Хюманита Ад https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Село Радиново&markers=Пловдив,Село Радиново

Хюманита Ад

Здравейте бивши и настоящи колеги,или сегашни ако има такива. Ако уважавате себе си като човешко същество дори не отивайте на интервю. Работих там като пресьор и съжалявам за изгубеното време, целия този хамалски труд, хамалски защото като отидеш да работиш нещо определено то е само на документ,а реално работих всичко, общ работник, сортировач,товарач и какво ли не. Мартин директорчето където преди години работеше в Мтел и лъжеше пенсионери да си преподпишат договор и им продаваше скъпи телефони,сега този пич го дава като шеф,същност е ибрикчия на германеца и хал хабер няма от мениджмънт. НЕ ОТИВАЙТЕ НА КЪРА В ТАЗИ ФИРМА ЩЕ ВИ СМАЧКАТ И СИЛИТЕ И САМОЧУСТВИЕТО!!!

Както тази, така и дъщерната им фирма, ДресЮ, е кошмар. Липса организация и всякакъв контрол. Всички са третирани като издънки на мениджмънта, на който не му пука за вас и вашия труд. Едно се говори, обратното се прави.
Ако имате себеуважение, дори не отивайте на интервю в полето :) Не си струва.

Тоя Зигмунд да продължава да си овиква работниците... Скоро време сам ще си товари тировете.

От първото интервю ще започнат да ви лъжат, в последствие като започнете ще разберете от другите нови работници как бавят заплати, стари работници няма. В тоалетните няма тоалетна хартия, в целия производствен цикъл с дрехи цари мръсотия и смрад. Когато мине покрай теб собственика Райнер Зигмунд то ще ти се скара с висок тон, забранено е внасянето дори на пластмасова бутилка вода. И дори когато напуснете ще се наложи да си търсите парите чрез институции като инспекция по труда или по съдебен начин, общо взето само главоболия. Не започвайте за нищо на света работа там, ако не ми вярвате то прочетете в интернет как са ги съдили преди фирмата да фалира и да стане АД. Работят и жени и ако искате да видите как жени товарят и разтоварват тирове с дрехи то там е мястото !