Ортошоп /img/frontend/nomap.png"

Работя във фирмата като медицински представител от две години и работата ми допада много. Сам определям плана за деня си и много често успявам да завърша задачите ми преди края на работния ден. Харесва ми тази свобода и гъвкавост.
Възнаграждението е справедливо и е базирано на постигнати резултати като всяка друга търговска позиция.

Работата в голяма степен дава самостоятелност и възможност да разгърнеш качествата си на търговец.
Работната среда е нормална, а колегите си помагат.
Възнаграждението е обвързано с резултатите и е силно мотивиращо.
В крайна сметка всичко си зависи от желанието за работа и постигане на резултати.

Не слушайте последните коментари, най-вероятно д-р Иванова си ги е писала сама. Хората напускат след месец, два работа, за такова текучество на кадри си има причина.
Основни проблеми са отношението, осигуровките и още нещо за лекарите, но нека не го казваме публично, че може и репоратаж за БТВ да се направи.

ПС: Компанията в момента умира, равитие няма а и заплатите също са ниски.

Във фирмата всички колеги си помагат и подкрепят. Шефката изисква всеки да си изпълнява задачите коректно и стриктно и тогава всичко е наред. В обучението на нови хора дава всичко от себе си. Отворена е за предложения, нови идеи и промени. Смятам, че ако човек иска да работи и да се развива, няма да срещне никакви проблеми.

Работя във фирма Ортошоп вече определено време и мога да споделя моито впечатления. Работата е прекрасна, времето минава неусетно. Сам определяш къде и как да минава деня ти. Работата е такава, че си има и своята голяма отговорност и цели за изпълнение. Има голямо поле за развитие. Д-р Иванова е един много разбран, добър работодател, с който никога не съм имала проблеми с каквото и да е! Коректни са във всяко едно отношение. Колегите са супер готини и просто мога да кажа, че всеки ден отивам с кеф на работа! :) :) :)

Няма служител с име "Мария" в нашия екип.

Работих във фирмата като медицински представител. Денят се прекарва във визити, но сам определяш къде и кого да посетиш, така че имаш доста голяма свобода относно планирането на работния ден. Има ясно поставени цели и изисквания и ако ги изпълняваш, всичко е точно. Ръководството винаги е било коректно в това отношение. Няма голям потенциал за йерархическо развитие, но е добро място за натрупване на опит. Колегите са супер.

пълен боклул е "шефката

Бягайте надалеч от тази фирма. Основната причина е собственичката "Доктор" Иванова

някой чувал ли е нещо за фирма "Ортошоп ЕООД"