Континуум ООД /img/frontend/nomap.png"

Континуум ООД

Въздух под налягане е фирма КОНТИНУУМ ООД. Регистрирани в Плевен и избягали в София. Там са се покрили за да търсят други балъци да им работят без пари. Не плащат това което са обещали . Та ако ви се работи за без пари започнете работа в тази фалшива фирма.

Пълни измамници. не се лъжете по големите обещания и приказки.Сега фирмата се управлява от София и замитат следите си, за да не можеш да ги откиеш и да си търсиш правата. Ужассссссссссссссс. Давай газ и бягай далеч от тях ако не искаш да работиш за без пари. Не плащат!!!!!!!!!

Не правете моята грешка и не започвайте работа в Континуум ООД. На хартия нещата са прекрасни, добра заплата, осигуровки, всичко чудесно. Но реалноста няма нищо общо! За времето, което бях там, не са ми плащали бг заплатите  а командировъчните се плащат когато им скимне- имах колеги, които не си взеха парите. Ако си искаш много настойчиво парите, ти пускат някаква сума колкото да ти затворят устата и те хокат че имаш наглостта да си искаш своето. Шефовете са  некомпетентни , които работят като мутри - със заплашвания, извиване на ръце и като не ти дават парите, които си заработил с кръв и пот! Фирмата е пред фалит, въпреки че са сигурно са завлекли сума ти народ с пари и се крият като мишки зад "мъжки" обещания.

С две думи - БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ ОТ КОНТИНУУМ ООД

НЕ ВЯРВАЙТЕ НА НИТО ЕДНА ДУМА НА ТЕЗИ ИЗМАМНИЦИ. НЕКОРЕКТНИ РАБОТОДАТЕЛИ СА. ОБЕЩАВАТ 1300 - 1500 ЕВРО ТВЪРДА ЗАПЛАТА А ТЕ КАРАТ ДА ПОДПИСВАШ ДОГОВОР ЗА ПО 27 ЕВРО НА ДЕН. ПЪЛНИ ИЗМАМНИЦИ. НЕ ПЛАЩАТ А САМО ЗАЛЪГВАТ ЗА ДА НАМЕРЯТ ЖЕРТВИ КОИТО ДА ИМ РАБОТЯТ. КАМИОНИТЕ СА ИМ ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА . ТРОШЛЯЦИ НЯКАКВИ. НЕ ИМ ВЯРВАЙТЕ А БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ ТАКИВА РАБОТОДАТЕЛИ КАТО ТЯХ.

Тази фирма е пълен фалш. Тези хора са за затвора. Не плащат на шофьорите с месеци. Изпращат ги в чужбина без пари и след това забравят да им преведат обещаните суми. А Иван е най-големият лъжец, който съм срещал. Дъщеря му Диана и тя не му отстъпва по нищо. Бягайте от тази некоректна фирма.Ще изгорите.