Табак Маркет / Лафка Маркет https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Княз Борис І 161&markers=София,ул. Княз Борис І 161

Табак Маркет / Лафка Маркет

Абе аз не се радвам че фалира фирмата. Аз си харесвах работата. Вярно че беше мизерна заплатата ама поне имахме работа. И смените бяха дълги, ама седяхме на климатик (ако работеше). Таргетите бяха кофти също. Ама сега не знам какво ще правим без работа. Само дето регионалната ни Събина Николова не ставаше. Няколко пъти сме говори с ръководството да я сменят защото и те виждаха че тя не става. Тъкмо ни бяха казали че ще има друг регионален. Тя по цял ден скиташе с колата, като и звъняхме с колежките не вдигаше.Като доидеше на чек и я питаме нещо никога нищо не знаеше,ггледаше в една точка и все въртеше телефонът да пита другите. 3-4 месеца я обучавахме, на колежката и платиха и допълнително да я обучава даже ама тя пак не вдяваше. Вместо тя да ни помага ние и обяснявахме какво е инкасо и кой плик за кои пари е. Даже и сега накрая ние броим и редим на нея и дай кафенца и цигарки щото друго нищо не разбира (ама нали го играе шефка.) Ама то с такива регионални е ясно че фирмата ще фалира.

Ура ,свърши този цирк ..! Тези Лафки само прецакваха хората !
Постоянно липси,даване на пари пълен хаус!
Регионалните всичко лапаха ,хем пари,хем всичко ...!Вече много хора без работа оставаха,но за регионалните така ,в това число са и техническите и ревизорите !

Доста добре стана така,че спряха дейност на тези Лафки.!
Хората който работеха там бяха не служители ,а роби !Регионалните бяха от к..,до все древни професии точно като по конкурс избирани ,кой от кой по и по !Жалко че не можеха да участват в предаването кой е по-по -най ! А пък техническите,,уж " дето бяха пълна трагедия ! Ревизорите пък заприхождават от до !Да не говорим ,че повечето от тях имаха само средно образование и бяха ЖЕНИ ! Изводите оставам на вас! Само пробутваха Тези Бутки ,обаче с/у държавата няма как да се борят и закона ! Жалкото е ,че невинни хора патят ! А до колкото Регионални,технически и други индивиди ТОВА ИМ СЕ ПАДА !НЕКА ДА СЕ МОЛЯТ НЯКЪДЕ ЗА РАБОТА ТЕ НО САМО ДА НЕ СЕ СРЕШНЕТЕ С НЯКОЙ ВАШ БИВШ СЛУЖИТЕЛ И ВИЕ ДА СТЕ ОТ ПОЧИСТВАЩА ФИРМА ..
П.П късмет на тези ,който останаха без работа ,а на вас скъпи ВИСШЕ СТОЯЩИ ,пожелав Ви ,малко да си останете Вкъщи ,че много сте се изморили от лапане на пари и далавери!

Изключително лошо отношеное към персонала от мениджърката Ирина в гр. София. Заплашва с глоби и унижава персонала, дори звъни и в почивни дни, за да прави скандали.

Здравейте, интересува ме взимане на бутка на Лафка под франчайз директно от Лафка Маркет АД в Пловдив. Попълних анкетата и с мен се свърза Йордан Казаков, моля хора, които имат преки отношения към франчайз да коментират. Също ме интересува и въпросния господин дали е свестен човек, питам, заради коментарите, които изчетох(да, 16 страници, преди да напиша този).

Здр. Аз работех в лафка само 2 месеца септември октомври. Още на 1-та седмица пожела да си тръгна. Елементарно в ода да си измиеш ръцете няма. Молиш се на някой от близките магазини и кафета да те пуснат до тоалетна и разбира се си плащаш . И накрая даже спират д аз те пускат... Както и да е. Работата не е лека мъкнеш огромни купове вестници дигаш стила и със списания.. Повечето ти клиенти са възрастни хора. Чудейки се с как се с какво да се заядат. Внимава се много с малкото помещение е което се работи - павилион за да си преглед ш дошлата стока така тва сф приема някак си.... Та реших аз да напусна с месец предизвестие. Спазвайки всички изисквания ... Помолиха ме да остана до края на месец октомври, защото нямало кой д аз работи.. Колежката, която трябваше да работи с мен. Изведнъж им остави ключовете и си замина. И аз останах сама.. Намериха ми няква колежка да замества но идваше от дъжд на вятър... Та дойде 31 октомври и деня за ревизия... Хем за мен и хем защото щяха да закриват павилиона. Тъй като нямаше никакви желаещи да работят след моето напускане.. Ревизия ми казаха,, че ще има чак на 4 ноември и ако искам да дойда да гледам.... Защото аз исках но не след цял месец.. Защото вече не се водя на работа в лафка и си има м нова работа и други задължения... Та ревизията минала на 4 - ти ноември с минус 1400 лв. Пратиха ми снимки с липсващите стоки някой от тях почти всички бяха смешни. Направени нарочно за да не ми бъде дадена заплата,.. За това прилагам и снимки. Вестници, който са одобрени... След което се оказва че липсват много. Кафета и топли напитки с минус бройки от 3 месеца преди мойто назначаване липса на захарчета, и картонени чашки. Липси на цигари... Които впрочем всяка вечер заедно с билетите ми се засичаха. Крайно съм разочарована от лафка. Ревизия се прави след моя последен ден. На всичко отгоре липсвали капсули, който аз така и не видях последния месец да ми бъдат доставени. Аз съм на 31 октомври последен работен ден. Шефката Таня ми казва ааа не аз и на 1 ноември щ е работя за да ти до за секс билети и цигари и накрая ааа липси.. Много съм бясна и ще си търся правата. Никой да не ходи в тая лафка и тва е само малка част. Правят се на добри за да им р а ботиш без пари. Осигуряват те на 2 часа 100 лв и остана лото под масата. В обявата им пишеше 700 ле аа дават 600 и уж 50 лв бонус. Бъхтиш се а колежката или някой друг си клати краката и не зимаш нищо. Тва са малка част от нещата в лафка. Хора има къде къде по - добри работи и по ч-чисти и платени. Не бъдете овце да им работите.

Билета или така за го кажа картончето струва 0:05 лв ,тоест 95% е надценката на един билет ,като имате впредвид, че в тесте са по 100 бр ,50бр или 25 бр .Всеки от вас може да направи сметка ,че от един клиент печелят,близо 99% защото като при билетите така и със стоката която предлагат,/храна/ печелят от работниците,укриват данъци за хазарта ,от държавата близа 2 500 000 000 .Бягай те измамница са ,смятай те щом дават реклама по телевизията до къде са го докарали цигани и бабички да работят

Хора не започвайте там.!Хубаво е да си работни ,но не и франчайз,защото тогава всичко на човека си пада.А работника не плаща нищо-освен,брак,начет,(-) в Лафката и .т.н което и в двата случая говорим че прецакания е служителя не зависимо какъв е дали работник или франчайз.Шефовете в повечето случай са пълни хи-пи-та.!Шефове,шефове,и пак ше ове,който нищо не разбират ,и те объркат хептем,бягайгате от лафките ,не започвайтее бягайтее лъжат

Чух че някъде са дава ли много добри заплата, едвам стигаш 200лв за цял месец..

Всичко е тип-топ,ама преди да те вържат с договор ..След договора става интересно.. Така са си вързали гащите,че преди банкетчетата, да направят уж ревизия ,и хоп липси..Ду,е що така,а вярно щото ,,Шведската Ви маса "не е Безплатна-е за вас да ,защото Нисши са изкарали пари на Висши ..Ама Не от тези Висши дето учат ,с години ,а от тези дето не четат Чл-ве ,а доброволно сядат на тях..Тук говорим за Фирма с заблудена представа за Името си Много от тях смятат ,че работят за Ели-та на България. НО Повечето от тях са взети от Червените Фенери.Не може никой да ме убеди че не се бърка в системата ,и че никой от тях няма ключове за обектите. ДАВАМ ПРИМЕР ЛОГИЧЕН !ИМАМ МЯСТО КОЕТО СЪМ ДАЛ ПОД НАЕМ ЗА ЖИВЕЕНЕ ,Дали няма да имам ключ дубликат за това помещение?? Няма как да ме убедите ,че не влизат там или че не пипат по системата.Думата Крадец - се приема като ,,Здравейте колеги" Да не говоря за това ,че човека който трябва да УПРАВЛЯВА КОЛЕКТИВ-нарушава абсулютно всичко от ТРУДОВИЯ СИ ДОГОВОР! В система ,която се бърка и заприхождават неща ,който не са там НЕ МОЖЕ НИКОЙ ДА МЕ УБЕДИ ЧЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА КРАЖБА А НЕ ЗА МАНИПУЛАЦИЯ НА СИСТЕМАТА .Защо при искане на записи от ,,Камерите " не дават ? А й стига бе ! Не сме яли доматите с колците! Мнението ми за ЛАФКА е това! Който иска да ми вярва ,който не иска да Почва ,ама под полата на ПЕЕВСКИ всички се крият, разбира се той е голям има място за всеки ,но само за шефовете ,а продавачите обикаляйте като кученца.