ГОСТИЛНИЦА ФИЛАДЕЛФИЯ (ПЛАМЕН СИЛЯВСКИ ЕТ) /img/frontend/nomap.png"

ГОСТИЛНИЦА ФИЛАДЕЛФИЯ (ПЛАМЕН СИЛЯВСКИ ЕТ)

Мисля, че админ трябва да се намеси малко и да осмири хората дето се плюят и да остави само фактите им. Ще го кажа кратко и на двете страни - започнали сте да работите заедно за да върви кръчмата и всеки да получава пари и работа и приятни неща от това. Шефа казва какво, как, кога, работника прави. Шефа оценява, иска корекции и накрая приема и плаща. Отишли сте, видяли сте, направили сте, тръгнали сте си. Кажете каква е работата, заплатата, уважават ли Ви Вас, предложете подобрения и толкова. Какво говорите кой какъв бил и т.н. Това го правеха съучениците ми във 1-3 клас (като махленски клюкарки). Ако Ви устройва вършете си работата добре и хранете хората добре. Ако ли не, дигайте парцалите и да Ви няма. Нека дойдат други, които ще са по-добри на това място и по-полезни. А Вие на друго място, където сте по-доволни. А към работодателя: едно наум с подобни хора като ги наемаш. Има толкова злоба в някои от нерешени лични психологически проблеми, че могат да ти изядат главата и на теб и на съвестните ти хора!

ха ха ха.Г-н кмете,евтин интригант!В кой ВЕК живееш?:И това,което пишеш за четенето!?-личиси колко си чел.Вьв "РАБОТОДАТЕЛ" изтькваш личен живот на хора,за които останах с впечатление че не си работил с тях,нито те с теб.А за това има други форуми.Явно е че не тьрпите критики (ти и групичката около теб).Вьв Ваш минус е.И най-важното:ти като клиент много си вьтре в нещата-кой кога е спал,кой кога е е--л:.Супер "КЛЮКАРКА"и "ИНТРИГАНТКА".Типично за кмет на такава кръчма.Не ви знам, за това не мога да дам оценки,но по изказването преценявам колко сте долни!!!!!!!!!!!!!!

Ей, Жана (Цветелина) гледам, награбила си кохортата :)) Браво мило дете. Само дето има много начини да се разбере кой кой е и откъде и кога пише. Ама айде нема те светкам как стават тези работи. Лесничко е, почети малко и ще видиш, че не е зор. Но нейсе. Ти и онази работещата в чужбина сте все една и съща :) Ти пак ми кажи че не е така. Едно си Жана лае, друго си Кмета знае. Между другото, аз и дъщеря нямам. Ама и ти нямаше смисъл да пишеш от името на Рени :))) Нови работещи лица няма. Ти в Еврошанс не работиш :)) И аз на твое място... Абе искаше ми се да ти спестя тоталната излагация, но няма пък. Каквото потърсиш - това намираш. Обясни ми, защо ти, Иванка и Фагорчо бяхте изгонени от "Копитото". И пак ще те помоля да не играеш постановката, аз не съм аз ами съм друга. Колкото до Бат Бойко и там ще ти кажа как 2 и 2 прави 4... Стига да идваш трезвен на работа и навреме. Това което обяснява той е вярно...донякъде. Драги ми Мирославчо, обясни и ти на хората, как смяната ти започва в 20.00 часа а ти пристигаш в 03.00 часа. Е та, колко компромиса искаш да ти се правят!?!?!?!? Обясни, защо лятото те изгониха и от курорта "Албена"? Или ти там не си работил, а :)) Или ти не си Миро а някой друг. Мили хорица ставате доста жалки и смешни. Като си знаете осраните задници, идете и ги подмийте. Има една поговорка - говедото колкото повече рие, толкова повече кал хвърля отгоре си. Ако сте поне малко умни, ще си затраете, че да не ви извадя и другите кирливи ризи. Ако сте елементарни дайте пак, аз имам и още да ви кажа. Но ще ви мъча малко по малко. Ей така за сеир на хората. Между другото, не знам мен с кого ме оприличавате, но мила ми Цветелинке аз дъщеря нямам. Аз и син нямам. Абе аз не съм женен. Те това исках да кажа. И умната какво ще ми отоговориш, че току виж как майка ти се светнала за 4 годишната ти връзка с женен мъж. И понеже си много умна и независима трай си. Ще ти изкарам още бакии. Аз казах и предния път. Майка ти са я гонили от толкова много места, че ум да ти зайде. Миро и ти не бъди глупаво момче, защото теб пък клиентите нощно време не можеха да те събудят за да ги обслужиш. Но не е защото си бил много уморен, а защото си вечно пиян. Дерзайте дебили!!!

Zdraveite,rabotia v 4ujbina.V otpusk sam i za 1 mesec sam v Balgaria.Imam dostata4no vremeda se rovia iz internet i slu4aino popadnah na foruma.VAZMUTIH se ot izkazvaneto na dodi i kmeta na neta.Predi godina i polovina rabotih v sashtata krachma samo niakolko meseca.Te biaha nai koshmarnite i dostatachni za da razbera kade sam popadnala.Iskam da popitam dodi i kmeta:NEVI LI E SRAM,NIAMATE LI SEBEUVAJENIE-prez celia si ednoobrazen jivot opliuvate vsichko i vsichki okolo sebe si.
Gotvachkata koiato opliuvate i tuk -ne vi li e pomagala vav vsichki vashi zadaljenia.Ne iskate da priznaete che e dobar profesionalist zashtoto niamate nujnata kvalifikacia i profesionalizam.ne mojete da ocenite chovek kato neia.barzo se spraviashe saszadaljeniata si v kuhniata i pri parvite svobodni minutki se vpuskashe da pomaga na nas servitiorite.Makneshe kasi ot sklada s bra i bezalkoholni da si zaredim vitrinite,nikoi osven neia ne e chistil ostaklenieto,a kolko pati ni sajeliavashe che sme mladi i chisteshe toaletnite vmesto nas.na vsichko otgore beshe i snabditel bez da poluchava vaznagrajdenie za tova-vseki den pazaruvashe ot okolnite magazini vsichki produkti neobhodimi za kuhniata noseshe gi na race ,tovareshe se kato magare.mnogo mnogo rabota e svarshila izvan zadaljeniata si .koia druga gotvachka vi e pomagala kato neia.Atova che cialo liato raboti sama v kuhniata 2 smeni ot 8.00h-00.00h.Koi bi izdarjal kato neia?vsichki si tarsehme pochivkite.VAZMUTENA sam tova li vi e blagodarnostta?no tai kato dobre vi opoznah za kratkoto vreme prez koeto biahme zaedno - ne se iznenadvam.Ne mislia che ste ia izgonili zashtoto vii i tova ne mojete da napravite,zashtoto niama koi da vi chisti mrasotiite.a tai kato znam che tia iskashe da napuska oshte kato biah tam,lajata za izginvaneto i e mizerna.
Azashto zasiagate dashteria i?
otgovariam:zavijdate i zashtoto ste zlobarki i ne mojete v nikakav sluchai da badete kato neia-lachezarna i nezavisima.bsichki vii ste zavisimi ot zlobata nenavistta i ednoobrazieto v jivota si.
Vsichki znaem che tazi gotvachka e bezkompromisna kogato stava vapros zaistina,doverie i uvajenie.Molete se tia ili dashteria i da ne popadat vav foruma...Ana kmeta na neta shte kaja:dokato se vodi po bolni mozaci ne si lichi inteligentnostta za koiato pretendira.da ne zabravia che I TIA IMA DASHTERIA. lesno e da se pishe za chujdite,no da pomisli ,che niakoga moje da chete za svoita dashteria vav forumite.
Krachmata nikoga nima da se opravi dokato zlobarkite-donosnichki sa tam.
s uvajenie kam tia koito
prochetoha i razbraha
R

filadelfia li? Rabotih tam predi okolo 2 godini,no i sega ni6to ne se e promenilo.skoro govorih s biv6i kolegi.ne znam koq odumvat gogi i kmeta(to tova si e sistemno)noi v dvata slu4aq to tia sas sigornost si e tragnala gorda i radostna.moga da kaja 4e za vseki uvajava6t sebe si 4ovek,tam ne bi izdarjal dalgo.vse pak ako niakoi pretendira za profesionalizam i razvitie tazi meko kazano 4isto kra4marska firma i nekadarniat i i zloben menidjmant,kakto i podmolnite kliuki sred kolegi- niama da mogat da mu go predostaviat.alternativata opredeleno ne e dobra,osven ako ne ste operirani ot 4uvstvo na dostoinstvo i sebeuvajenie.A zaprivilegii i drugi ot roda-te sa dostapni za 1-2-ma za koito pi6e i jana i koito pi6at sled neia.obiknovenite rabotnici sa izstiskani kato limoni i sled tova UNIJAVANI.takova poniatie kato spazvane na rabotno vreme niama,niama i politika za nikakvi kompensacii.raboteh po 12h no6tna smiana za da moga da hodia na lekcii.pla6taha mi 180 lv bez dopla6tane za no6tni i izvanaredni 4asove.ta vav vaprosnia den si izkarah smianata triabva6e da me smeni vaprosnata servitiorka V no tia kakto vinagi zakasnia(zadljitelno pri neia)ne ia iz4akah za6toto imah izpit sa6tia den.mahnaha men 4e ne sam ia iz4akal a ne neia 4e e zakasniala.za tova 4e ni6to ne raboti,4e zakasniava sistemno i pie alkohol prez rabotno vreme dori e poo6triavana.ZA6TO LI?naistina goni klientite no kakvo da se o4akva-ot izpitia alkohol ne se kontrolirat nastroeniata.tova sa edini4ni slu4ai.fakti4eskite sa mnogo.malko rabotih tam no s mnogo negativi se sblaskah.atmosferata e napravo ujasna i vsi4ko zavisi ot 6efa.toi dopuska vsi4ko tova,i mnogo po ve4e,dori gi nasar4ava.vav filadelfia rabotiat tezi koito ne mogat da si nameriat rabota na drugo miasto.taka 4e hora pomislete kakvo tarsite i kakvo vi predlagat

sigorno ste zasegnatite strani i e estestveno taka da priemate istinata.zlobata vi e zaslepila za da stignete do tam da komentirate maika mi koqto po4ina predi 7 godini i prijive be6e friziorka.ku4eto go vijdah kato go vkarvate i izkarvate ot kuhniata,minavaiki prez zalata kadeto si pieh kafeto, podneseno mi s takava nepriazan. kolkoto do pravopisa -- 6tom si me razbrala zna4i e dobar.za da zadovolq liubopitztvoto vi 6te bada otkrovena rabotq v evro6ans i se kazvam milena. kolkoto do personala az prez mesec dva vijdah novi obslujva6ti lica estestveno bez inventarkite,no tova be6e predi ve4e ne vi pose6tavam.zapo4vaite da mislite koi moje da e,a ne kak da si podobrite obslujvaneto

Мила ми jana, или е по-добре да те наричам Цветелина!? Та да ти кажа. Аз съм бил един от работещите там. Цели 5 години. Сега продължавам да съм клиент. Куче в кухнята, няма как да е имало, а и да е имало няма как ти да си го видяла. Просто самото разположение на кухнята, не позволява да се види какво има вътре. Най-вероятно си щерката на една от изгонените готвачки. Нали няма нужда да ти казвам името и? Та за готвачката дето си бъркала в носа(т.е. милата ти майка), кажи и че по нейни приказки тя все работодателите са и виновни на нея. Как един от тях не похвали. Мога да се аргументирам по всички точки по които съм гласувал. Заплащането си е добро както и да погледнеш и винаги е получавано навреме. Колегите са готини, това че еди-кой си не можал да се сработи с хората, проблема е негов. Не може всички, да се съобразяват само с един. Уважение от шефа, рядко се среща такова. До толкова рядко, че ако работиш на две места, то той се съобразява с теб. Когато имаш проблем, винаги се решава. И сигурноста е сигурна. Никой не си позволява волности с персонала. Работно време на смени, така че винаги можеш да си направиш график някакъв, освен ако не си слабоумен и да не знаеш коя гора да хванеш. Работната среда си е нормална работна среда, като за гостилница. И привилегиите не са никак лоши. На друго место ако работиш, консумацията ти е ограничена до кафе и кола... ДОкато там, дори си и хапваш, без да се притесняваш. Още да ти обяснявам ли!? А колкото до Фагорчо, той е явно дебил някакъв. Кой знае, какво си му обещала, че да плюе и тука. Той де, що има форум и е първа пушка, защото страда от липса на внимание. Колкото до теб и автобуса...По цял свят хората отиват на Автогара и ЖП Гара, поне час преди това. На летище се ходи поне 2 часа преди това. Ама на калпавия водолаз, нали трябва водораслите да му пречат. Била си била изтървала автобуса. Ами като не можете да смятате, колко време ви остава до следващо мероприятие или задача търсете кусурите във вас, а не в останалите. А и ти определено няма как да си била клиентка де. Мога да ти кажа още куп неща, но това няма да направи майка ти по-качествен работник, а теб по-малко клеветница. Между другото, и името на фирмата не си цитирала както трябва. И вземи си пооправи граматиката малко. Иначе и ти като майка си, все други ще са ти виновни. Айде дерзай малка злобарке.

всичко е лъжа.как не ви е срам така да лъжете.ден през ден съм там персонала се мъчи на всички да угоди а вие ги рисувате с долни лъжи.сигурно сте били някои от предишни служители на които не са им минавали номерата.яденето е вкусно,готвят всеки ден за обяд вкусни манджи и супи.вечер има и оркестър.изкарвал съм много весело.служителите са готини .със сигурност има и по-добри места но си заслужава да ги посетите.

ei hora vsi4ko tova e verno.osobeno ednata servitiorka i ednata gotva4ka.darjat se kato 4orbadjiiki,feodalki.ako iskat 6te te obslujat,ako ne im e kef-niama.dori 6te te izgoniat.mn pati mi se e slu4valoda prisastvam na takiva sceni.rabote6e denono6tno za tova go pose6tvah.no otdavna ve4e ne.otkakto vidiah ku4eto v kuhniata.iavno 6efamnogo kiha ne samo na dvete mizerni4ki,ami i na hei,za6toto se vijda 4e za nego takava institucia ne sa6testvuva.pazete si zdraveto

6efa im se e ostavil 2 vartiopa6ki da go komandvat kakvoto kajat te tova stava.navsqkade e palna mizeriq gledaha ku4e v kuhnqta. golqm ujas. nikakvo obslujvane.daje ti si 4aka6 a servitiorkata se grimira.vzema ti pora4kata kogato i doide kefa.a pak poznai koga ti ia nosiat.i poneje zavedenieto se namira do avtogarata 2 pati izpuskam avtobus.sabuva si obuvkata pipa si prastite na krakata i ti servira bez da se izmie.a gotva4kata debeloto mnenie gleda televizia barka si v nosa i si b1r6e tova deto e izkarala ot tam v masata ili v peikata.taka 4e hora pomislete za kakvo si davate parite.i da se opla4ete na 6efa vse taq nali sa mu se ka4ili na.....[vrata]