Либра АД / Libra AG /img/frontend/nomap.png"

Либра АД / Libra AG

Либра е съсипана !!!    2
   г-н Живанович не виждате ли какви са им плановете ?

Интерисува ме във Велико Търново как е ситуацията? Напишете повече за работно време, отношение с колегите, заплащане.

Боже,Боже! Не стига, че знаят, че всичко написано от Е...Т.... е истина, ами и неграмотните защитници-подлезурковци изразяват мнение.Визирам "biv6ata". Мила ми госпожо, правописа в българския език се изучава до 4 клас.Вие само в едно изречение сте допуснали 10 правописни грешки!Но ако сте от Средец Ви е простено!

това което е написано от "   Е....Т  "   на 16.10.2013    енаписано  от Цветана Томова -БИВШАТА гл. дилърка от  Злоба   затова че я изгониха напълно ПРАВИЛНО и ЗАСЛУЖЕНО   за  такива сплетни  и писания   по и-мейлите     и за нейната   Втора Нерегламентирана работа

Подкрепям мнението на клиент.Аз като служител мога да кажа същото по отношение на Регионалния директор Таня Терзиева,такъв злобен човек може би никой не е срещал,човечност никаква,по никакъв начин не ти влиза в положение,даже гледа да ти вгорчи живота още повече.Tрябва някой да й обясни, че работната среда не е място да избиваш физически и психически комплекси. От януари месец никакви пари не се получават,режи заплатите на хората,ама нейната не.И далаверките си ги върти,окраде склада.Естествено никой няма да изрази мнение за Либра Бургас,в този сайт,защото наистина почти всички са от Средец,няма как да тръгнат срещу нея,страхуват се за работните си места.  Ами то голям позор сега за Таня Терзиева като е понижаха в длъжност и да й отнемат толкова права,тя направо за съжаление.
Началника на склада Христина Ангелова е другата подлизурка,по никакъв начин не си защитава хората,каквото и нареди Таня Терзиева това върши,и сега я направиха директор логистика,боже тя гледа все в една точка,вечно е в депресия,толкова безличен човек просто не сте виждали.Това е човек който няма собствено мнение,ако и кажи да се обеси,ще се обеси,толкова много е зомбирана от нея.Досега като началник склад за нищо не ставаше,все незнае нищо,все не може да застане зад хората си.
Основно некомпетентно ръководство.Неясно защо се държат на работа хора които очевидно не вършат абсолютно никаква работа.Би трябвало да не съществуват старите комунистически порядки,но уви има ги тук. Определено фирмата не отива на добре и това като че ли наистина умишлено се прави от някого по върховете.Пълно е с неразбиращи хора,които не се интересуват от служителят като личност.

Отношението към служителите и клиентите е под всякакво ниво.Регионалния директор на Бургас Таня Терзиева,толкова злобна и подмолна,мисли си,че света се върти около нея.Назначила половината Средец на работа кой роднина,кой приятел и всички я гледат в очите и се подмазват,случайни хора няма как да започнат работа там,защото може да са по умни от нея.Заобградила се е с глупаци и простаци,естествено хора без необходимото образование.И тук е мястото на бълг.поговорка"С какъвто се събереш,такъв ставаш".Не могат да се намажат и на малкото пръстче на конкуренцията.Досега директорката си служеше с лъжи пред бившите управници,сега да видим пред новите какво ще измисли и как ще се прикрие задълженията си за нейната собствена фирма която управлява-аптеки Кедър.То и затова повечето клиенти от Бургас сме се отдръпнали от Либра.Не са коректни в условията на работа,обещават едно,после друго става,дават кредити-после започват да съдят,ама това не важи за нейните аптеки.Либра отива устремено надолу към дъното,такива кредитни милионери,ще я доведат до фалит.

Фирмата не е лошо, стига да нямате друга алтернатива!Наистина се заплаща редовно,имате нормална заплата и добър пакет от услуги.Всичко е по европейски стандарт,но за съжаление е побългарено, и то от хора с възможно най-селския манталитет.Не може за шефове да се избират толкова тясно скроени хора, притиснати от комплекси.Ако сте непокис и не ви пречи да ви навикват дребни душици,нама да имате проблем да работите във фирмата с години дори.Но ако сте човек с умения,опит,ценноста система и искате да ви уважават,може да подминете тези обяви!

Оххххх,Либра - невероятна фирмичка ,лидер на пазара за продажба на лекарсва. Само че ,...може да бъде на всякъде лидер ,но отношението към работника са под всяка критика  :)
Провод заплата закъснява, Валчери от два месеца никакви ги няма,
обещания за какви ли не неща-(не спазени)  Май започвате да забравя те защо сте стигнали до тук ???????
Работника, на последно местенце май? Знаете че без него ,това лидерство може и да отпадне.
ПОздрави :) Към Финансовия екип на либра.
Няма по големи некадърници от вас........

Либра беше едно от най-добрите места за работа в София, най-вече заради широкия пакет от социални придобивки. Обаче българските партньори показаха некоректност към германците, усвоиха средства неправомерно, швабите се усетиха при идването си есента на 2012 и си поискаха парите. Либра реши да вади жълти стотинки от потните ризи на работниците и още през януари намали с 50 лева заплатите на склада, сега идва още едно одрязване - и то защо?? Защото някои българи от ръководството усвояват неправомерно средства. Бизнесът с лекарствата в България няма никога да спре, така че е смешно да се говори за криза във фармацията. Либра не иска да съкращава хора заради обезщетението , принуди няколко глупака да си тръгнат сами, а други се опитва да изгони дисциплинарно - да ама не е толкова лесно!!!!!!!!!!! Защото минималните грешки в хода на работата не са аргумент да докладна и уволнение - веднага това е оборимо в съда. Ех, Либра - и вие се изложихте, опитвате се да си гоните хората, ама измислете по-хитър начин.

Понеже инфромацията за фирмата е много стара,моля някой да каже няколко думи за централният офис в София! Кандидатствам за длъжността "Мениджър продажби-регион София". Ако някой знае нещо за условията във фирмата, текучество, заплащане,работна среда, моля да сподели :)
Благодаря предварително!