ДЛВ-СИ ООД /img/frontend/nomap.png"

ДЛВ-СИ ООД

Фирмата работи лятото главно.Никакъв извънреден труд не се плаща.На минималната работиш осигуровките са от теб.Камионите не се ремонтират а ако случайно се ремонтират стават по зле от преди ремонта.Лятото няма Събота,няма Неделя,няма вечер,няма сутрин,няма болнични,няма морета и прочие.Пример на Асфалт си и тръгваш в 3:00 и си до 23:00 вечер.Зимата вкъщи и никой не те търси и не му трябваш.Нещата са много зле.Много лесно можеш да заболееш от нерви.Има 73 шефа всеки командва.Тоя каза оня каза и прочие.Шофьорите са последната дупка на кавала . Даже и ряботни дрехи не ни дават.Претоварки страшни.Казват ти да караш без карта.Регламент 561 не се спазва.Мазало ако не вярвате отидете и после дайте лайк.Масово идват за по два дни и бягат.Коравите остават до година максимум.

Колеги някой да каже кво е сега положението при Добри. Някои са доволни, някои не?