Стемо ООД /img/frontend/nomap.png"

Стемо ООД

Сутрин, понеделник, началото на работния ден, пристигат служителите, включват компютрите. Влиза един определено махмурлия. Шефа:
- Пак ли сте пили през почивните дни?
Служителят:
- Пил съм, но ако плащахте тук нормално, щях и да мезя

Е, момчета и момичета, излагате се! Каквито и проблеми да имате в тази фирма все пак работите (работили сте) там. Като ви слуша човек как говорите и за колегите си, и за шефовете си, луд да стане. Ако наистина има толкова проблеми в нея, напуснете, какво търсите там. А ако не е така, не е честно да плюете по всичко. Човек сам решава къде и какво да работи. Едва ли са ви вързали с вериги там. Не се ли сещате, че говорите и срещу себе си. Та нали вие сте Стемо.
А ако вече сте напуснали - какво търсите тук, гледайте напред. :)

И освен това, не само едно магаре се казва Марко. След като Георги Димитров е служител на фирмата, защо Паун Грозданов да не е негов клиент? ХАХАХАХАХАХА

Секретарката беше зацепила майтапа за Паун Грозданов, ама и тя си направи майтап, за да се позабавлява с колежката си, а не защото е толкова проста, колкото ти се иска. Ако имаш друг пример за некомпетентност в Стемо използвай него.

Molia Vi, ne zapo4vaite rabota tam....ili zapo4nete ako iskate se obedite, 4e naistina ne trabva da zapochvate rabota tam. Beden e bulgarskiat ezik za da Vi opisha na kakvo licemerie triabva da se podlojite; bedna vi e fantaziata za da predpolojite kakvo moje da vi se slu4i. Tam mojete da prosustestvuvate samo ako ste podmazva4i, i to podmajva4i ot visoka klasa.... ina4e ste vi "tegliat noja" bez da im migne okoto.

"Какква компетеност в Стемо бе хора, компетентите си тръгнаха преди 2-3, та даже и 5 години назад. Че може ли на секретарката да й кажат, че се обажда Паун Грозданов и тя да не зацепи майтапа? Може ли склададжиите да правят оферти на клиенти и то на страхотни цени? А много от хората, които седят, но мрънкат, седят щото крадат от фирмата, какво неясно има. Аз лично преди няколко години (както и целия софийски филиал) останах без премия, щото един тогавашен складажия беше решил да задигне 30 бона, а шефчетата можеха да го хванат само за ..."

Тебе пък като те помня точно колко беше компетентен ми се доплаква ама аре да не говориме .

Otwratitelno mjasto za rabota i prichinata e naj-weche na nivo menagement i otnoshenieto im kam slujitelite. Kolegite move i da sa dobri, no neka da ne si goworim za tjah, a za firmata kato cjalo. Mojete li da naprawite sprawka kakaw e statusa na napusnali prez poslednata godina i zashto sa napusnali horata.

Нека да кажа и аз нещо, оставете стемото да се самооправя, както те си го вкарват с "мениджърите" си, никой не може да им го вкара както те си го правят. А който трябва я знае тази история лично от колежката, която все още работи там. Оставете и останалите да им промиват мозъците кое било вярно и кое не. Живота е нещо велико, тези мениджъри забравиха, че те също имат дъщери и един ден на техните дъщери, вече жени ще им случи точно същото. Нищо случайно няма, Бог забавя, но не забравя. А план Б работи с пълна сила и вече е доста успешен. Почти всичко си дойде вече на мястото, факт. И който трябва там го знае. Нищо, че не го казва на тези, дето позволяват да им промиват мозъците, та си въобразяват, че разни хора били толкова тъпи, че да се вържат на едни големи обещания, без да имат план Б. Затъвайте и почивайте в мир!

нека да ти подскажа малко - Боровец :)