Мексон ООД /img/frontend/nomap.png"

Мексон ООД

Вече и препаратите им не стават,няма да пазарувам от тях.

Николай Кръстев-посредствен,невеж,флегматичен.Скътава се от работа а работното му време минава по механите.Ако има семейни проблеми не е там мястото за утеха.

Много се чудя дали да започна работа там! Дайте мнения!

Дълги години съм работила там. Но заплатите не помръдваха въпреки инфлацията това ме накара да си намера нова работа.Сега една продавачка на дрехи взима повече от там, а си кръсти краката по цял ден а в Мексон си има доста работа стана така че на 1 работник има 2,3 началници на главата нормално ли е? Шуробаджанащината е на ниво едни си пушат цигарки на всеки час,при други е мираж. За барчето не мога да кажа много там спрях да влизам понеже испитвах погнуса 14:30-15:30 почивка за осъмотяване с... на работно място прекрасно. до г-н Илиев не съм имала допирни точки но мисля че не е чак така както се изкарва тук.

КОЙ Е СОБСТВЕНИКА НА МЕКСОН ДЕ ФАКТО???
ИМЕ ФАМИЛИЯ ИМА ЛИ???

Sega da izkaja i az moito mnenie.vsichki koito sa zadaljeni da nosqt rabotno obleko go pravqt.na tazi poziciq e imalo mnogo spolucglivi kadri koito sa si varshili rabotata otgovorno i saznatelno.izkluchenie e samo posledniq za sega na tazi dlajnost.prishalec nqkav s neqsna sexualna orientaciq.za nqkolkoto meseca koito e tuk vsichki se pitat dali toi e naistina na poziciqta ohrana na truda.tu go ima ,tu go nqma .neznae kakvo izdava palno chao ;)za hora kato Dancho Iliev samo admiracii;)

i az da kaja neshto na choveka,koito pita za poziciqta za bezopasniq trud: horata ti se prismivat,ne nosqt obuvkite i drehite,direktora i ypravnicite nishto ne pravqt po vaprosa.Za zaplatata neznam kolko e

Може ли по- подробно? Кофти отношение от страна на работодателя ? Каква е заплатата? Подробности ☺

Ne si stryva nervite Za tazi poziciq Za koqto pita choveka predi men.

Kato cqlo Nqkoi slujjteli NE si nosqt rabotnite oblekla ili obviate. Kolegata na tozi post Mojebi iskara to 2meseca.