Хелт енд сейфти https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. "Цветна градина" 72&markers=София,ул. "Цветна градина" 72

Хелт енд сейфти

Рядко чета коментари за фирмата, преди да ме поканят на интервю. Отидох с желание, а ми го убиха още с първите думи на така нареченото интервю-пълна ПАРОДИЯ!Надменност, ехидност, неотчиви думи в разговора. Търсене на кусури, гледане с насмешка. Много си позволяват с изказите такива надменни работодатели и едва ли някога ще си намерят човек. Искала съм повече пари, ще си искам, знам си цената! Имала ли съм опит с документи и къде съм работила с такива след толкова различни сфери. За щастие поведението на интервюто показва какви хора са такива работодатели! Бягайте надалече! С арогантност и много претенции, едва ли ще стигнат далече!

Няма привилегии от типа "социални придобивки", има медицински център "Лоземед" с едноименна фирма към основната фирма "Хелт енд сейфти", който се използва за профилактика на служители на клиентите на службата по трудова медицина, от сайта на медицинския център може да си помисли човек, че има 20 специалисти, които работят нон стоп, и модерна апаратура. Всичко това е лъжа! Работят 3-4 лекари, които са там да изкарат някой друг лев 2 пъти в месеца. Прегледите са за по 2 до 5 минути, колкото да се отрази някаква дейност. Шефката на фирмите се показва като голяма професионалистка, но явно писането на лъжи в официалния сайт на "успешния" медицински център за нея е професионално качество! Не се лъжете да започвате работа при г-жа Донна Жекова, само ще си изпатите!

Обадиха ми се от тази фирма за интервю. Отношението беше потресаващо. Надменно, пренебрежително и меко казано убидно. Не искам да си представям дори какво е да се работи там.

В тази фирма няма грам колегиалност и толерантност! Оставете на страна г-жа Жекова, нещастния й живот и настъпващата менопауза! Псевдо лекарката Димитричка е гнилата ябълка. Снася всичко за колегите си на шефката, която пък зад нейния гръб говори на всички колко е зле, тъпа, малоума и тн. Дори клиенти на фирмата се оплакват от държанието й и приключват договорни отношения с фирмата. Държи се ужасно с момичетата, които са на длъжност “Организатор, работа с клиенти”, това е и една от причините да не се задържа момиче на длъжността за дълго. Други причини са вечно крещящата и недоволна шефка и нейните заплахи, нечовешкото количество работа, което е невъзможно да се свърши за 8 часа, ниското заплащане и крайно нажежената обстановка в офиса.

ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ВЪВ ФИРМАТА!!!! Това ще е най-голямата грешка. Първо Донка се държи изключително зле с всички, без значение служител или клиент; служителите си плащат всичко. Даже водата и кафето, за които адвокат Жекова си прибира фактурките ежемесечно. Второ - не оценява извършеното количество работа и качеството й. Трето- лъже, че ще получиш бонус или ще ти повиши заплатата, но е толкова стисната, че това само в мечтите би се случило. Четвърто- уж едни са ти задълженията, а всъщност се оказват тотално различни. Използва на максимум служителите, изобщо не й пука за никого. Не се подлъгвайте от привидно милия й вид на интервюто, всичко е лъжа! Уж не лъже и била много точна, а от работата ми с това перхидролено невъзпитано селянче основно лъжи чух от нея! Подлъгват се доста съвестни кадри, но бързо напускст или “случайно” забременяват и повече не се връщат! Говори зад гърбовете на служителите си, както и се държи зле с бременните служителки- тормози ги вербално и ги товари с мъкнене на кашони и още количество работа отгоре!

Явно госпожа адвокат Донна Жекова влиза в климакса или има друг здравословен проблем, за да има такова просташко държание (симптомите на незадоволената жена)!

Абсолютно съм убедена, че позитивните мнения са дело на Донна Жекова. Не вярвах чак така да я закъса, че един човек да не е доволен от познанството си с нея, но .... да си сърба попарата. Относно ангажираността във фирмата - колегите са на ниво(тези които са с ясната представа, какво очакват да научат и постигнат, докато дойде време да се махнат). Офисите са на нелоши места из градовете (между другото се съгласявате с договора си да пътувате из офисите в страната, разбира се командировъчни не ви се полагат и спите по бордеи). Работата на експертите е copy - paste, не се величайте моля. "Отношението" на "управителката" е абсурдно, селяндурско и лишено от смисъл. Всеки уважаващ себе си човек не би го понесъл. На фона на този негативизъм стартовата заплата от 600-800лв за "Мениджър продажби" - или по-точно "Работа в кол център и обикаляне из града" със собствен автомобил, щото видиш ли имаме велика фирма, еми вие си преценете. Ако търсите обаче местенце да избутате зимата и хазайката ви да е психично нестабилна - пожелавам успех.

НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА С МНЕНИЕТО НА - "МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ". ИЗКАРАХ ПРИ ТАЗИ ЛУДА ДОННА ЖЕКОВА, ДВА МЕСЕЦА И ПОЛОВИНА, ОТ КОИТО ДВА МЕСЕЦА В ПРЕДИЗВЕСТИЕ. БРУТАЛНО ОТНОШЕНИЕ, ОБИДИ, НИКАКВИ УСЛОВИЯ ЗА РАБОТА, ДОРИ ВОДАТА В ОФИСА СИ ЗАПЛАЩАШ. ТЕКУЧЕСТВО РАЗБИРА СЕ! АКО НЕ СИ ДЕБИЛ, КОЙТО НИКАК НЕ СЕ УВАЖАВА И НИКАК НЕ ЗНАЕ ЗАЩО Е ЖИВ - НЕ ЗАПОЧВАЙ ТАМ!!!! ОЩЕ МНОГО ПОМИЯ МОГА ДА ИЗЛЕЯ ЗА ТАЗИ АДВОКАТКА, НО НЕ МИ СЕ ЩЕ ДА ВЛИЗАМ В НЕЙНИЯ ТОН!!!

Единственото реално мнение е написано на 16.03.16г. и то съвсем точно и коректно. Другите две имам усещането, че управителката Донна Жекова сама си ги е писала, съдейки по изказа. Съжалявам за пропиляното време в тази фирма!

Знам, че тук повечето влизат само, за да плюят по български, но аз няма да съм част от масата. Реших да споделя мнението си. Работих в ХЕЛТ ЕНД СИЙФТИ като експерт по здравословни и безопасни условия на труд. Малцина знаят, но работата като експерт по здравословни и безопасни условия на труд в служба по трудова медицина е доста динамична, всекидневно имаш по 50 казуса от фирми с различен предмет на дейност и се изисква бързина, координация и т.н., за да отговориш на очакванията на клиентите, а мен честно да си кажа малко ме мързи и предпочетох да започна работа като отговорник по безопасност и здраве в едно предприятие, където веднъж като оправиш документите после откровено си клатиш краката.  Категорично твърдя, че на фона на другите служби по трудова медицина тук се дават най-високите възнаграждения, а и се плащат осигуровки върху реалните заплати. Е трябва и да поработиш, а това не се харесва на доста хора, които са с манталитет на държавни служители…..Относно адв.Жекова, шапка й свалям за ентусиазма!