Бокар /img/frontend/nomap.png"

Изключитено съм доволна от работата на управителя на фирмата -  Мариана Стаменова . Рядко се срещат такива хора сред брокерите - защити интересите ни като купувачи, преговаря за цената и подготви дори повече от необходимото като документи. Отношението ѝ беше повече от коректно. Мисля, че за някой в професията би било от голяма полза да се учи от такъв професионалист.

Може би затова често публикува обява, че търси брокери :)  при много добри условия. През две седмици излиза обявата. Ако наистина са добри условията едва ли някой ще напуска :)

Лицето /името/ Мариана Стаменова е некоректен работодател !!! Възползва се от Човешкия труд без да плаща уговореното възнаграждение и има аругантно отношение към работещите брокери-консултанти !!! За трудов ДОГОВОР и осигуровки няма място за дискусия. Всичко е лъжа и измама, а дори това което е обещано при интервю и при постъпване на работа не се случва ! Търсенето на консултант-брокери е абсолютно фалшиво - търсят се работници, които да извършват цялата офис и консултантска дейност без да им се заплаща !!! Бягайте далече! Тази Женица е изпита от злоба и алчност! Ако си търсите работа без да ви платят за това, това е мястото -
Бокар  - Патриарх Ефтимий 59, ет.1, Мариана Стаменова. Само дето се възползва от реномето на фирма БОКАР!
НАП и Инспекция по труда трябва да си проявят компетентността!