Булсатком /img/frontend/nomap.png"

Булсатком

За мен фирмата е стабилна-много са коректни .Качеството на сателита е отлично(HD програмите) ,а на оптиката до дома-просто нямам думи-никакви аварии и висока скорост 95mbit ми показа на теста up  и 57mbit download .А пък и не те тормозят с разни неустойки по договорите-смисъл ако не си доволен-бай и не те занимават с глупости като фирми за събиране на плащанията -разни мутри да те притесняват(както при повечето оператори-например BLIZOO си плашат клиентите с мутри-става дума за 8 лева-лично в моя случай-ама след дълги писма към тях-ми опростиха задължението ,защото не бяха прави-аз си бях платил всичко и то преди две години) .Чакам да пуснат и GSM -така чух ама дано да стане-сигурно ще е супер оферта като интернета им е само 7 лева и то оптика до вкъщи!!!! доволен съм тва е.

От 3 години съм клиент на Булсатком.Още при включването си поисках телефона на техниците.Разбира се те ми го дадоха.При всяко следващо включване на приемник или някакъв проблем,звъня директно на момчетата.Отзовавали са се веднага и много коректно и качествено са си свършвали работата.Много съм доволна както от екипа който поддържа телевизията у дома,така и от качеството което ми се предлага.Поздравления!

Уважаеми потребители. Опомнете се.Това не е сайт за кандидатстване за работа.Разберете най - после!!!!!! Сайта е за впечатления и/или разочарования!!!
Сега искам да обясня нещо на тези които не разбират. Вижте сега. Булсатком от както е фирма са си сформирали персонал състоящ се от"ТЕХНИ ХОРА".Много малка част от Вас имат шанса да започнат работа там и то ако техните роднини не достигат!!!!Хора разберете че в тази фирма много малка част от Вас могат да започнат работа там.Ще Ви дам и примери. В офисите работят предимно жени а мъжете и синовете им са техници в същата фирма. Само са пренебрегнали възможността да сложат баба си и дядо си там!!!!Не очаквайте че дори и да почнете работа в Булсатком, ще Ви държат дълго. Ще сте там и ще сте много добри, докъто не се появи някой техен, пак!!!!Знайте едно. В повечето офиси на Булсатком е така, да не кажа 98 процента в цяла България. Това би могло да доведе до евентуален срив на цялата фирма, тъй като повечето касиерки и техници въобще не си разбират от работата, държат се супер недопустимо и подло с клиентите,,,тоест, хората от които си вземат заплатите а и не ги е страх че някой може да ги издаде на шефовете им, тъй като този който ги е сложил там е я майка я дъщеря я брат или братовчет. Влезте в Фейсбук. Изпишете в търсене Булсатком и разгледайте личностите които са там. Вижте им само жените, сестрите,майките и синовете им къде работят и пак се чудете вярно ли е!!!! Хора, потърсете си работа другаде. Не тук в сайта, и не в Булсатком. Има много други телекоми и то по - големи от Булсатком. Разберете че в Булсатком имате крайно оскъдни шансове, и не си тройте нервите повече в несполучливи опити да започнете работа там.

От скоро работя във фирмата. Работата е приятна, естествено има и моменти в които някой клиент се появява и започва да вика с или без причина, но когато се работи с хора това е неминуемо. Не знам как е по другите градове, но в София хора се набират по cv-та. Дали през страница за кандидатстване като jobs.bg или изпратени директно по e-mail е абсолютно все тая. Когато бях на обучение 1/2 обучаващи се бяха без нито един познат във фирмата, другата 1/2 имаха приятел или познат, който ги е насочил. Моите впечатления са, че се избират хора, които да могат да се справят с работата, а не шуро-баджанаци. :)

Здравейте Казвам се Дарина ,бих искала да попитам как става кандидатстването за работа при вас,много харесвам вашата фирма и наистина с удоволствие бих станала част от вашия екип.Ще се радвам да ми отговорите.Благодаря ви предварително.

Булсат са поредната Българска фирма която явно може да прибира пари, но реално без да дава нищо в замяна. Фирма с големите претенции, но без особено покритие.
Аз съм отскоро техен клиент, като вече съжалявам за което. Бях привлечен от тяхната реклама в която дават интернет и телевизия в пакет. Очевидно рекламата на пръв поглед е много добра, привлича с доброто предложение за бърз интернет и много телевизионни канали (някои от които HD), а цената на пакета е доста добър. Какво обаче не казват в рекламата... Булсат са длъжни в 5 дневен срок да ви включат телевизията или интернета.... такова нещо няма как да се случи.. интернета ми го включиха след повече от една седмица, а за телевизията се чака над месец с неясно бъдеще изобщо кога ще бъдеш включен. На запитването в офиса където подадох заявлението, всеки път ми отговарят различно- първо ми беше казано че имали малко екипи понеже било летен сезон, следващия път ми казаха, че екипите им били около 50 (това за София ли?!) и нямали връзка със сичките, а при обаждане в централния офис и разговор със някакъв шеф, екипите пораснаха на почти хиляда...Една жените в един от офисите ми предложи да ми сложели от старите приемници, но след кратка справка се оказа че половината канали са изместени в друг пакет за който си трябва HD приемник. Във всички случаи обаче на точния въпрос "КОГА аджеба ще получите тези нови НD приемници всеки път бива отговаряно разлчно и обикновенно човек не научава нищо.. едни викат след месец, други викат по малко от месец, трети не е ясно кога... Ми браво бе Булсат вие сте "супер" фирма! Първо правите некоректна реклама, второ не можете да си изпълните договора и трето лъжете като дърти цигани! Е Вие си плачете за една наистина солена глоба! И честно казано ми се струва че ще е правилно да се пусне една жалба към КЗП.

Регионалният мениджър в офиса им до Кауфланд-Тракия е доста интересна личност...Има вид и дъражание на тракторист 4-ти разряд,на който въобще,ама въобще не му се занимава с водене на интервюта за работа и хич го инетерсува кандидатите за позицията на интернет техник.Интересно щом се държи така с хората,които още не са постъпили там(и следва да има някаква по-професионално отношение към тях,за да може евентуално да "прилъже" някой от тях да започне),как тогава се отнася с подчинените си ?

Аз също,имам желанието да работя във Ваш офис в Горна Оряховица или Велико Търново:)

Здравейте ,много бих искала да работя при вас, бих искала да ме информирате какви свободни позиции имате. Желая да се присъединя към екипа ви. Благодаря предварително!

Къде мога да видя свободните работни места,имам голямо желание да работя при вас?