БНП Париба / BNP - Paribas

caseres

24.02.2015

Това е много некоректна фирма спрямо служителите си. Като се започне до смешното заплащане от 600лв бруто за повечето длъжности, до някакви непостижими таргети, а бонусите са смешни, до лошото и лицемерно отношение към служителите. Не съветвам никого да започва там, да не си проклина после загубеното време и нерви. А текучеството е голямо, постоянно пускат обяви, сами ще разберете и видите. И на последно място нямаш никакво развитие, само натегачи остават там, които нямат реализация на друго място.

max sartor

18.02.2015

Сами си гонят клиентите честито на конкурентите им :)

кандидат

06.02.2015

Не мога да разбера защо толкова често пускат една и съща обява за работа. Всеки месец или в най- добрия случай през месец обявата се повтаря. Това е притеснително. Ако някой може да отговори ще съм благодарна.

кандидат за стаж

06.02.2015

искам да попитам дали някой може да даде повече информация относно деветмесечната стажантска програма, която банката предлага - платен ли е стажът, има ли възможност за оставане на работа или е само от типа "свърши ни черната работа, а ние ще ти дадем сертификат", къде се провежда и т.н.
Благодаря предварително

Стефан Спасов

02.02.2015

Какво да кажа за тези мошеници??? Имам кредит при тях от 4500 лева в сайта за 5 години мисля че беше вноската по 170 лева горе долу,при подписването разбирам,че периода ще е 36 месеца по 234 хайде сега Вие смятайте за 4500 колко ще се върнат??? Иначе големите реклами!!! ИЗМАМНИЦИ!!!

Калоян

13.11.2014

Незнам хората заблудени ли са които ги толкова хвалят Джет кредит или са просто заспали. Който има възможност изобщо да не отива там да работи. Отношението на ръководителите по сектори под всякаква критика, игнорират те понякога все едно си никой, заплата - смешни 400 лв (въпреки че някои от вас как се хвалят че получават прекрасни заплати незнам). Не препоръчвам и на враговете си там да започват. Нямат отношение  ръководителите към теб (да не казвам че са абсолютни комплексани), не изпълняват това което са ти казали при започване на работа и това което са обещали. няма нормална заплата. Казват ти че прекрасни бонуси ще взимаш - да ама не защото са труднодостижими и малко платени. Единственият плюс е че правят много обучения на служителите си, но то за какво са ви хора при положение че няма израстване в тази фирма. Абсолютно безсмислено. Затова и текучеството е голямо, защото има много недоволни служители.

Ивайло Петков Колегов

24.10.2014

Работя във фирмата повече от 8 години. Виждам как фирмата се развива година след година, както в отношенията си към работещите в нея, така и към клиентите.
Заплащането на позиция КК е конкурентно на база на компаниите в сектора, бонусите са адекватни, целите предизвикателно (не много лесни, не и непостижими).
Екипите са от млади, амбициозни и усмихнати хора.
Постоянно има обучения с цел развитие на персонала.
Има отличен пакет социални придобики, както и изключилтено точно отношение на отдел Труд и работна заплата.
Винаги коректно заплащане, годишни бонуси и неформални поущрения. Различни награди, състезания, тийм билдинги и много лични инициативи от мениджърския екип.

Винаги съм бил доволен от работата ми във фирмата.
Препоръчвам я на всеки, който е млад и има  целание да учи нови неща !!!

Аника

01.10.2014

Здравейте, много се колебаех дали да споделя и своето мнение. Тъй като съм служител на една наистина коректна фирма ще го направя, защото не желая да се чува само мнение на бивши и недоволни колеги.
Осигуровките са много добри, консултантските заплати са даже по - високи от на някои банки плюс бонусът, които се взема всеки месец влиза към тази сума. Има годишни бонуси, има банкетни, има още един куп други социални придобивки.
Непрекъснатото текучество се дължи на факта, че във фирмата се откриват нови офиси, нови отдели, нови позиции. Не е поради факта, че са недоволни служителите. А и служителите на БНП се предпочитат от банките. Ако човек е с намерение за развитие в тази сфера ще получи отличен старт. Пък ако служителят е умеятелен може да постигне много успехи във фирмата.
Относно това какви служители има... Смятам, че навякъде има хора, които не са на мястото си. Това, че в обявата не се изисква висше образование не означава, че се назначават само такива. Напротив, в повечето офиси, с които имам контакт всички са с икономическо образование.
Всеки сам преценява къде желае да се реализира, но това е един добър работодател. За линията на ДжетКеш може би има логично обянение?!

Ани

29.09.2014

Каквото и да говорят някои, това е най-коректния работодател, който съм имала. Жалко , че затвориха цялата бизнес линия. Имаше още какво да покажем.

Без име

10.09.2014

Заплащане - недостатъчно за всички изисквания, похабени нерви и ужасно отношение
Уважение - никакво, колкото повече си мълчиш , толкова повече те мачкат. Там на почит са подмазвачите и лицемерите.
Привилегии - имат само доказалите се подмазвачи.
Е, сигурност.... - да, заплатата е сигурна, но не чакайте бонуси.
Потенциал на развитие - има само на думи.
Колеги... - свестните са рядкост.

Ако сте злобни, лицемерни, понякога и неграмотни и искате да бъдете управлявани и мачкани от некомпетентни хора... То това е вашето място.
Успех!