Конкордия груп ООД

Кристиян

08.12.2014

Купените мнения на фирмата са позитивните няма човек с добра история кято да каже сваразана с тази фирма нека ви покажа защо :

Господари на Ефира имат интервю с тази фирма и е доказано + инспекцията по труда ,че фирмата работи нелегално лаже и мами хората.

или

17.11.2014

Ако не съм студентка мога ли да замина за САЩ легално на бригада, ако да ще помоля за повече инфо

marfa

01.11.2014

ако някой в Английските ферми иска цигарки ефтинджос да се обърне към camp manager-a,те ще ви опътят от кого и в коя каравана да си купите.търговията върви че пуши :)

Мартин

01.10.2014

привет конкордия,няма да е зле да си преразгледате взаимоотношенията с експлоататорите в Англия-SKOPE (SKOPE4JOBS),конкретно:нощен труд плаща се за дневен,при договарянето с вас че ще се работи през деня(техните договорки са за 10 паунда дневен и 17 паунда нощен труд,а ти дават 6,5 паунда на ЧАС)!не плащат overtime,не е логично да плащаш 35 пауна да на човек за кемпер(6 човека в кемпер)на легло 70см на 1,80м,след като има квартири в лондон на същите цени,транспорт на ден 7 паунда,ако нямаш в края на седмицата ти удържат 10 паунда,отделно се заплаща тока,за да отидеш на работа пътуваш 4 часа в двете посоки,ако няма задръстване,и накрая като теглиш чертата се оказва че работиш за 1200ЛЕВА на месец(работи се 3 или 4 дни в седмицата по 8 часа)Транспорт от летището до кемперите 35 паунда на човек при настаняването(20 човека по 35- 700паунда за транспорт за 200км)100 паунда капаро за кемпера(удържа се по 35 на седмица).нищо общо с това което е договорено с ВАС ! ако някой си мисли че е от полза за отидеш в Англия при тези условия УСПЕХ!дефакто,първите месеци работиш за това че си отишъл да видиш великата скала Англия!

магдалена маркова

09.07.2014

Здравейте! Искам да попитам какви са условията за кандидатсване за работа,,мед. сестра съм по професия....

Tsvety

27.06.2014

Здравейте,искам да попитам - за заминаване на бригада в Англия каква горе/долу е сумата за документи,билети и всичко необходимо в тази фирма?
Благодаря предварително!

Mimsity

21.06.2014

Здравейте, искаме  да кандидатстваме с приятеля ми за работа , но ми казаха, че е само за студенти, така ли е и от кога да кога са сроковете? И ако кандидатстваме двамата каква е вероятността да приемат само единия? Също така ме интересува добри ли са условията за нощувка. Който е запознат и има желание  ще му бъда много благодарна да ми изясни тези неща.

vENETA

20.05.2014

Млади деца не ходете в тази фирма много са некоректни,дъщеря ми е там в момента и ги третират като роби меко казано,не могат да пият вода,при 35-40 градуса температура,да носят количките,които мога да се бутат,целите са в синини,припадат от жега и жажда,крещат им наши "БЪЛГАРИ "и     това няма да остане ненаказано.Не ходете там.Концлагеристите са били по добре.

Вили

28.04.2014

Скъпи сънародници, не се подвеждайте по добрите начални условия. "Фирмата" е изключително некоректна, не оточняват условията до последния момент, в последсвтие излизат 21658421 техни изисквания и права!  И по обещанията, че ако се откажете ще ви върнат сумата, която сте им дали! Когато отидете да давате паричките всичко е много точно и са много любезни, а в последвстие когато се откажете и то по здравословни причини, ви казват, че няма как да си възвърнете сумата, размотават ви и така нататъка. Нямам думи просто, въпроса е, че аз ще си търся правата чрез съд, а за жалост повечето от нас не го правят... Надявам се всичко да завърши в моя полза, защото няма да им се размине така или инъче!

владимир владимиров

14.03.2014

как да се свьржа с фирмата тел или имейл?