Юником Системс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна, Одесос, Мария Луиза,, 39, ет. 3&markers=Варна, Одесос, Мария Луиза,, 39, ет. 3

Юником Системс

Страхотна обстановка и страхотни колеги!

И АЗ ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КОЛКО Е ЗАПЛАТАТА ЗА cs

каква е заплатата за customer support operator?

Провеждат интервю за работа по телефона,без да те поканят на място,като задават абсолютно всички въпроси ,които се задават на едно интервю.Некоректно е,понеже нямаш никаква възможност за подготовка,нито възможност да се види офис ,работна среда,колеги и тн.Изключително непрофесионално .Не разбирам какъв е смисъла да те интервюират по телефона .

Работя във Юником Системс от 6 месеца и съм много доволна. Колективът е от млади и готини хора и лично аз срещнах приятели.
Освен това, цени се мнението на всеки служител и най - важното според мен - има възможности за развитие.