ЛУМИНАТИ ЕООД

Тъкмо бях тръгнала да си пускам cv, когато ми направи впечатление, че за длъжността, за която щях да кандидатствам, сключвам договор с друга фирма. отделно на мястото имаше обяви за още 10-15 длъжности и за всяка от тях се сключва договор пак с различна фирма. Усетих се, че тая работа няма да е чиста или по-точно значи НЕплащане на заплати и различните фирмички са с цел да не можеш и да си искаш парите. като прочетох тук мненията и се убедих. Ще излъжат някой друг - мен не.

ТОВА СА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ МОШЕНИЦИ В ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ , ХОРА НЕ СЕ РАЗПРАВЯЙТЕ С ТЯХ ЗАЩОТО ЩЕ СИ ПРОПИЛЕЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ И НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ СТОТИНКА ОТ ТЯХ.

Бих искала да споделя мнение за "страхотната" фирма Луминати. Кандидатствах за длъжност, която вече работих в бившата ми работа, но исках да сменя заради заплащането и липсата на възможност за развитие. На интервюто НR - ката много уверено заяви, че стартовата заплата е една, а щом започнеш още след 1- я месец ще има възможности за увеличение, а относно развитието - "оооо има възможности за смяна на позиция". Аз се хванах на въдицата, напуснах предната си работа, даже не изчаках да ми изтече предизвестието от 1 месец, защото от Луминати много бързали и ме чакали! За почнах работа - първите 5 дни обучение, без заплащане, а след това трябваше да подпиша трудов договор, обаче какво се случи?!?!?! На 5-я ден ми казаха, че не съм инициативна и че нямало да се сработя с екипа???????...много очудващо, защото екип няма, там 5 души работят на 1 компютър, а за тези "невероятни" 5 дни там разбрах, че най-дългогодишния служител е там от 1 година, другите бяха на по седмица или месец?!?! И какво се получи аз си тръгнах от едно място, за да отида при фалшив работодател - това е много измислена фирма, хора и освен да се почувства прецакан и измамен човек няма какво друго да му се случи!!!! Не ходете там!

Това е фирма на Флоримонт - едни от най-големите боклуци!

Благодаря ти.

Христо, това е фирма на небезизвестниа ФЛОРИМОНТ. Абсолутни утрепки са! Бягай надалеч от тях!

Гледам имат обяви за всичко явно е голяма фирма но нямат уеб сайт

Христо, не ти и трябва братле!

Здравйте, немога данамеря контакти за тази фирма.

то е ясно че има нещо което не е наред с тази фирма,иначе коя фирма с добро отношение към персонала  и добро заплащане и ще пуска постоянно обяви за работа редовно имат обяви за всички позиции -елементарно е-- или не плащат или лошо отношение и т.нн