Мексон ООД /img/frontend/nomap.png"

Мексон ООД

Пак ви стоят обявите. Защо?

Много големи мишоци.

Кой е собственик на Мексон?

Много смешна фирма!Малки заплати а големи изисквания!Не искам да обиждам директора на фирмата но той спокойно може да се сравни с женски полов орган! Та докато този женски полов орган заедно с дясната му ръка една дълга баба Яга са начело на фирмата ще е така!Техните хора ще взимат големите заплати и ще си клатят краката по цял ден а другите ще работят като луди за 750лв!Тия шефовете защо ли не се завъртат малко да видят за какво става въпрос!

yyyyyyyyy

ne stavat

ЕЙ, МНОГО ДОЛЕН Е НИКОЛАЙ КРЪСТЕВ, СРАМНО Е ДА ПИШЕ САМ МНЕНИЯ ЗА СЕБЕ СИ. КОМПЛЕКСАР. ИМА МНОГО ПО-ДОБРИ ОТ ТЕБ НИКИ. ВСИЧКИ ЗНАЕМ. А КУР АТЕН БИЛ - ХАХАХА - НЕ СТАВАЙ СМЕШЕН.

Компанията произвежда изключително качествени български продукти на достъпни за потребителите цени и е една от малкото български фирми, коректни към своите служители - законът се спазва до последната запетая. Заплатата се изплаща на точната дата, без никакво закъснение, обещанията се спазват, изключително се съобразяват относно смени, болнични, отпуски. Осигуряват и привилегии като служители на компанията. Напускам фирмата със сантиментални чувства, защото през цялото време, което прекарах, работейки за тях, се чувствах чудесно, уважавана, и комуникацията протичаше на добро ниво - между мен и супервайзорът ми - Николай Кръстев - изключително възпитан, акуратен и съвестен човек. Успех на всички, проявяващи интерес!

Фирмата е една от най-големите на пазара за перилни и почистващи препарати с много добра работна среда. Проблемът е, че заплатите са непоносимо ниски и наистина преди повече от 8 години са били актуални но не и в момента! Биха могли поне да осигурят транспорт и ваучери за храна на служителите, но незнам защо дори това не правят. Персонала трябва да бъде мотивиран финансово за да работи добре една фирма! Нямам представа защо работодателите се срамуват да обявят официално заплатата​ на един​ служител?! Не е повече от 700 лв., без транспорт и без храна. Много по-малки фирми надминаха Mexon с много по-добра политика спрямо служителите си. Но за съжаление хората са изморени да сменят от една работа на друга!

Вече и препаратите им не стават,няма да пазарувам от тях.