Империя Онлайн https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.България 69, ет. 16&markers=София,бул.България 69, ет. 16

Империя Онлайн

Около две години съм част от екипа на Империя Онлайн и отдавна съм абсолютно сигурна, че това е моето място. Екипът, атмосферата, условията на работа, взаимоотношенията с колеги и ръководство са страхотни и професионализмът е на много добро ниво. Тук всеки, който си върши съвестно работата, бива оценен и никога не остава незабелязан. Екипът е много сплотен, въпреки бързия темп на растеж на компанията. Радвам се, че имам възможността да бъда част от Имперското семейство!

Компания, която е на 10 години и с устремена сила продължава да се развива. Тук се ценят служителите и всеки, който е целенасочен и отговорен не остава незабелязан.

Една от малкото фирми, където се предлагат много добри социални пакети. Дава се бонус присъствие, осигурява се обяд, плодове, топли и студени напитки. Офисът е разположен в модерна сграда с уникална гледка.
Служителите са над 160, предимно млад екип и обстановката винаги е приветлива и весела. Организират се партита, какво по-хубаво от това да се сплоти екипът.
Наемат се все повече стажанти, на които се дава уникалната възможност да се учат от големи професионалисти и да развият своите умения.
Правят се вътрешни обучения на персонала, с цел усъвършенстване на тяхните знания.

Наистина атмосферата те кара да идваш на работа с удоволствие, ако имате възможност да сте част от екипа, не я пропускайте.

Преди да започна работа в Империя, имах "щастието" да работя за фирми , които меко казано са некоректни към служителите си - било откъм отношение, заплащане, осигуряване.
Откакто работя тук, смея да кажа, че в БГ има фирми, които определено държат на служителите си и на това те да се чувстват добре, да могат да се развиват и да дават най-доброто от себе си в това, което вършат.
Фирмата предлага уникален социален пакет на всеки от служителите си, нещо което смятам ,трудно се среща в България.
Самата атмосфера във фирмата е уникална, предразполага работещите в нея да идват на работа с удоволствие. Не е място, на което просто работиш с някакви хора а с приятели...с други думи , като едно голямо семейство .

Радвам се че мога да съм част от тази ИМПЕРИЯ.

Да бъдеш част от екипа на гейм студио като Империя Онлайн, е привилегия. Младият екип, високото ниво на професионализъм и отдадеността на всеки те кара с удоволствие да идваш на работа, и да бъдеш част от атмосферата. Социалната политика е на изкючително високо ниво, неслучайно са награждавани и за нея.
Възможността да влезнеш в екипа на толкова много изключителни кадри би следвало да е цел за всеки. Измежду колегите, намираш приятели. Намираш колеги имащи същите интереси като теб. Компанията се грижи за изключително много допълнителни инициативи, подпомагат се много разнородни идеи.
Вътрешните курсове, които се провеждат подпомагат да се поддържи високото ниво на компетентност в компанията.
Препоръчвам на всеки, които е готов да се впусне в приключение, да не мисли два пъти! 

Империя Онлайн е място, където човек може да научи страшно много полезни неща и да се развие. Фирмата предлага много добри условия за работа и невероятен подбор от млади, интелигентни и устремени хора, заредени с много идеи, хъс за работа и добро настроение.

Мога да твърдя, че съм голяма късметлийка и щастливка, работейки в Империя Онлайн. Едва ли може да се предостави някъде някому по-добро място за работа. Условията са страхотни, работната атмосфера е повече от перфектна. Отивайки на работа, аз не го правя като някакво досадно задължение, а като повод да бъда с приятели и да се почувствам пълноценна, правейки нещо полезно за компанията. Критиките по адрес на Империята са напълно безпочвени, тъй като смятам, че всеки един колега е достатъчно обгрижван. Ако си вършиш работата усърдно и с желание, това ще бъде забелязано.

Тоя предишния коментатор е много прав, ама във всяко отношение, даже май се сещам кой е ;). Ама няма да кажа :). Не, честно, хора, компанията си е супер, малко над 2 години изкарах там и съм меко казано очарован. Няма просто такава яка атмосфера на работа, няма такива готини хора никъде....надявам се на новото си място да им намеря заместител, че иначее... ще искам да се връщам ;))). Социалната политика е на завидно и почти неподражаемо ниво. Компанията е гъвкава и се управлява от доста разумни, гъвкави и винаги знаещи какво искат хора, хора адаптивни към всяка промяна в бизнеса, евала им за което(това, че някой не е успял да се впише в картинката си е негов проблем). Определено едно от най-яките неща е, че самия топ мениджмънт доста държи на това в компанията да работят амбициозни, млади и търсещи успеха хора, има си и трейнинг камп (аз не бях част от него де, но оценявам ползите от такава инициатива), който камп вече за пореден сезон си дава плодовете. Аз лично с тъга си тръгнах и никога няма да ги забравя, не малко видях, научих, взех от там, смях се, работих здраво, естествено, че здраво, все пак не сме в училище или университета, а сме на работа....трябва да се работи :))))). Абе мога цял ден и цяла нощ да ви обяснявам какво е Империята, но едва ли ще ме разберете, ако не сте част от нея..... Съвета ми е, ако можете, станете имперец, най-искрено го казвам :))))

Фирмата е супер, защото колегите са супер яки и забавни. Във всяка фирма може нещо да не ти харесва, ама то нали си там за да бачкаш, а не да си бъркаш в носа... Заплащане? Ама аз винаги искам повече, защото не мога да си правя сметка на парите. А средната заплата в БГ, казват че е към 800лв., а тук се взима доста повече/а като се включат и всички придобивки безплатно ядене, пиене и т.н./.Е ако не ми стигат парите, нали има по големи фирми и аз като съм голЕм спец, ще си намеря работа за много пари и готово.Ти мен уважаваш ли ме или не ме уважаваш? :) Аз се отнасям с уважение и получавам същото от колеги и от шефовете, които дори ми дават обратна връзка как се справям, а това се казва уважение...Идват и лично ми казват, а не някой друг. Привилегии? Пълно е хора. Аз ще кажа само едно- супер яки и умни млади хора.Фирмена сигурност? Тук ме пазят да съм глупав и ме карат да мисля. Натоварване? Много ясно. Вечер си пием бирата с колегите и играем на джагата, а това си е зор голЕм. Потенциал? Тя фирмата има. Ама аз дали имам? Местоположение? Много сме високо.Ама мен не ме е страх, а гледката е...оп нямам време да я гледам :)Всичко ми е наблизо, ама това е много субективно.Колеги? Супер са. Работна среда? Ходя си по къси гащи, не ми пука за нищо, ходя си както ми е гот. Всички се хилят и постоянно има забавни случки. Абе яко си е тука, ама нормално да има хора, които нещо им е криво. За тях един голям...успех на новото място!

Здравейте, имам въпрос относно интервюто за работа относно позиция за Quality Assurance. Някой може ли да сподели дали знае какви са задачките, които се дават преди да те поканят на интервю?

Преди 2-3 години кандидатствах за работа в Империя Онлайн, за съжаление не можах да приема офертата им, и така и не започнах. Нямаше пазарлъци за заплата и цигански работи. Въпреки това, ейчарката при която бях на интервюто ми направи много добро впечатление. Преди самото интервю отговаряше на мейли в изключително кратък срок и се обаждаше, когато обеща. Чувал съм от други хора, че фирмата е ок.