Деймос-Корект ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна, Одесос, ул. АНГЕЛ ГЕОРГИЕВ, 8&markers=Варна, Одесос, ул. АНГЕЛ ГЕОРГИЕВ, 8

Деймос-Корект ООД

В тази фирма бях на интервю за електрончик. Първото, което забелязах е, че синовете на собственика се правят на началници за работа, от която грам нямат хабер. Благодарение на баща си имат начин на живот, за който ако бяха на работа при някой чорбаджия нямаше дори да мечтаят.
Конкретно за интервюто мина привидно добре, престорено любезни, до момента до който не заявиха как всеки правил всичко. Опитах с думи просто да им обясня, че не съм учил електроника над 10 години, за да бъда обикновен хамалин, но понеже нямах връзки ми заявиха как всеки правил всичко. Е, тогава ги питах - защо имат нужда от електрончици, защо обявата им е пусната за електрончик, а монтажниците не разбират от електроника, нали всеки прави всичко. Бягайте далече от тази смешна фирма, ако нямате връзки.

Коректно отношение и добро заплащане. Пожелавам успех на колегите. Причината да напусна е, че се наложи да се преместя да живея в друг град.

И всичко вървяло добре докато децата не порастнали и не решили да стават началници...