Петрол АД

Живко

24.02.2015

Пиша по повод поредната измама от страна на фирма Петрол.Днес заредих на бензиностанцията резервоара си догоре и използвах дадената ми карта за намалеие Club Grifon.Когато служителката ми даде касовия бон забелязах,че отстъпката е по-малка от обикновенно.Когато попитах служителите ми отвърнаха,че отстъпката била намалена.Когато взех в началото картата отстъпката беше много добра затова и е взех,а в последствие е намалиха няколко пъти и сега отново.Какви са тези работи другите вериги дават карти с една отстъпка и тя е постоянна,а Петрол не спират да ги променят.След поредната некоректност от тяхна страна изхвърлих картата още след напускането на бензиностанцията и вече зареждам на ГАЗПРОМ И ЛУКОЙЛ.Това ми беше последното зареждане във фирма ИЗМАМА и тяхната смешна отстъпка от 0,02лв.

Ивона Андонова София

13.02.2015

Здравейте днес най случаино попаднах на един подъл и не верен коментар.Аз пътувам често до Гърция и минавам през много петролски бензиностанции,но спирам да зареждам винаги на Петрич.Защото обслужването е прекрасно.И това че управителката се  има за повече от всички е не вярно.Аз минавам от там откакто е от там пътяоколо година и половина и може би от един месец случайно разбрах че това момиче е управител.Нея може да я видиш да мете,да мие прозорци,постоянно зарежда на колонка даже и да коси древата.Моля не пишете глупости защото няма какво да правите.

11.02.2015

Пиша ви във връзка с моето силно възмущение относно отношението на ''управителката'' на бензиностанция Петрол - гр. Петрич, обект 106 г-жа Иванка Чанкова. Като клиент мисля, че е в правото ми да изкажа колко съм възмутена от нейното поведение, като при това пиша и от името на много недоволни клиенти именно по същия въпрос. Не отива на една дама с длъжност управител, да се държи по този страшно арогантен и нецензуриран начин, като това да псува полицаи пред клиенти, да обижда персонала, и всякакъв тип гнусотии и то пред нас - клиентите. От дълги години съм клиент на бензиностанции Петрол в България, но всеки път когато вляза в обект 106 - Петрич да зареждам съм страшно потресена. Не веднъж съм ставала свидетел на гнусните й обиди, подигравки, закачки и коментари. Скоро дори ми се наложи да направя кратка пауза на обекта и отново бях свидетел на невъзпитаното й държание и просташко поведение от нейна страна, не стига, че почти час говореше по телефона с цигара в ръка, но след това отново започна с псувните и обидите към клиентите и персонала. Това за мен не е управител. Замислям се дали да продължа да посещавам този обект в гр. Петрич. А що се отнася до персонала на обекта в гр. Петрич нямам никакви забележки, но за госпожа управителката явно всички сме по-нисши от нея.

Стоян

28.01.2015

Ако обичате приключенията а не себе си,ако сте склонни да Ви унижават "началници" с аграрно-селски манталитет и Ви се работи без пари това значи,че ТОВА Е ВАШИЯ РАБОТОДАТЕЛ!
Успех....и на слука !

КДД

26.01.2015

Работиш продавач консултант в Безиностанция...
Там продаваш, чистиш, описваш, зареждаш гориво на клиентите..
За 400 BG смешна сума, оставяш бакшиша за началника, глобяват те за многото роботи, които си работел, при тях 12 часова работа в Петрол за смешни пари и много работи...
Успех за фирма Петрол и сега да съм пак щях да напусна без да се замислям...

иван иванов

06.01.2015

предлагат на брошура протмонета,а когато събереш точките протмонетата все ги няма.лъжат ни само.кога най-после някои ще си свършиработата както трябва?

Вин Дизелов

27.12.2014

Колеги, положението при вас в Петрол ще се подобри. Най-големите измекяри от вашето управление сега акостираха в НИС Петрол-Газпром и правят същите идиотизми, както при вас в Петрол. Вие поне се отървахте... Има един регионален меринджей, който със сигурност ще яде бой в скоро време.
Здраве и късмет за всички колеги от Петрол.

борис тошков

26.12.2014

Като ви гледам повечето от вас мрънкате за нищо.  Какво искате пари да взимате, а да не работите нищо.

Анонимен

28.11.2014

Всичко, което са писали тук е самата истина, почти няма какво да допълня, но ще изразя възмущението си от Петрол и се надявам повече хора да четат сайта преди да се набутат с тази фирма. Защото това е Петрол-фирмата абсурд. Системата е толкова объркана и измислена, че просто няма накъде повече. 1 длъжност=няколко длъжности=заплата за 1 длъжност=300-400 лева. Освен това има и глоби за всяко нещо, непрекъснато следене с камери. Не стига, че възнаграждението е смешно, ами и искат глоби. Абсолютни мизерници. Буквално бачкаш като луд и нищо не получаваш насреща си. Да не говорим за измислените промоции, които ако не покажеш на камерите, имаш глоба. Не мога да си обясня що за хора са тези хора от ръководството и как въобще са достигнали до ръководни позиции-те нямат елементарни познания, за да заемат такива длъжности. За това е такава системата на Петрол. Дори и децата да отидат да работят там, ще разберат, че тази фирма не е наред. Аз имах „удоволствието“ това да ми е първата работа и съжалявам за изгубеното време в Петрол. Направо си е една голяма подигравка със служителите. Но докато има кой да работи, така ще е. Чудя се защо има толкова хора, които работят там с години? А тези некадърници от ръководството докога ще седят там? Според мен тази фирма трябва да я забранят, докато не стане пълна трансформация на системата и начело на фирмата застанат кадърни и свестни хора, които имат понятие от мениджмънт, икономика, маркетинг и знаят как да се грижат за служителите си, оценяват реално трудът им. Но това едва ли ще стане, щом години наред нищо не се е променило в дружеството, даже става и по-зле. Направо съм потресен-по-абсурдно нещо от Петрол почти не съм виждал. Фактически длъжността ПКБ е длъжността общ работник и за нея заплатата трябва да е поне 3-4 пъти по-висока. А те не стига, че не плащат както трябва, ами и гледат да откраднат някой лев от работниците с така наречените глоби. Но не е виновен този, който хвърля въдицата, виновен е този, който се хваща на нея. Няма да се учудя ако след време заплатата стане 0 лева, само бонуси дават, и пак има работещи там. Прочетох доста коментари тук и се радвам, че са написани толкова истини за тази фирма, ако изобщо може да се нарече фирма. „Блестящ“ старт в кариерата имах с Петрол. Знам, че всеки си решава сам какво да прави, но ще помоля читателите на БГ работодател нещо: НИКОГА И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ РАБОТЕТЕ В ПЕТРОЛ. ВРЕДНО Е ЗА ЗДРАВЕТО, ЗА ФИЗИЧЕСКОТО СЪСТОЯНИЕ, ЗА ПСИХИЧЕСКОТО СЪСТОЯНИЕ, ЗА ФИНАНСОВОТО СЪСТОЯНИЕ И ЗА МНОГО ДРУГИ НЕЩА. Единственото хубаво нещо са горивата, но като се има в предвид какво представлява фирмата, клиентите непрекъснато се губят. Това е от мен, бъдете живи и здрави!

Toni

13.11.2014

Лъжат с газта зареждат ми 25литра на 30литрова бутилка а аз съм минал едва 100км и принципно колата ми харчи 14литра на 100км и ми пищи датчика като остават 10литра в нея много зле това става на 12.11.2014г. имам и касов бон не ми е парите просто е смешно.