черно море хотел мениджмънт /img/frontend/nomap.png"

черно море хотел мениджмънт

Над тез някой трябва да пусне няква атомна бомба. Няма как при положение че си никой да изискваш от нови кадри невъзможното при положение че не им плащаш и се ебаваш с тях. Господ вижда всичко!

Съгласна съм с предишните мнения и ще добавя, че трудно е да се справиш с тях, защото собствениците са адвокати! Следователно един настоящ или бъдещ служител няма права, защото адвакатите са с правосъдната система или обратното! По добре е да се стои далеч от този хотел!

От къде да започна...За да бъда максимално кратък и точен, ако търсите работа и имате предложения от други места - не се замисляйте. Има голяма вероятност да останете разочаровани при започване на работа тук. Имате ли железни нерви, свободно време и нямате нужда от много пари това е мястото. Ако ли не, търсете си късмета другаде. Тук не уважават работника, не го зачитат и в много случаи се подиграват с него по всякакъв начин.

Безсмислено е да си губи човек времето в това дружество.....текучество на персонал, малки заплати, много работа, вечно недоволни ръководители, никакъв колектив, никакво отношение към работещите.Права има само ръководството, персонала само задължения! Трудовите договори със срок, няма постоянни. Работиш си и след година или две просто ти казват довиждане без обяснение. Назначават те за нещо конкретно, изпълняваш функциите на 3ма души. Работил съм основно на две места ,това е третото, и за първи път забелязвам хора които не се усмихват, вечно нацупени, вечно гледащи в краката си ,а не в очите на другия......Ако има начин да си намерите работа на друго място, не се замисляйте. Ако имате предложение от две места , изберете другото.