Булсатком /img/frontend/nomap.png"

Булсатком

Здравейте,много бих искала да работя при вас.Какви са изискванията за работа.Ще ми бъде много приятно да съм ваш служител.Става въпрос за гр.Сливен.Благодаря ви предварително за отговора.

Тарсет ли персонал в БУРГАС и какви са изискванията

Здравейте, искам да попитам как мога да кандидаствам за работа при вас. Става въпрос за гр, София - район Света Троица, център,

Относно негативното мнение на всички,който са кандидатсвали в тази компания за работа искам да кажа следното:Щом до този момент не сте сред нас означава, че не е трябвало!А моето мнение е,че няма по добра цифрова телевизия от нашата,не защото аз работя там,не защото шефът ни и цялото ръководство за нас са незаменими,не защото заплатите са високи,а защото качеството,обслужването и предлагането са на европейско ниво.На всички останали ,който са недоволни от горе написаното ще кажа само;"Въпрос на гледна точка!  " Радвам се ,че аз съм част от Булсатком!!Успех на всички екипи и мой колеги и на цялото ръководство!

Работил съм в Евротур сат тв и Blizzo в момента безрабоен.Имам много бивши колеги които започнаха работа при вас.Многократно сме се виждали и чували в разговори те са казвали само положителни неща за вас като коректен работодател.Знам че нямам шанс със подобен начин на кандидатстване да започна работа без да имам протекците на вътрешен човек но все пак око имате нужда от лоялен и сериозен човек с удоволствие бих работил за вашата компания.

Бих искала да питам как мога да кандидатствам за работа в булсатком аз съм от Земен и искам да кандидатствам за новия офис които ште откривате ж града.

Бих искала да знам как може да кандидатствам за работа в Булсат

Скоро бях на интервю във въпросната фирма и останах възмутена от отношението.Докато се представя и седна първото нещо ,което беше е:,,Казвай!,, Останах малко втрещтена,но в общи линии разказах за мен.Зададоха ми само няколко въпроса-за семейното ми положение и дали съм пушачка.Попитаха ме дали имам въпроси към тях и аз попитах за работното време и за заплащането.Този който беше предполагам шеф/така и не се представи/ме попита колко вземам на секашната си работа?Отговорих,че не е коректно спрямо работодателя си да кажа каква е заплатата ми.Отговори ми се троснато:,,Щом не искаш да кажеш,как ние да ти кажем колко ще получаваш,,.След това интервюто приключи,беше доста стресово ,защото през цялото време трима души ме гледаха втренчено и тъпо с липса на всякакъв интерес.Беше много неприятно и нямам никакво намерение да обърна внимание вече нито на рекламите им или на офертите за работа.

Нямам думи да опиша разочорованието от тази фирма не стига че при най-малкия вятър и дъжд картината изчезва а на всичкото отгоре когато има повреда са толкова любезни,че в рамките на 3 работни дни ще дойдат да го оправят.А вие дерзайте, че това се е случило в неделя. Дамата с която говорите на среща любезно ше ви крещи по телефона че такива са правилата иначе ако до 2ро число не сте си платили веднага ви спират там няма отсрочка от 3 работни дни да е жива и здрава конкуренцията веднага ще се прехвърлим на друга фирма дано булсат разберат, че трябва да има денонощни техници който да дойдат да си свършат работата за която и плаштат от наште вноски за телевизия.

Спирате ми безплатния достъп до iptv и искате да продължавам да ви плащам такси... Че къде дават така? Мислите си че ще се абонирам и за телевивизията ви ли. Нанайци... Платил съм до 01.12.2011 и ако вземете след това още пари от мен направо се оженете за мене :)