Райфайзенбанк (България) ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Райфайзенбанк (България) ЕАД

Здравейте! Бих искала да споделя и моето мнение за Райфайзенбанк. Работих в банката близо една година и останах с много добри впечатления. Банката е коректен работодател. Напуснах по лични причини и в никакъв случай поради условията на работа. Екипът /в т.ч. и мениджмънт, човешки ресурси, колеги специалисти/ е отзивчив и положителен, има положително отношение, което в други банки липсва. Заплащането е над средното за тази сфера, все пак заплатите в банковия сектор не са от най-високите. Работната среда е приятна, офисите са просторни и чисти, отношенията между колеги и мениджър са приятелски, без да се фамилиарничи. С две думи: хората са разбрани, колегите са свестни, работна среда е модерна. Естеството на работа е обслужване на клиенти, което означава голяма натовареност, напрежение, отговорност и много голямо внимание към всеки детайл, но навсякъде, където се работи с хора, е така.

Здравейте, имам интерес към обявената свободна позиция на Кредитен консултант.
Моля за повече инфо за заплащането на тази позиция? Как протича интервюто за позицията има ли тест или е само интервю?

Може ле да споделите саква е заплатата на специалист АТМ&POS и какво мога да очаквам. Предварително благодаря.

Вярно е написаното по-долу за Росица Георгиева-Стоянова!

От скоро в банката е на работа Анастасия Орешкова,имайте едно наум с дамата.От Ти Би Ай иде,а там едва креташе.

Мерси за инфото. Явно аз съм ги уплашил, защото като ме питаха колко очаквам аз им казах 1100 нето ( ~1400 бруто). Обадиха ми се миналата седмица да ми кажат, че кандидатурата ми не продължава към следващия етап. Предположих, че или съм им казал твърде голяма сума или просто they hate my face. Със сигурност не и заради теста, който правих, защото той беше лесен. 20-тина въпроса от типа: Which is not an output device:
- monitor
- modem
- keyboard

Какво е Операционна система и т.н.

Oh, well, on to the next one...

За хелп деска не очаквай заплащане повече от 900лв. Заплатите не са актуализирани от близо 7год.Няма коледни бонуси,нито за великден. Ваучери за храна дават на много смешна стойност,социалните придобивки са малко и са смешно на фона на ниските заплати. Хора с образование,езици и добра компютърна грамотност и добри софт скилс могат да си намерят по-подходяща фирма за работа. Иначе тук е добре за натрупване на опит,но няма никакво развитие нито в заплащането,нито като кариера.

Кандидатствах за ИТ хелп деск. Бях на интервю и правих технически тест. В какъв диапазон върви заплащането за хелп деск отдела?

някой може ли да ми каже дали заплатите се актуализират всяка година, както ми обещаха преди да започна?дават ли за Коледа, на всички ли и каква сума?

Заплатите от 650-900 лв. за клоновете ли се отнася или за централата. Как вървят заплатите в кредитна администрация и корпоративно банкиране? А относно социалната политика - как са като работодател - имат ли специални привилегии за служители, за коледа, за Великден дават ли нещо допълнително? Благодаря.