Джи Ай Груп ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ал. Стамболийски 84&markers=София,Бул. Ал. Стамболийски 84

Джи Ай Груп ЕООД

И аз "имах честта" да работя краткосрочно с тази "агенция", но проявиха некоректно и непрофесионално отношение спрямо мен. Първо подписах някои от документите формално, след това закъсняват с плащането и ен си спазват обещанието и срока, посочен в докуемнтите относно заплащането на възнаграждението, което се дължи.
Раочарована съм и ен бих препоръчала да работите с тях, както и аз самата ен бих се ангажирала с тази агенция. Все още си чакам да ми преведат парите.

Здравейте! От м. Януари 2017г. имам удоволствието да работя, благодарение на съдействие от страна на "ДЖИ АЙ ГРУП". Няма нищо скрито - покрито, всичко е упоменато, изключително точна и коректна фирма. Няма нещо, което да са казали и да НЕ е изпълнено. Доволна съм и им благодаря!

Вече от месец работя, и работата ми харесва.
Всички точки описани в договора и обещаните условия от Джи Ай Груп ЕООД са спазени.
Много добро и коректно отношение, без никаква забележка!
За първи път срещам толкова коректни и точни работодатели.
Ако си търсите работа, правилното място е Джи Ай Груп ЕООД !

Приятно съм изненадан от Джи Ай Груп, която въз основа на моето CV и благодарение на бързите си ефективни действия, успя за изключително кратко време, да ми предложи оферта за работа, която вече започнах. За момента ме удовлетворява и се надявам на добра перспектива.

Декември 2016г. бях поканен на интервю в новия офис на фирмата в кв.Капана.Дамата,която ме интервюира беше изключително изчерпателна за условията на работата.Ставаше въпрос за работа в Шнайдер Електрик като Монтажник.След дълго обмисляне на условията,които ми предложиха реших да опитам .Януари 2017 бях назначен в Шнайдер като подписах договор с Джи Ай Груп.Всичко беше такова каквото ми го бяха описали.За съжаление позицията,която ми дадоха изискваше добро зрение,а аз въпреки ,че не нося очила,имам проблеми и след 12 работни дни се отказах.В договора,който бях подписал с Джи Ай,пишеше ,че може да бъде прекратен с тримесечно предизвестие,но такова изобщо не съм давал.За 12 раб.дни няма как да дадеш 3 месечно предизвестие.Само се обадих на жената ,която ме беше назначила ,споделих й за проблема и още същия ден ми оформиха документите за напускане по взаимно съгласие.Изключително коректно и човешко отношение получих.Даже ми предложиха друга позиция в Шнайдер,но аз отказах ,защото вече имах други планове.

Днес 2.март.2016 година(сряда)от 11:00 часа бях поканен на интервю в офиса на фирмата в град Пловдив намиращ се на улица "Брезовска" 4а,етаж 4,апартамент 10(срещу Новотел Пловдив). В 10:50 часа бях пред офиса на агенцията,позвъних на звънеца,потропах на вратата,не получих никаква индикация ,че вътре има хора.Поизчаках до 11:05 часа отново позвъних,потропах,този път натиснах и дръжката на бравата - оказа се ,че е заключено.На излизане портиера сподели,че днес изобщо не са идвали техни служители в офиса.Та много ми е интересно ,защо насрочват интервюта като нямат намерение да присъстват на тях,и ми изгубиха 2 часа от времето.Много некоректна агенция!!!

На пръв поглед – стабилна агенция,с активно участие в пазара на труда, но ..... сме в България,нали ...Всичко трябва да е по балкански....
 След кандидатстване по обява за работа с –
                     Ref.No: H-WW от 29.10.2014 г.
Бях поканен на интервю в офиса на агенцията,след което и второ интервю във фирмата,за която търсеха кадри.
 След известен период от време последва телефонно обаждане,с което ме уведомяваха че съм одобрен и да очаквам обратна връзка.Последва имейл със сисък на необходимите документи, които трябва да подготвя за максимално кратък срок.
От там нататък.....тишина. Очакване на обратна връзка..... очакване..., очакване...или показване на някои типично балкански отрицателни манталитетно-трудови навици в родната българска действителност.
 Госпожи или Госпожици от ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД ,за да сте действително АГЕНЦИЯ - Уважавайте хората седящи срещу вас. Тяхното време и средства.
Постарайте се и да премахнете от начина си на работа такива вредни балкански навици – като Лъжата в деловите взаимоотношения

работещите в тази фирма поне от любопитство надникват ли тук и ако да, моля напишете нещо от нещата,които са ви интересували когато вие сте кандидатствали-ще помогнете!Благодаря!