Каменица https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Цариградско шосе 99, Офис сграда Алфа Банк, ет. 3&markers=Пловдив,бул. Цариградско шосе 99, Офис сграда Алфа Банк, ет. 3

1 точка

Съгласен съм с вас всичкото в Каменица е минало останало е само името, и шуробаджанащината е на ента степен. мениджъра си правят кавото си иска повишава , понижава, уволнява без значение кой как се справя важното е да е негов човек.А уж Каменица имала някакви политики да си развива хората нищо подобно няма никакво развитие всичкото е само на приказки поне в отдел Логистика в хасково.

Колежке от централен офис,от скоро явно си в Компанията,щом си позволяваш да пишеш такива неща срещу търговски отдел.Не искам да изпадам в подробности как и защо.Питай там колежките си,които освен за....,за друго не мислят.Търговски отдел ти вади и твоята заплата.И всичко написано е вярно,без значение от кой град е човека.В София е същото,ти наясно ли си с това,или само си чула?

Коментарите, които прочетох са от търговците в градове извън столицата. Не знам как е там но мога да ви кажа как е в централен офис.
Средата е доста стимулираща. Офисът е отворено пространство, и всеки може да отиде да говори каквото си поиска с всекиго в офиса (дори и с изпълнителния дитектор). Всички са готови да помогнат. Няма ги тези строги корпоративни процедури ако ти трябва нещо да пишеш 5 писма до различни хора. А отиваш, и си казваш на когото трябва каква информация да ти прати.
Фирмата предлага различни придобивки.
Никой не те следи в колко часа идваш на работа, в колко си тръгваш или дали ще излезеш през деня да си свършиш даден личен ангажимент. Стига да си вършиш работата - всико е наред. Както и да не злоупотребяваш, разбира се.
Фирмените процедури и практики са доста изпипани. Има и процедури, които се осъвършенстват.
Средата на работа е доста свободна и стимулираща. Каменица не е перфектната фирма, но определено е сред добрите работодатели в България.

Страх ме е, че ще се саморазпрвят с мен.Ако имам гръб, директно отивам в комисията за защита от дискриминация.И за до болка ясните конфликти на интереси ми се иска да сигнализирам.

Какъв срам колега ? Важното е да цоца цицата възможно най-дълго.По добре питай С.В как е станал регионален ...

Това което е написано за Пловдив е много вярно.Какво прави шурея на клана Вардарлиеви на длъжност съпервайзор в Пазарджик от скоро?
Стойо Вълчанов,как допуска това,или е .....
Срам ме е Стойо,срам ме е....
Имаше ли анонс за длъжността,или така тихомълком мина?

Предлагам компанията Каменица да съкрати своите разходи по време на криза , съкращавайки отдела Човешки ресурси.Той им е абсолютно ненужен.В Пловдив разбира се за да почнеш работа като обикновен търговски трябва задължително да си препоръчан.Дори доколкото разбрах автобиографии на кандидати по обява от job не се отварят, няма смисъл.Каква е вероятността трима търговски представителя на Каменица да живеят в един блок?Малък жокер : улица П.Васков,Пловдив.После да ми говорят че няма шуробаджанащина.

Безобразието и шуробаджанащината в търговския отдел стигнаха своята връхна точка - в Пловдив вече се назначават хора на ръководни длъжности без дори да се организира конкурс. Хора, не какви да е, а с глава куха като гъдулка.

Не е добро място за работа... Не правете моята грешка: да си напуснете работата заради каменица... Останало им е само името нищо повече !!!

Ели,май мразиш да четеш.Колегите са писали много по темата.Ако не си избрана ще разбереш след като очакваш няколко месеца обаждане.Ако не си препоръчана,забрави да те потърсят,освен ако не си прикрепила снимка по бельо в CV-то си.Важи с особена сила,ако имаш късмета Й.И и К.Р.Г да ти разглеждат CV-то.