Табак Маркет / Лафка Маркет https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Княз Борис І 161&markers=София,ул. Княз Борис І 161

Табак Маркет / Лафка Маркет

Евтаназия за всички шефове на ЛАФКА

Всичко е тип-топ,ама преди да те вържат с договор ..

Измислят всякакви липси, и само глоби глоби глоби.Бягайте от Лафка, голяма мафия са.

Преди да започнеш работа в Лафка ,ти свалят небето и звездите. Как е щяло за вбъдеще едва ли не за те носят ва ръце ,на ама не!До първият месец ,все още не можеш да прецени човек,работата и самите обстоятелства. Но всичко се избистрия след 1 месец.
Работата там е от чистачка до счетоводителка .
Ние приемаме стоката,ние изписваме стоката,ние следим пресата /Какво ни е докарано и заприходени,ние следим брака на пресата, там стават най-много грешки.Инкасо също се прави от нас ,зареждаш телефони ,новите ваучери за игрите,пускаш тото и в този момент може толкова добре за се овътриш с пари .
Няма тоалетна,няма даже къде да си измие ръцете,тичаш по комшийте, ако не дай си Боже имаш диария, дъ като стигнеш да тоалетната вече ще трябва за де прибираш вкъщи.
Има човек ,който бърка в системата и винаги има липси /Когато дойде някой от регионалните, ревизорите, или технически да броят стоката винаги намират (-) а когато служител брой няма проблем .Как става това, или ние нямаме съответното образование ли какво?
Постоянно липси,постоянно обвинения ,постоянно някви шашми,е стига вече.!Цялата фирма е лъжа от регионалните нищо не става ,по цял ден си чудят ,кой да глобят и къде да изхарчат парите ни,а ако случайно не си им в полза вече решават да те нагрубат д обидни думи и не махат от работа (заради франчайз) Пълна скръб,е в Лафка.Може като нищо да останеш без работа,дори и без да подозираш, че на следващият ден си на улицата.Щом си служител на Лафка маркет си в тежест, и са чудят как да те разкарат най-бързо и да вземат на франчайз обекта.Хора ,тези от вас който се интересуват от това дали да започнат работа в Лафка не го правете аз съм бивш служител с 1г стаж в тази фирма и не искам да се сетя .Не започвайте

На спирката до нас има Лафка.Не знам продавача дали е доволен,но той е над 120кг и всеки ден като чакам автобуса за работа, го чувам как псува като се мръдне и падне нещо :D

НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ .
Работното време като цяло не е такъв проблем.Това може би е май единственото нещо което не куца в Лафка.
Да започна от там ,че колкото и доц.е да си вършиш работата и съвестно винаги се намира някой който да ти прави номера /колега/В този случай вместо да върнат камерите ,който са вътре в обекта никой не си прави труда.Когато стане на въпрос ,че ти си прав и че не знаеш дори за какво става на въпрос и за Липсите на дадени стоки ,шефовете се обръщат към нас с името -Крадец..При условие че нямат доказателства че аз или който и да било друг е такъв как може да ни слагат такова име ?
Винаги през месец /два ревизия - това е една тънка малка исхемична която човек я научава след даден период.
Всеки месец ние сами попълваме таблица за отработени дни на компютър, а когато имаме повече часове в средата на месеца идва НЕОЧАКВАНО РЕВИЗИЯ .? Какво става -малоумни ли ни правят ?
Да не говоря, че ако не вземеш обект на франчайз, винаги си им в тежест.
Защото ,плащат осигуровки, данаци и други неща който им бъркаме в джоба.Единственото нещо което не мога да разбера е ,защо търсят хора и след това се подиграват с тях, и им слагат етикет Крадец,Лъжец, а просто не върнат камерите и не видят кой го прави това ??? Защо постоянно има дела който се водят с/у тях заради тази причина ,как могат да не взимат мерки и да обвиняват кой им падне.
Много от хората ,който са на позиция ,,Неподходяща" за тях ,не знаят да реагират правилно.Оправдания като МОЛ сте и двамата няма .! Има камери има ,уж ,,подслушватели" защо не гледат ?
Ако започнете работа там ,никога няма да взимате добри пари ,по-добре вкъщи от колкото в Лафка ..
Тоалетна няма !
Няма -вода вътре в Лафка !
Ако ядеш с мокри кърпички си ,,миеш ръцете",след пари,или след нещо мръсно.
Ако има брак -за наша сметка.
Ако има кражба -за наша сметка /обикновено на колегите който са купили франчайз обект на Лафка имат %кражба до като при служител на Лафка няма такова нещо/
Ако ни се свършат санитарите материали и не са ни пратили ги купуваме ние с наши пари.
Пресата с вестниците много лъжат .
И най -интересното е че винаги се е криело счетоводството на фирмата както и да не се било казвала на управителите, защо??? След като сме прави ,защо да мълчим.??? Или са на принципа палами колкото искаш те си работят ние ще им обичаме парите да ама НЕ .Тия филм другаде.
Не започвайте работа в Лафка..
- са много повече от +те !

Радвам се че съм вече бивш служител на тази "фирма".Работех в лафка в София.Мениджър ни беше Ирина Иванова ,ако може да се нарече мениджър .Само тези който са на франчайз имат привилегията да ползват изобщо почивка .От както пое нашият обект ,нещата тръгнаха надолу.Глобява даден обект,за да даде бонус на друг и то бонуса е 20 Лева.Предлагаш на всеки клиент и когато си позволиш да отидеш до тоалетна и да си купиш нещо ,за да хапнеш получаваш заплахи как ще те глобят ако се забавиш?Тя си избира с кои обекти ще е "ок" както тя казва и кои я дразнят С тези които е "ОК" Могат да излизат по няколко пъти на ден,както и обектите да са затворени с часове .Иначе гоним оборот,таргети?А за смешните заплати да не говорим и то за столицата!Е да сега брак се удържат по 40-50 лева .Още повече че когато имаме нужда като пример давам "катинари" отговаря ,че няма пари!???До колкото си спомням фирмата им отпуска на всички мениджъри някаква сума ,за закупуване на нужните консумативи?Е тя как да има пари като всеки месец си ги прибира в джоба?Кой знае как ги представя нещата във фирмата.О чакайте ,то тази фирма е голямо връзкарство все пак мъжът и работеше там .Оо има и още единственият мениджър който за два месеца веднъж минава на чек .Когато и да се обадиш да я помолиш за даден проблем единствено отговаря "обърни се към..."Тя иначе е МЕНИДЖЪР!Е да то ако нямаше връзки във фирмата не вярвам някой да я назначи на работа.То и на нея и е лесно къде ще намери такава работа ,през работно време да "обядва" в ресторанти с детето си .Вие ако я видите как се облича лошо ще ви стане!Никакъв вкус !А пък май и за парфюм не е чувала,е то като не се къпеш и парфюма няма да ти помогне!Косата не си е разрешила ,тръгнала пред хората да се показва!А пък гласът и е нещо средно на бавно развиващ се 15 годишен разгонен пубертет.Плашило да бяха ми сложили с удоволствие щях да го гледам .

За "Лафка"само отрицателно мнение.Нищо не е както трябва.Работа часове наред,стресираща и не добре платена.Много отговорности и липси на стоки по фактури,които трудно след това се оправят или не.Никога не започвайте да работите в тази верига.Не напразно има толкова голямо текучество на хора и толкова недоволни.Много мои познати започваха и се отказваха,доволни,че са напуснали и са се отървали от този кошмар.Излишни павилиони с високи цени на стоките си.

Изключително потресена съм от шефката. Опитвате се да прецаквате хората,като 1во не казвате как се изчислява заплатата,2ро при уж 8часов работен ден,един ден работиш 12,3то при напускане почвате с мурафетите,че не си върши служителя работата,4то при напускане трябва да се изплати абсолютно всичко изработено,а вие го бавите с цял месец,защото било от следващия примерно. Некоректни работодатели.

В този сайт за всички фирми само лоши неща се пишат.Ако беше толкова лошо в Лафка нямаше да се връщаме напусналите продавачки.Аз също напуснах ходих в чужбина и пак ще ходя.И ме наеха обратно без проблем,защото си се разбирам с шефката и си знам работата - нямала съм проблеми с работа или клиенти,то както се отнесеш - такова ще получиш.Павильончето ми е до входа,за смените се разбирам с колешката,заплатата ми е точна на 20-и всеки месец и всичките часова рабонтаса ми платени.Кога има много клиенти е нормално има много работа,трябва да се правят ревизий и да се отчита стоката и тем подобни но това мисля е нормално за всека търговец? Не ми харесва раното отваряне и това ми е проблем но взимам втори смени - колкото може и така.Не смея да взема франчайз парите били повече но работиш сам - не е за мен.Ако случите на колешка,най-добре е и си работите двете.Това от мен,като си коректен и другият е коректен.