Юск Бул ЕООД / JYSK /img/frontend/nomap.png"

Юск Бул ЕООД / JYSK

Много трудно наемат хора в кампанията на склада през април, карат ги да работят почти всяка събота до края на ноември. После освобождават тия, дето са най-добрите, за да не плащат толкова високи заплати. Кеф е да те освободят в края на изпитателния период.
Много хора така им избягаха в Зора и в Ролпласт.
Храната в столовата е ефтина и отвратителна, масово се отказват от нея и си носят в кутии.
В склада е студено и мрачно - пестят ток и газ.
Навсякъде има камери и всеки доносник седи пред екрана и търси материал да те натопи.
Най-опасен от бандата на доносниците е Боби Борисов - отговаря за безопасния труд. Вече уволни няколко човека хванати в крачка. Приятел е с всички във Фейсбук, а после доносничи лично на шефа, че е видял някой с болничен да се хвали във Фейсбук как работи частно.
Тоя Боби уволни вече и двама, за които снесе на шефа информация, че са пенсионери и могат да ги разкарат от фирмата без да обжалват. И получава бонуси за уволнените

Винаги ще има мрънкащи, а тук пишат само недоволни. Доволните за какво им е да пишат?
На фона на Сивата икономика в България в склада на ЮСК не е зле! Заплата на средното ниво, осигуровки, медицинско осигуряване, топла храна, качествено работно облекло, комфортна работна среда. Е, в някой Кол Център седиш без да се движиш и работиш само с единия пръст, ама все пак някой трябва и да разнася кашоните.
Бонусите са от 10 до 50%, според кой колкото си го може. Периодично излиза и възможност за работа в събота или извънредно в работния ден, и това също се плаща.
Има над 40 българи от Западните покрайнини в склада. От 4 години пътуват всеки ден през границата. Смятай дали им е зле!
Сърбите си правят двойно на нормата и получават бонуси без да мрънкат. Е, има разни шефчета дето им завиждат и искат да им махнат бонуса, ама рискуват да си заминат и сърбите. А те са най-стабилните във фирмата! Бетон!
Ваучери за храна, пари за бензин, отстъпки в магазините на Юск.
Има и курсове за развитие. Вече 2ма шерпи се издигнаха в офиса и са САП оператори.

Много слаба фирма. Заплатата е 1200 лв за пълен работен ден, трябва да изпълняваш няколко длъжности едновременно. Парите са малко работата е много и то хамалска трябвада се мъкнат тежки предмети. Дали в Дания дават на работниците 600 Евро заплата? Дано да четат от ръководството мненията тук и да си извадят изводите. Ако не им пука скоро ще духат супата!

Точно заради “семейство Станкови “си тръгнаха много по стойностни рег.мениджъри и може би бъдещи такива.Толерира се простотията ,простите и неуки хора като Тези двамата.Явно си мислят ,че служителите които са на по ниски позиции са тъпи и не разбират какво се случва .Крайно време Мишев да им иска молбите за напускане или както тези двамцата обичат да казват “да им даде един бял лист” и айде за село.

И аз ще се съглася с всичко написано до сега. Колкото и да искаш да се справиш с всичко което се изисква от теб, накрая идват регионалните Кристина и нейното гадже Ясен, за които си мислят че никой не знае а цялата фирма ги говори……. И ти убиват цялото желание за всичко. Ама какво, нали си караме шкодите, махаме с пръста а с нас какво се случва никой не го интересува. Тръгнаха си и продължават да си тръгват стойностни хора от тази фирма но няма проблем. На пиедестал са издигнати мазнотии, интриги и жалки подобия на регионални мениджъри. Дано някой от ръководството влиза тук да чете и дано вземе мерки след това а не да се чудят защо никой не кандидасъва за работа. Ниски заплати, тежък труд , придружени с отвратително отношение……. Добре че си тръгвам от тази фирма.
Хора…… бягайте надалеч ако не искате по глупави от вас да ви правят на глупави.

Съгласен съм с всичко казано в коментарите по долу!!!Регионалните мениджъри са меко казано не на себе си.Ако имате нещастието регионални да са ви Кристина Станкова или Ясен Панайотов ,падението вие е сигурно !!Тези двамата и най -вече госпожата е изключително властна,арогантна и некомпетентна .Ако някой и се изпречи на пътя и покаже ,че няма да и ходи по задника е чао от компанията като че ли фирмата и е бащиния.За Панайотов може да се каже,че е един послушник който няма мнение за нищо и е напълно зависим от Станкова която благодарение на нея този господин стана регионален мениджър .Назначават управители на магазините си хора които изобщо не стават за мениджъри и ръководители които не могат да организират и наредят собствения си магазин .Един техен управител не изкарва повече от 1 година начело на магазин .Заплатите са жалки за изискванията и позицията която заема дадения служител .Ако си човек с мнение и държиш на себе си нямаш шанс за развитие.Натегачите и гъзоблизците са на почит при тези двама регионални УЖ мениджъри.Като цяло всичко е надолу с краката в тази фирма и не си заслужава да си хабите нервите и здравето за нищо!!!

В общи линии е вярно почти всичко от последните две мнения без застаряващият персонал.Да регионалните мениджъри,трима от петимата са бавноразвиващи(ПЪЛНИ КАРИКАТУРИ),хора които всички сериозни фирми не биха назначили и за почистващ персонал.Техния пряк началник си ги избира такива,защото са му удобни пък и много го е страх от мислещи хора ,да не му вземат мястото.
Що се отнася за млади и стари,мога да кажа,че има работещи и неработещи,а не млади и стари.
Нали в най-оборотните магазини работят 40+ хора и като назначат "млад талант" не се връща на другия ден,защото ги мързи да дишат.В общи линии,ако сте лизачи,мързеливи,интриганти,доносници,хора без достойнство това е вашето място за работа.Ще бъдете посрещнати много добре и ви чака бляскаво бъдеще в тази "фирма".Но ,ако сте кадърни,отговорни,работливи,достойни хора без значение млади или "стари" бягайте далеч от тази пародия наречена ЮСК.

Последното мнение ме разби колко е вярно. В магазините наистина персонала е меко казано застаряващ и трябва да се работи към подмладяване. Защото тези хора минали средната възраст , наистина само клюки и интриги плетат и за капак не работят достатъчно. Мишев или който отговаря за това , трябва сериозно да обърне внимание на хората под него и отношението им към персонала . Не са добри нещата във фирмата и не се изненадвам , че обявите не слизат от сайтовете.

Силно препоръчвам всички кандидати за работа при тях, да четат мненията тук. Защото от всичко което прочетох назад , се изумявам колко истина е изписана.
Фирмата е най точно лайно обвито в лъскава опаковка. Много лъскави обяви и обещания , докато естествено не почнеш работа при тях. Тогава почва истинското "забавление". В магазините обикновено управители са разни мижитурки от около градските села, силно желаещи да се покажат в големия град и да кажат после в селото , че са номер едно. Всички регионални мениджъри са леко бавноразвиващи. Никаква идея какво става в магазините, тяхната работа е да се возят в служебните коли и да се чудят с коя мадама от офиса да легнат . В магазините хич не е цветущо , пълно с баби и лелички(чиято работа е да оправят клюките) на 45 години и плюс, защото младите и кадърните обикновено си хващат багажа и бягат . За момчетата е най кофти , получава се стока през седмицата и има адски много мъкнене и подреждате , кашони от над 50 кила и т.н. Няма сигурно и един човек напуснал и да се е изказал добре за тази фирма. Фирма където се толерира простотията , където се толерира интригантството , лъжите , краденето и още много много неща . Не харесват персонала да мисли.
Общо взето ако имаш уста и нямаш морал и срам е идеално за вас.
Дори да сте много на зор , недейте да си губите времето там. Винаги може по добре..

След изпратена кандидатура от мен, получих обаждане на което ме канят интервю за позицията, която кандидатствах - Тийм лидер ДЦБ ЮСК Божурище. Съгласих се. При което момичето отсреща каза, че нейни колеги ще ми изпратят два теста, които трябва да попълня преди да отида на това интервю. Вечерта си казвам, че ще проверя тези тестове и какво да видя? Тестове от рода на "Личностно и поведенческо мислене" , "Когнитивен тест". Обезумях! Работил съм по целият свят на управленски позиции, нито една държава или фирма не поиска от мен да направя тест, за да види аджеба какъв тип човек съм? Нервозен, работохолик, мижитурка? Това ме обиди изключително много! Кое сте вие? Кои измисли тези тъпи тестове? Реклутърите или мениджърите? И в двата случая това е жалко! Пародия! Обида към кандидата! Обадих им се и казах, че категорично няма да правя тези тестове и да кажат остава ли часа за интервюто или отпада. На следващият ден ми се обаждат и ми заявяват, че без тези тестове (смешни и жалки) аз нямам право да се явя на интервю. Затворих им. Изобщо не ми трябва фирма, в която да работя и да ми правят каквито и да били тестове! Какви сте вие? Кои сте вие? Какво целите с тези тестове? Да не съм ви опитна маймунка??? Още повече, невежи, тези данни са строго чувствителни - попадат в тази категория и са абсолютно забранени! Ама кой ти мисли? А сега като чета и коментарите си мисля: "Добре, че отказах." Както казах - работил съм в доста държави, на високи позиции, работил съм и в България и това, което пишат долу вярвам, че е така, защото аз самият в момента съм в почти същата среда. Надявах се, че в търсенето на друга работа ще намеря по-добрата, но явно щях да отида от трън, та на глог.
Не съжалявам, че не се явих.