалите се подмазвачи.
Е, сигурност.... - да, заплатата е сигурна, но не чакайте бонуси.
Потенциал на развитие - има само на думи.
Колеги... - свестните са рядкост.

Ако сте злобни, лицемерни, понякога и неграмотни и искате да бъдете управлявани и мачкани от некомпетентни хора... То това е вашето място.
Успех!

Дори и да нямате друга оферта за работа, не започвайте работа в БНП Париба!Причините:Ниско заплащане, не лоялно и коректно отношение към служителите или поне към по-новите, всеки ден заплашителни имейли за резултатите, несплотен екип, всеки, дори и служителите които са от по-дълго време, но са на същата позиция като вас, ви се правят на шефове. Ако имате лоши резултати ви питат защо са лоши, ако имате добри резултати, вероятно си избирате с кои клиенти да работите, въпреки че няма как да се случи това. Имат прекалено много изисквания, а нямат покритие.  Всеки ден ти промиват мозъка срещу конкурентните фирми, забрани за разговори с колегите от конкурентни фирми и т.н.

Всичко хубаво свърши на  17,а лошото не желая да си го припомням.Много нерви за нищо.

Интересуваме дали някой знае по-вече подробности за позицията ръководител екип в Джет кредит.Задължения, заплащане работата на смени ли е, само в един магазин ли работиш или те местят?

Не коректна фирма , с момиченца на по 26-27 г, които се водят ръководители на екипи. Интервютата протичат по следния начин :
Викат те на 1-во , на което има групова презентация , и някоя ролева игра вероятно взета от големи HR -ki по американски модел.
На 2-то интервю те разпитват обширно с некомпетентни въпроски , а когато стане въпрос за условията, които предлагат ти се казва : офертата е ако ви назначим. Обявата им се върти всеки месец, единствения плюс е мястото офисът  се намира в Бизнес Парка. Не кандидатствайте, не се подлъгвайте ,само ще загубите врмето си,  място за хора с ниска квалификация и средно образование ;)

Интересно как за един ден" Великата" фирма приключи с Джет Кеш, уволни всичките си служители и никъде не се споменава за това???

в тази фирма работят само болни мозъци които нямат собственно мнение ,това са така наречените ''поглезурковци" само и само да се издигнат в очите от по горните от тях (мениджъри и ръководители)правят всичко което им кажат,самите мениджъри са некомпетентни .колкото по добре си вършиш работата колкото повече постигаш някакви резултатаи толково повече са недоволни и те тъпчат,заплащането е на минималната заплата за което не  си струва да изтърпяваш такива унижения .аз като бивш служител мога да кажа,че ПАРИБА СА ЕДНИ МОШЕНИЦИ И НЕ СИ ЦЕНЯТ СЛУЖИТЕЛИТЕ ..............