ЦЕНТЪР КАК ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЦЕНТЪР КАК ЕООД

Здравей, Румена! Не ти прави чест да ме злепоставяш, при положение, че всъщност аз никога не съм писала никакви коментари и не съм те докладвала никъде! Аз пари от никой,никога не съм крала, Ти си тази, която ни подвеждаше! Аз обезщетение от теб не съм искала, нито получила, тръгнах си защото за 2 години ти ми се подигра, като за благодарност ми намали работното време в трудовият договора за да спестиш от осигуровки, без реално моят подпис и знание, това е мое право да си тръгна без да си изработя предизвестието, без мое съгласие да ми се променя работното време!!! Ти подведе целият персонал, след като се разболя от Ковид19 и ти наложиха карантина, обеща да поемеш на всяка една от нас парите за тестовете, и тези който бяха положителни си останаха вкъщи както и ти, а ние който бяхме отрицателни ни остави да си работим както до преди теста! Реално аз си получих заплатата за месеца 800лв, който съм изработила не съм си била вкъщи под карантина и не съм взимала повече от нея, дори с тази моя заплата дадох на колежката си 50 лв полувината за теста, която също беше с отрицателен и работихме заедно, уж ТИ обеща да ни ги поемеш тези 100 лв , но аз те познавам и знаех че няма да го направиш и ще си удържиш от заплатите ни!!!КОМЕНТАРИТЕ ПОСТАВЕНИ ОТДОЛУ СА НА ХОРА, КОИТО СА СЕ СБЛЪСКВАЛИ С ТЕБ АЗ ДО СЕГА НЕ СЪМ ПИСАЛА ОТ УВАЖЕНИЕ, ЧЕ СИ МИ ДАЛА РАБОТА НАВРЕМЕТО!

Позволявам си да поясня някои неща, относно човека, който е написал последния коментар:
-това е служител, работил 2г.,напуснал от днес за утре без спазване на предизвестие, откраднал пари от колега. Казва се Р. Илиева
Всички коментари, написани от нея са абсурдни, но е излишно да коментирам повече и да убеждавам някой...

Не си струва да си губите времето и нервите с неадекватното държане и лошите условия, които предлага Р. НАЙДЕНОВА! Първо бави пускането на трудовия договор с един месец, след като си започнал, назначавате на длъжност всичко друго, освен учител, внася минимални осигуровки, без никъде да се подписваш си позволява да ти намалява работното време, подписва се от твое име на документи! Заплатата е подиграващо ниска, на 6 часа 650, на 8 часа 800 без регламентирана почивка, не позволява да си ползваш годишната отпуска, не дава да отсъстваш, дори когато си болен предписва ти лекарства без да има квалификация, не ти дава да забременяваш! Работиш всичко чистач, мияч, готвач, бърсач, хамалин и учител, главно те обвинява, подиграва пред колеги и родители, постоянно лъже, няма настоящ или бивш служител, който да каже добра дума за нея ! Редовна практика е да остави само един човек при малките деца 14/18броя, които са с възростов диапазон 1 до 3годишни, което е безотговорно и изключително натоварващо служителя. Храната, която никой не знае от къде идва е непълноценна(главно ориз) и със съмнително естество, често съм изваждала котешки косми и найлони. Няма никакъв контрол, не изисква медецински бележки за здравословното състояние на децата, няма и един работещ термометър, пълни шишето с дезинфектант за ръце с препарад за под при малките дечица! Ако решиш да напускаш и искаш да си изработиш предизвестието ще съжаляваш,постоянно лъже. Мога много да кажа и за условията, при които се отглеждат децата и как никой не я проверява!

Страхотен клуб.Съдава се усещане за домашен уют за децата,креативни и творчески занятия.Екипа е на ниво много приятно се работи с тях,натоварено е но с малки деца е така.Родителите разчитат на нас възпитателите да помогнем на децата да развият умения и да разгърнем потенциала им

Коректно отношение, приятно място за работа, понякога доста натоварено, но това е нормално щом се работи с деца.

Категорично подкрепям мнението на предходния потребител.
Изключително злобен, груб и арогантен управител, който в никакъв случай не дава шанс за изява в творческите занятия с децата.
Назначен като учител си длъжен да чистиш, приспиваш, сменяш пелени, сервираш, отсервираш, миеш и пр. Включително храниш 6 деца поотделно, които все още нямат навици да се хранят сами. Слава Богу, другите 10/12 деца се хранят самостоятелно.
Наистина не разбирам родителите, които допускат децата им да спят на дюшеци по земята, имайки предвид таксите, които им взима въпросната. Бъдете здрава Найденова, а гладна няма да останете!

Изключително натоварващ ръководител. Принуждава "учителите", които са назначени на всякакви други длъжности, но не и като учители, да вършат работа, която не влиза в длъжностната им характеристика. Управителката госпожа Найденова създава неприятна и стресираща работната среда, като системно унижава учителите. В тази фирма не се уважават човешките права, не се позволява ползването на болничен и отпуска,а ако потърсите правата си ще ви излезе през носа. Заплащането се извършва редовно на неопределена дата, а осигуровките се водят на минималната работна заплата.