Гранд Хотел – Казино Интернационал

Как стоят нещата за счетоводители,Отдел Човешки ресурси ,заплащането какво е ?

МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ КАК СЕ ОТНАСЯ КЪМ СЛУЖИТЕЛИТЕМАРТИНА АЛЕКСИЕВА

Здравейте! Има ли някой по-подробна информация за работните смени на рецепция? Заплащане и работна атмосфера към настоящия момент? Благодаря предварително!

Здравейте, исках и аз да оставя своя коментар и да дам мнението си за моментното състояние, отношение, работна обстановка в казиното на хотел Интернационал.
Първо: Ръководните позиции са заемани от хора които си нямат и на идеа какво правят там не могат ръководят слугите си (казвам слуги защото там работниците са такива)
Второ: Работните смени са под всякаква критика, няма такива закони кадето ти позволяват да бачкаш 10 12 до 15 нощни една след друга просто това е немислимо.
Трето: Парите са мизерно смеховити и на всичко отгоре от бакшиша се краде най-нагло и то не от служителите, а от тези които го разпределят в началото на месеца.
Четвърто: И не на последно място паниката и истерията в разгара на сезона там са непоносими постояно се крещи и се нервничи.
Надявам се хората които кандидатстват за работа в този хотел първо да поразпитат за какво става дума там.

Искам да попитам някой знае ли охраната,която назначават за лятото до кога ги държат на работа?Кой месец ги освобождават?

Изчетох мненията тук, явно и това е поредната българска развалина...
Интересувам се за позицията на ел. техник - видях, че има пусната обява, една камара изисквания, документи за квалификационна група по електро безопастност и не знам си какво още , а никъде не пише парите какви са.
Сега ако ще е за 500-600 лв, то един сервитьор взема повече...
Може ли някой да сподели какво е заплащането за ел. техник, да знам изобщо струва ли си времето да кандидатствам и да ходя по интервюта...

И като си помислиш само, че искаха да кандидатстват за най-добър мениджмънт в БГ в "Капитал" - да се смееш ли или да плачеш на малоумието на менидърите!!!

няма лесна работа са казали хората(както и на мн груги места )работата е трудна,но тук  от мн голямо зна4ение е кои ти е 6еф.ако ти си савестен работник и си гледа6 работата добре, това се забелязва от когото трябва(не говоря за хората с болни амбиции които знаят 4е не стават но вапреки това искат определени не6та като привилегии)има доста не6та за доизкусоряване-например едно по-регламентирано намаление или пови6ение на заплатите,с ясен критерии за вси4ки както и допалнително стимулиране на служителите с по-4ести бонуси.колегите са номер едно мн големи сладури.успех!

Здравеите.Аз сам един бивш служител останал със смесени чувства.ЗА мениджманта просто нямам думи.Под всякаква критика.Г-н Филипов трябва да внимава на кого поверява хотела.Единственото за което сажалявам е бившата ми шевка г-жа Елена Атанасова.Наи добрият профисионалист.Дадеми занаята в рацете никога няма да го забравя.Просто штях да умра от смях като разбрах че вече не е на тази длажност .Това може да се случи само в Балгария.Да не се уважават професионалистите.Не знам на кои малумник е била идеята.Искам сашто да благодаря на кирил които е неофициалният лидер и водач на нештата около хотела показа ми наистина етикет на обслужване и е покривал много мои грешки.За мен тои е лицето на хотела.Визия отношение и доброта .За хот.домак искам да похваля Нора се спрашя много добре.Проблеми има в ресторанта.Там е наи големият хаус.Обарнете внимание там.Дано сам помагнал с моето мнение.Успех

Първо искам да Ви поздравя за този сайт. Работната среда наистина е приятна има отдели като например рецепция, къде- то се изкарват много добри пари ако има бакшиши:)Работата на хотелска рецепция е много натоварена и отговорна иска се сериозна работа и качества за тази позиция. Парите обаче са добри. Бившата форнт офис мениджърка Елена е отличен ръководител и човек който сплотяваше много екипа на рецепция и се бореше за правата ни пред ръководството. Колегите са мн приятни и свестни. Когато аз работех на рецепция Елена ръковедеше със замах и такт екипа. Сегешното ръководство обаче не я оцени досататъчно. Новата фронт офис мениджърка май не може да се похвали с нищо друго освен с викането си. Успех !