Империя Онлайн https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.България 69, ет. 16&markers=София,бул.България 69, ет. 16

Империя Онлайн

Този Корона вирус ще ни побърка всички - скучаех в home office и реших да вляза да разгледам какво се пише за нас тук..
Гледам назад мненията и виждам как от поне 3 години ни вещаят крах, катастрофа и всякакви други doomsday прогнози и не се стърпях да не направя един post ;) .

На 21.9.2018 станахме част от Stillfront, шведска публична компания с оценка на 1 милиард $. Това е първата им и все още единствена сделка в Източна Европа, засега сме единствените оттук, които са успели да им спечелят доверието.

Вече като част от групата, само година след присъединяването ни, бяхме посочени като center of excellence for development, единствени от всички. Ето част от новите ни колеги, сред които сме се откроили:

С други думи, както Марк Твен е казал - "The rumours of my death have been greatly exaggerated?" :D

Страхотни колеги и добри бонуси, агресивна политика за overtime и сбъркан мениджмънт + полицейщина на работното място.

Фирмата е със затихващи функции - бомба със закъснител.Игрите са зле направени и са на загуба.
Работи се под напрежение.
Шефчето нищо не разбира от игри,но това не му пречи да има претенции за всичко.
Във фирмата само циркаджии,така не съм се смял никъде другаде.Пълни аматьори,обяснявайки как преди 15г са започнали в гараж с пентиум 4 :) като Бил Гейтс.
Не е необходимо да обяснявате. В ИТ сектора, хората не са толкова прости.Всички знаем с какви пари стартирахте и с какви пари оцелявате.
В един момент всичко това ще приключи зле.

Само да ви кажа, че в тоя сайт няма как да има 10-15-20 позитивни мнения едно след друго, освен ако от фирмата не си ги публикуват сами или под строй.

Иначе не я знам фирмата, но просто ми направиха голямо впечатление с изключително позитивните коментари без нито един негативен между тях точно в bgrabotodatel, където хората се сещат да влязат като са недоволни :D

Правете си изводите.

Моят случай е малко по - различен. Не съм част от ИО, но съм част от трейнинг кемпа, съответно ежедневно се срещам и общувам с хора от фирмата. Всичко са усмихнати, весели, умни и позитивни. Отначало ми беше странно, защото не съм свикнал постоянно да бъда заобиколен от позитивни хора, без лицемерие. Не вярвах, че в България има такава компания, докато не стъпих в Империята. Лично моят преподавател знаеше името и фамилията ми преди да е започнал курса. Имаше случай, когато на друг курсист му изгоря харда и му предложиха веднага да му дадат лаптоп, за да учи и да си пише проектите. А шефа... не съм виждал по - голям пич от него.

Започнах работа във фирмата не много отдавна. Дойдох от един много по-различен свят. Свят, в който думи като уважение, лоялност, разбирателство и открита комуникация не съществуваха. За краткия период, през който съм тук осъзнах каква е истинската същност на тези думи. Тук, преди всичко, хората се стремят да бъдат такива - хора. Няма такова нещо, като „ Оффф, остават още 8, 7, 6, 5.... часа и да си тръгвам“. Отиваш на работа и се чувстваш като у дома си. Забравяш за времето.
В тази Империя императорите правят всичко по силите си за своите имперци и обратното.
П.С. На тези с негативните коментари пожелавам да попаднат на място, като това от което дойдох, за да разберат,какво означава да работиш под постоянно напрежение, да гледат на теб като лесно заменимо парче месо и да се държат с теб като с муле. Дано тогава ви дойде акъл и се научите да не бъдете Бай Ганьовци...

Здравейте! В момента се оглеждам за работа като дигитален художник из родните или международни студия за игри. Чувам позитивни мнения от познати за фирмата, но без опит в подобна такова сигурно ще е малко по трудно. Има ли художник измежду вас, който може да даде мнение, за портфолио, за естеството на работа... Другото важно, което ми е интересно е стажът (стажантската програма) във фирмата платен ли е ?

Около две години съм част от екипа на Империя Онлайн и отдавна съм абсолютно сигурна, че това е моето място. Екипът, атмосферата, условията на работа, взаимоотношенията с колеги и ръководство са страхотни и професионализмът е на много добро ниво. Тук всеки, който си върши съвестно работата, бива оценен и никога не остава незабелязан. Екипът е много сплотен, въпреки бързия темп на растеж на компанията. Радвам се, че имам възможността да бъда част от Имперското семейство!

Компания, която е на 10 години и с устремена сила продължава да се развива. Тук се ценят служителите и всеки, който е целенасочен и отговорен не остава незабелязан.

Една от малкото фирми, където се предлагат много добри социални пакети. Дава се бонус присъствие, осигурява се обяд, плодове, топли и студени напитки. Офисът е разположен в модерна сграда с уникална гледка.
Служителите са над 160, предимно млад екип и обстановката винаги е приветлива и весела. Организират се партита, какво по-хубаво от това да се сплоти екипът.
Наемат се все повече стажанти, на които се дава уникалната възможност да се учат от големи професионалисти и да развият своите умения.
Правят се вътрешни обучения на персонала, с цел усъвършенстване на тяхните знания.

Наистина атмосферата те кара да идваш на работа с удоволствие, ако имате възможност да сте част от екипа, не я пропускайте.

Преди да започна работа в Империя, имах "щастието" да работя за фирми , които меко казано са некоректни към служителите си - било откъм отношение, заплащане, осигуряване.
Откакто работя тук, смея да кажа, че в БГ има фирми, които определено държат на служителите си и на това те да се чувстват добре, да могат да се развиват и да дават най-доброто от себе си в това, което вършат.
Фирмата предлага уникален социален пакет на всеки от служителите си, нещо което смятам ,трудно се среща в България.
Самата атмосфера във фирмата е уникална, предразполага работещите в нея да идват на работа с удоволствие. Не е място, на което просто работиш с някакви хора а с приятели...с други думи , като едно голямо семейство .

Радвам се че мога да съм част от тази ИМПЕРИЯ.