Томбола България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Томбола България ЕООД

Здравейте Атанас,Обявите в jobs.bg изтекоха и за момента няма да ги публикуваме отново, тъй като има достатъчно кандидати.

Относно обратната връзка и селекцията - процесите продължават, както свързването с одобрените кандидати, така и обратната връзка за тези, с които вече се срещнахме.

Желая Ви хубав ден!

Поздрави!

Бих искал да попитам, тъй като видях, че вече сте затворили обявите в jobs.bg, дали селектирането е приключило и сте установи връзка с одобрените кандидати?

Здравейте,Очакваме процеса да продължи до средата на септември, като сме поели ангажимент към всички кандидати, одобрени по документи, да се свържем с тях за обратна връзка в същия срок. Контактът ще бъде или по телефон или по e-mail.Поздрави!

И още един въпрос - одобрените кандидати да очакват свързване по мейла или по телефона?

Да. Интересува ме именно колко дълго ще продължи процеса на селекция или той тече и в момента и когато видите подходящ кандидат се свързвате с него?
Благодаря предварително за отговора и отделеното време!
Поздрави.

Здравейте,Свързваме се единствено с одобрените по документи кандидати, които в процеса на селекция биват информирани, че ще получат обратна връзка в рамките на няколко седмици.Ако имате други въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас.
Предварително Ви благодарим и Ви желаем успешен ден!
Поздрави!

Кога да очакват отговор дали са удобрени кандидатети? Някакъв ориентировъчен период?

Моля, приемете извиненията ми относно подредбата на съобщението, което публикувах, но сайтът не отчете правилно форматирането. Лек ден!

Здравейте,Надявам се, че сте добре!Информацията, която търсите е поверителна и ще бъде споделена единствено с подходящите кандидати по време на процеса на селекция. Бих желал да Ви уверя, че предлаганата заплата е съобразена с характеристиките на позицията, задълженията на служителите и условията на българския пазар на труда. Избраната от нас стойност е над средната, спрямо гореспоменатите фактори.Надявам се, че сте кандидаствали/ще кандидатствате по обявата и Ви желая успех!Поздрави и лек ден!

Здравейте,Надявам се, че сте добре!Информацията, която търсите е поверителна и ще бъде споделена с подходящите кандидати по време на процеса на селекция.За момента, мога да Ви уверя, че заплатата, която ще предлагаме е съобразена със задълженията на служителя, с характеристиките на позицията и с условията на българския пазар на труда. Избраната стойност е над средната, като се вземат предвид гореспоменатите фактори.Надявам се, че сте кандидатствали по нашата обява и Ви желая успех!Поздрави и лек ден!