Петрол АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43&markers=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43

Петрол АД

Айдее, честито на всички служители, вече отрязаха и купоните щели да ги компенсират към заплатата с отрязан данък върху тях. Не стига, че навсякъде дават 60лв. за 160 часа, в Петрол дават максимум 40лв ако ще и да си минал 200. Уникална фирма, уникално зачитане на труда. Не съм гледал по сметката за Велик Ден нещо има ли, аз и на 100 левчета ще съм доволен и ще почитам послушно висшето началство. Но явно всички сме с наднормено тегло и ще се вталяваме. Братя и сестри дръжте се постите продължават.

Доколкото знам охранителите, вземат повече. Тука си хем охранител, хем чистач, понякога и бензинаджия, а от скоро и крупиета. Можем вече от Петрол да се прекръстим на казино трите седмици, гледам на плота има място и за две ротативки едноръкия Джак. По-интересното е за бонуса, така и не го сениха, от горивата пак си остана на 0.5ст. на литър и седели на броя на служителите. До колкото разбрах освен петрола и цените на едро доста паднаха и говорим за марж който гони 50ст. Не е ли нагло спрямо клиентите, а да не говорим за персонала. Сигурен съм, че клиентите нямат нищо напротив 2ст. да остават за обекта. Доста кадри бегаха, останаха най-лоялните, които са пред пенсия. Аз ще поседя някой друг месец да видя дали ще има промяна в джоба ми, ако не, то е ясно. Поздрави на всички читатели.

Здравейте . Това не е фирма за работа.. В каквото и положение да се намирате , просто не започвайте работа в Петрол АД!! Работа вече 6-ти месец и зимаш мизерните 450 - 500 лв + 30-40 лв ваучери за храна , които не са редовни . Всеки месец ти обещават повече пари и накрая на месеца все едно и също като погледа фиша.. Може ли преди Коледа да преведат заплата за 15 работни дни по 12 часа 420 лв? Толкова сигурно зимат хората , които чистят улиците на София или някой охранител дето спи по 10 часа на работното си място..
Един касиер отговаря най-малко за 6-7 неща на един обект и за какво... за мизерните 450 лв?

ПС : Колкото и да сте закъсали , моля ви не започвайте работа в тази фирма!

Днес заредих газ на Петрол АД, бул. Драган Цанков, срещу КАТ. При излизане от автомобила си, казах на служителя да зареди за 15 (петнадесет) лева газ. На касата се появява сметка от 50 лв. По твърдение на служителят, който ми зареди гориво, аз съм му казал: "догоре", което не отговаря на обективната истина. Платих си сметката и си тръгнах. :) Схема, неразбирателство или неадекватно поведение на служителят? Вие преценете.

Пиша по повод поредната измама от страна на фирма Петрол.Днес заредих на бензиностанцията резервоара си догоре и използвах дадената ми карта за намалеие Club Grifon.Когато служителката ми даде касовия бон забелязах,че отстъпката е по-малка от обикновенно.Когато попитах служителите ми отвърнаха,че отстъпката била намалена.Когато взех в началото картата отстъпката беше много добра затова и е взех,а в последствие е намалиха няколко пъти и сега отново.Какви са тези работи другите вериги дават карти с една отстъпка и тя е постоянна,а Петрол не спират да ги променят.След поредната некоректност от тяхна страна изхвърлих картата още след напускането на бензиностанцията и вече зареждам на ГАЗПРОМ И ЛУКОЙЛ.Това ми беше последното зареждане във фирма ИЗМАМА и тяхната смешна отстъпка от 0,02лв.

Здравейте днес най случаино попаднах на един подъл и не верен коментар.Аз пътувам често до Гърция и минавам през много петролски бензиностанции,но спирам да зареждам винаги на Петрич.Защото обслужването е прекрасно.И това че управителката се  има за повече от всички е не вярно.Аз минавам от там откакто е от там пътяоколо година и половина и може би от един месец случайно разбрах че това момиче е управител.Нея може да я видиш да мете,да мие прозорци,постоянно зарежда на колонка даже и да коси древата.Моля не пишете глупости защото няма какво да правите.

Пиша ви във връзка с моето силно възмущение относно отношението на ''управителката'' на бензиностанция Петрол - гр. Петрич, обект 106 г-жа Иванка Чанкова. Като клиент мисля, че е в правото ми да изкажа колко съм възмутена от нейното поведение, като при това пиша и от името на много недоволни клиенти именно по същия въпрос. Не отива на една дама с длъжност управител, да се държи по този страшно арогантен и нецензуриран начин, като това да псува полицаи пред клиенти, да обижда персонала, и всякакъв тип гнусотии и то пред нас - клиентите. От дълги години съм клиент на бензиностанции Петрол в България, но всеки път когато вляза в обект 106 - Петрич да зареждам съм страшно потресена. Не веднъж съм ставала свидетел на гнусните й обиди, подигравки, закачки и коментари. Скоро дори ми се наложи да направя кратка пауза на обекта и отново бях свидетел на невъзпитаното й държание и просташко поведение от нейна страна, не стига, че почти час говореше по телефона с цигара в ръка, но след това отново започна с псувните и обидите към клиентите и персонала. Това за мен не е управител. Замислям се дали да продължа да посещавам този обект в гр. Петрич. А що се отнася до персонала на обекта в гр. Петрич нямам никакви забележки, но за госпожа управителката явно всички сме по-нисши от нея.

Ако обичате приключенията а не себе си,ако сте склонни да Ви унижават "началници" с аграрно-селски манталитет и Ви се работи без пари това значи,че ТОВА Е ВАШИЯ РАБОТОДАТЕЛ!
Успех....и на слука !

Работиш продавач консултант в Безиностанция...
Там продаваш, чистиш, описваш, зареждаш гориво на клиентите..
За 400 BG смешна сума, оставяш бакшиша за началника, глобяват те за многото роботи, които си работел, при тях 12 часова работа в Петрол за смешни пари и много работи...
Успех за фирма Петрол и сега да съм пак щях да напусна без да се замислям...

предлагат на брошура протмонета,а когато събереш точките протмонетата все ги няма.лъжат ни само.кога най-после някои ще си свършиработата както трябва?