Империя Онлайн https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.България 69, ет. 16&markers=София,бул.България 69, ет. 16

Империя Онлайн

Да бъдеш част от екипа на гейм студио като Империя Онлайн, е привилегия. Младият екип, високото ниво на професионализъм и отдадеността на всеки те кара с удоволствие да идваш на работа, и да бъдеш част от атмосферата. Социалната политика е на изкючително високо ниво, неслучайно са награждавани и за нея.
Възможността да влезнеш в екипа на толкова много изключителни кадри би следвало да е цел за всеки. Измежду колегите, намираш приятели. Намираш колеги имащи същите интереси като теб. Компанията се грижи за изключително много допълнителни инициативи, подпомагат се много разнородни идеи.
Вътрешните курсове, които се провеждат подпомагат да се поддържи високото ниво на компетентност в компанията.
Препоръчвам на всеки, които е готов да се впусне в приключение, да не мисли два пъти! 

Империя Онлайн е място, където човек може да научи страшно много полезни неща и да се развие. Фирмата предлага много добри условия за работа и невероятен подбор от млади, интелигентни и устремени хора, заредени с много идеи, хъс за работа и добро настроение.

Мога да твърдя, че съм голяма късметлийка и щастливка, работейки в Империя Онлайн. Едва ли може да се предостави някъде някому по-добро място за работа. Условията са страхотни, работната атмосфера е повече от перфектна. Отивайки на работа, аз не го правя като някакво досадно задължение, а като повод да бъда с приятели и да се почувствам пълноценна, правейки нещо полезно за компанията. Критиките по адрес на Империята са напълно безпочвени, тъй като смятам, че всеки един колега е достатъчно обгрижван. Ако си вършиш работата усърдно и с желание, това ще бъде забелязано.

Тоя предишния коментатор е много прав, ама във всяко отношение, даже май се сещам кой е ;). Ама няма да кажа :). Не, честно, хора, компанията си е супер, малко над 2 години изкарах там и съм меко казано очарован. Няма просто такава яка атмосфера на работа, няма такива готини хора никъде....надявам се на новото си място да им намеря заместител, че иначее... ще искам да се връщам ;))). Социалната политика е на завидно и почти неподражаемо ниво. Компанията е гъвкава и се управлява от доста разумни, гъвкави и винаги знаещи какво искат хора, хора адаптивни към всяка промяна в бизнеса, евала им за което(това, че някой не е успял да се впише в картинката си е негов проблем). Определено едно от най-яките неща е, че самия топ мениджмънт доста държи на това в компанията да работят амбициозни, млади и търсещи успеха хора, има си и трейнинг камп (аз не бях част от него де, но оценявам ползите от такава инициатива), който камп вече за пореден сезон си дава плодовете. Аз лично с тъга си тръгнах и никога няма да ги забравя, не малко видях, научих, взех от там, смях се, работих здраво, естествено, че здраво, все пак не сме в училище или университета, а сме на работа....трябва да се работи :))))). Абе мога цял ден и цяла нощ да ви обяснявам какво е Империята, но едва ли ще ме разберете, ако не сте част от нея..... Съвета ми е, ако можете, станете имперец, най-искрено го казвам :))))

Фирмата е супер, защото колегите са супер яки и забавни. Във всяка фирма може нещо да не ти харесва, ама то нали си там за да бачкаш, а не да си бъркаш в носа... Заплащане? Ама аз винаги искам повече, защото не мога да си правя сметка на парите. А средната заплата в БГ, казват че е към 800лв., а тук се взима доста повече/а като се включат и всички придобивки безплатно ядене, пиене и т.н./.Е ако не ми стигат парите, нали има по големи фирми и аз като съм голЕм спец, ще си намеря работа за много пари и готово.Ти мен уважаваш ли ме или не ме уважаваш? :) Аз се отнасям с уважение и получавам същото от колеги и от шефовете, които дори ми дават обратна връзка как се справям, а това се казва уважение...Идват и лично ми казват, а не някой друг. Привилегии? Пълно е хора. Аз ще кажа само едно- супер яки и умни млади хора.Фирмена сигурност? Тук ме пазят да съм глупав и ме карат да мисля. Натоварване? Много ясно. Вечер си пием бирата с колегите и играем на джагата, а това си е зор голЕм. Потенциал? Тя фирмата има. Ама аз дали имам? Местоположение? Много сме високо.Ама мен не ме е страх, а гледката е...оп нямам време да я гледам :)Всичко ми е наблизо, ама това е много субективно.Колеги? Супер са. Работна среда? Ходя си по къси гащи, не ми пука за нищо, ходя си както ми е гот. Всички се хилят и постоянно има забавни случки. Абе яко си е тука, ама нормално да има хора, които нещо им е криво. За тях един голям...успех на новото място!

Здравейте, имам въпрос относно интервюто за работа относно позиция за Quality Assurance. Някой може ли да сподели дали знае какви са задачките, които се дават преди да те поканят на интервю?

Преди 2-3 години кандидатствах за работа в Империя Онлайн, за съжаление не можах да приема офертата им, и така и не започнах. Нямаше пазарлъци за заплата и цигански работи. Въпреки това, ейчарката при която бях на интервюто ми направи много добро впечатление. Преди самото интервю отговаряше на мейли в изключително кратък срок и се обаждаше, когато обеща. Чувал съм от други хора, че фирмата е ок.

За мен е изключителна привилегия да работя в 100% българска фирма, която смело може да се конкурира с компании в световен мащаб.
За разлика от много фирми на пазара, Империя Онлайн плаща реални осигуровки върху заплатите, както и изплаща възнагражденията НАВРЕМЕ всеки месец. Равнището на заплащане е съобразено с пазарното, като се правят актуализации поне веднъж годишно.
Служителите са изключително обгрижвани, благодарение на множеството социални придобивки, които получават: бонус за присъствие, обяд всеки ден, плодове, топли и студени напитки; луксозен пакет допълнително здравно осигуряване; служебен смартфон от последен клас. Да не пропусна и факта, че сме ситуирани в най-модерния офис с 360 градусова гледка към София.
Работната атмосфера е изключителна! Отивам в офиса с желание, работя с усърдие, защото знам, че трудът ми ще бъде оценен. А на края на всеки месец празнуваме рождените дни на колегите в Гейм залата като компанията поема всички разходи за купона :)
За мен няма друга компания, която може да ми даде това чувство да обичам това, което правя! Не мога да разбера хората, които са давали негативни мнения за Империя Онлайн, защото да не оценяваш множеството преимущества (и материални, и нематериални) според мен означава, че си неблагодарен или просто.... хейтър :x
Пожелавам на всеки да има възможност да се докосне поне веднъж в професионалния си път до компания с ценности, каквато е Империята!

Пропуснала съм много добра възможност за работа в тази фирма и сега всеки ден проверявам за нови обяви за работа.Тъй като се отказах от кандидатурата си поради лични причини без да ги уведомя,от HR отдела ме потърсиха за да ме попитат какво стана.Това никъде не съм го виждала,страхотни хора просто,страхотна фирма!
За новата сграда където се е преместила фирмата мога да кажа че е чудесна,работила съм там и е просторна и от всякъде влиза светлина.

Въпреки, че в условията за оценяване пише, че при слагането на екстремни оценки (-5/+5) мнението ми няма да бъде зачетено, т.к. ще се счита за несериозно, просто няма как да изкривя истината, а тя е че Империя Онлайн заслужава +5 за всяка категория
Колегите се превърнаха в мои приятели. Работното ми място е добре обзаведено и оборудвано, има достатъчно пространство, за да се чувствам комфортно. Сградата е отлична, панорамата е възможно най-добрата в София (Инфинити Тауър, спечели награда за "Сграда на годината" 2014 в раздел "Обществени сгради с бизнес предназначение"). Имам допълнително здравно осигуряване (не, това не са още 5 лв. към здравните ми осигуровки, а означава че ако ми се наложи да вляза в болница Токуда, няма да се чудя от къде да взема пари за скъпо струващи изследвания, а просто ще покажа картата си за здравна застраховка). Имам безплатен служебен iPhone. Безплатен кетъринг за обяд. Безплатни напитки. Безплатни свежи плодове. Игрална зала с билярд, джаги, караоке, ротативки и пълен хладилник с бира (в стъклени бутилки). Мога да ходя на работа по дънки и фланелка (даже е за предпочитане - няма да се впишеш ако си фен да те стягат обувките). А за рождениците има парти в игралната зала за сметка на фирмата.
Искам да си подобря английския - организираха ни безплатни курсове. Искам да знам що е то програмиране, въпреки че е далеч от длъжността ми - няма проблем, веднага получаваме курс за начинаещи по програмиране. Искам нова техника, за да си върша работата още по-добре - обосновавам се и я получавам.
В замяна от мен се иска съвсем малко - да си върша работата и да се чувствам у дома си. А ако в рамките на месеца ходя на работа редовно, получавам и 10% бонус.
В отговор на Sunrise относно "Разчитат на това да наемат от трейнинг кампа хора, които да разкарат още по време на изпитателния срок, колкото да им свършат работата и после да им кажат чао." :   "ИТ Таланти" е тренировъчен лагер за IT специалисти. В него се взимат хора от улицата и им се дава хляб в ръцете. Това е 5 месечен интензивен курс. Коства на компанията не малко (2 зали PC и MAC, оборудвани с по 20 компютъра всяка), офис площ за която фирмата плаща наем, IT съпорт на залите, преподаватели, аудио-видео архив на всяка лекция за по-добро усвояване на материала. На мен лично ми изглежда като благотворителност, а не като опит за измама :) Хората, които се взимат след края на курса са с добре положени основи, но в никакъв случай не може да се каже че стават за "да им свършат работата", защото тепърва има да се развиват като специалисти, постоянно някой ги наглежда и им помага, та и заплата получават за това :) Който има талант и хъс- остава и се развива (вече има колеги от кампа, които са в елитния отряд на фирмата). А който няма - вероятно му остава достатъчно свободно време да пише негативни коментари за фирмата